Cob LED Tamamlandı.

Ritimetkisi

Yeni üye
Kanka aynısını yaptım bende myo mezunuyum (:) 350 w fll çalıştırdığında 30 dereceleri görüyorum. Vegde 250w çalıştırıyorum. bloomdada 29 30 C sorun olcağını zannetmiyorum. Olursada periyodu değiştir. geceleri aç ışığı hangi odadaysa pencereyi aç ısı sorununu halledersin diye düşünüyorum. Ben öyle denicem. 250w'a kadar ısı sorunu çıkarmıyor. 20 cm aralıklarda monteledim ben.

Respect99

Yeni üye
@Aemili31 kankam inan benimkini bile baya uzun zAmanda yaptım işim gereği yogunum yaparsam ne zaman alırsın Allah bilir  :) teşekkür ederim düşüncelerin için
@yokmibiseyinnn Kankam teşekkür ederim düşüncelerin için  bakalım hasatı da görecez artık daha zamanı var..
polat98 pardon kankam 8 cm fan alacaksın yanlış yazmışım.:)

whitewidow1973

Yeni üye
PosetHaze' Alıntı:
whitewidow1973' Alıntı:
Hocam öncelikle eline sağlık çok güzel olmuş. Bir şey sormak istiyorum sana. Şimdi bu 8cm veya 12cm pc fanlarının üzerinde 12v 0.14Amper yazar. Amperi fazla verirsek  yanmaz mı fanlar. Çünkü ben şu an 12V 1A adaptör ile 4 tane 12cm fan çalıştırıyorum fakat gram verim alamıyorum. ama 2 tane çalıştırsam da aynı hızda dönüyor. Anlatabiliyor muyum neye göre Amper. Ne yapmalıyım sence ?

Adaptör üstünde yazan amper değeri maksimum değeridir.Yani senin fanların 0.14A ise adaptörden 0.14 amper çeker, o adaptörlede 0.14A fanlardan yaklaşık olarak 7 tane çalıştırabilirsin demek.(0.14A x 7=0.98A)Yani demek istediğim 5A adaptörde alsan fanların daha hızlı dönmez.Sadece o adaptör ile daha fazla sayıda fan çalıştırabilirsin demek.Daha hızlı dönmesini istiyosan amperi daha yüksek fan alman lazım.

Anladım çok güzel anlatmışsın teşekkürler.

vamonos

Üye
@hermes
https://www.arma.com/tr/1164-as.html
burdan alabilirsin çok seçenek mevcut ve fiyatlar uygun istediğin ölçüde de kestirirsin
arayıp fiyat alabilirsin

akrozom

Yeni üye
Çok güzel olmuş dostum. Temiz iş çıkarmışsın eline sağlık.
-2 kanalı birbirine bağladığın balkon gibi bir yapı var. Nedir o bro? Ne işe yarar? Nereden aldın?
-Fan'lar ve LED'ler için hangi ölçüde kablo kullandın?

Ben de yakında bi imalata girişeceğim için, her türlü bilgiye açım J

polat98

Yeni üye
kanka fanın linkini atar mısın şimdiye kadar 5 fan aldım 4ü fıss çıktı çok yavaş dönüyor 6 saniye tutabiliyorsun elini

Grow Muhabbetleri
Help Users
    _sansar _sansar: hahahahahahahaha +2