Cob Led ve CFL Ampul

Rosen

Yeni üye
Kankalar şuanda günışığı 100 watt cob ledim var ama çok yavaş büyüyor.Bu cob ledin yanına 125 wattlık 2 tane cfl ampul eklesem.Gelişme hızlanır mı?

Yani gidip 200 watt cob led almaktan daha mı iyidir?

reaL

Üye
led ampuller klasik cfl ampullerden daha iyi verim sağlar o fiyata cob led sistem yapmayı dene.

Rosen

Yeni üye
Kanka cob ledler çok pahalı.Bu cfl ampuller için balast falan almak gerekiyor mu?

reaL

Üye
Compact Fluorescent Lamp için balasta ihtiyacın yok, zaten kompakt florasan ampül demek.

Saltoa

YÖNETİCİ
Masraf yapmak istemiyorsan 2 adet 125 watt cfl eklersen yine iyi sonuc alirsin toplamda 350 watt yapiyor tek bitki icin gayet iyi isigin olacak. Ben sadece cfl kullanarak 2 autodan gayet iyi hasat almistim. Fakat cfl leri cok yaklastirman gerekiyor.

BeeLaa

Yeni üye
Cvp: Cob Led ve CFL Ampul

Saltoa' Alıntı:
Masraf yapmak istemiyorsan 2 adet 125 watt cfl eklersen yine iyi sonuc alirsin toplamda 350 watt yapiyor tek bitki icin gayet iyi isigin olacak. Ben sadece cfl kullanarak 2 autodan gayet iyi hasat almistim. Fakat cfl leri cok yaklastirman gerekiyor.

Dostum senin 2 auto hasat ettiğin cfl lerin Watt toplamda kaçtı

BeeLaa

Yeni üye
Cvp: Cob Led ve CFL Ampul

Saltoa' Alıntı:
450 500 watt arasi kanka

Sağolasın kanka bu işin püf noktası aslında bir sürü olayın kilit noktası deneme yanılma yolu bunları denemeden kayıp vermeden öğrenmek lazım bir çok kişi şu Watt lambada hasat bok oldu bitkim p!ç oldu diye söyleniyor şuan anladık ki 450-500 Watt sorun olmuyor :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** ********* **** ***** ******* ***** ****** ***** *** hahahaha ****** ******** ******* * ******* *** hahahaha***
    +2
  • 420x 420x:
    ********* ***** ***** **
    +1
  • 420x 420x:
    ****** ********* **** ***** ******* ***** ****** ***** *** hahahaha ****** ******** ******* * ******* *** hahahaha********* *** ***** **********
  • 420x 420x:
  • NewGardener NewGardener:
    **** **** ** ********** ***** hahahaha ***** ******** hahahaha**
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
    *** *** ********* ****** *** ******* *** *** hahahaha***** *****
  • lavrens lavrens:
    **** ***** ******* ***** ****** ***** ******** ******** ****** **** ****** ** ****** ********* ***** ***** hahahaha ********** ***** ****** ******** ********* ***** ****** ***** hahahaha**** ***** ** ********* **** ***** ******* ****** ****** *** ***
    +1
    ******** ***** ****** ******* ******* ***** ***** *** ********* ****** *** ******* *** *** hahahaha***** *****
    +1
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
    ****** * * ****** *** ******* **** *** ***** hahahaha*** ****** ******* ********* ********* ******* *** ****** **** ********* **
    +1
    ***** hahahaha* ** ***** ** ****** *** ***** *** ********* ****** *** ******* *** *** hahahaha***** *****
  • 420x 420x:
    ******** ***** ****** ******* ******* ***** ***** * ** hahahaha *** **** ******* ** ***** *********
  • lavrens lavrens:
    ********** ****** ***** * * ****** ********* ******* * ******** ******* ***** ******* **** **** ***** **** ******* ******
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
    ***** ** ***** ** **** ***** ********* ****** ****** ***** *** **** ********* * **** *** ********* * *******
    ********* **** ********* ***** ****** **** ******** * * ****** *** ******* **** *** ***** hahahaha*** ****** ******* ********* ********* ******* *** ****** **** ********* **
    +2
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha **** ******* * ** ********* *** **** ******** *** *********
    +1
    ********** hahahaha*** **** ********* ***** ****** **** **
    ******* ****** ******* * ** ***** **
  • 420x 420x:
    ***** ** ***** ** **** ***** ********* ****** ****** ***** *** **** ********* * **** *** ********* * hahahaha** ***** ***** ** ***** **** *** hahahaha hahahaha*** ********* **** ********** ******
    +1
    **** ***** ****** ******* ***** ****** ***** **
    TroubleStyla TroubleStyla: **** ***** ****** ******* ***** ****** ***** **