Coco da hüsrana uğrayan genç

• Konbuyu başlatan Üye silindi 27466
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 27466

Guest
Zaman ve paradan kazanmak İçin toprağa geçiş yapıyorum ayrıca dwc için malzemelerim de var.
kendi toprağımı yapıp kullanmak istiyorum.
aklımdaki şöyle ama yönlendiren bilgili arkadaşlar tavsiye verirse severek uyarım. Tam bitirmedim ama coco alaşımlı güzel bi toprak yapayım diyorum. Gübre olarak biobiz düşünüyorum ve son olarak 10 saksı 20 şer litre olacak. Tavsiyeniz nedir Değerli yorumlarınızı bekliyorum

Ben %40 Coco %40 toprak kalanı perlit ve vermikulut karışımı yapıyorum ve saksı dibine 2 cm kalınlığında aquaclay döktüm drenaj için. 2 lt sulama yapıyorum ciceklenmede 2 günde tamamen kuruyor. Bu karışım ne çok hızlı ne çok yavaş kuruyor ve çok nefes alan bir karışım. Ancak medyaya bu oranda Coco karıştırınca CalMag eksikligi yasadim ondan CalMag eksikliğini yaşamamak adına takip etmek gerek.

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Ben şuanlık %35 coco %40 toprak ve %25 diğer bileşenler. Bunlar ortalama ölçüde miks olacak şekilde,
Az büyükbaş
az küçükbaş gübre
Solucan güb.
Yarasa güb.
mantar gübresi
Vermikülit.
tavsiye ve önerilere açığım dostlar
Leonardit

Ü

Üye silindi 18747

Guest
Ü

Üye silindi 27466

Guest
Ürünü inceledim fiyat biraz daha uygun olsa bence mükemmel ürün. Buna benzer zengin bir toprak hazırlamak lazım

SariTursu

Kıdemli Üye
Ben şunu sormak istiyorum. Cocodayım ve tabloda yazan 1lt/4ml oran nedir; bu benim 1 litre suya 4 ml gübre karıştırmam anlamına geliyor, biliyorum ama bunu 1 haftaya mı bölmeliyim yoksa o hafta hep o oranda mı sulama yapmalıyım.

Ben %40 Coco %40 toprak kalanı perlit ve vermikulut karışımı yapıyorum ve saksı dibine 2 cm kalınlığında aquaclay döktüm drenaj için. 2 lt sulama yapıyorum ciceklenmede 2 günde tamamen kuruyor. Bu karışım ne çok hızlı ne çok yavaş kuruyor ve çok nefes alan bir karışım. Ancak medyaya bu oranda Coco karıştırınca CalMag eksikligi yasadim ondan CalMag eksikliğini yaşamamak adına takip etmek gerek.
Ph tampon yapman lazım yada tamponlu Coco alman lazım

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Bu konuda biraz aydınlatır mısın? Coco da bitkim var şuan 1 adet 2 hafta sonra çiçeğe almayı düşünüyorum. 1 dolu 1 calmaglı sulama yapıyorum. Ama şuan büyüme durdu gibi birşey.
Çiçeğe aldıktan sonra calmag kes bi süre fosfor ver bitkiye canna kullanıyorsan pk ver

progrower:)

OldSchool
etiketi gördüm dostum uzun zamandır bu forumda paylaşım yapmıyorum sorulan sorulara cevap vermiyorum paylaşımlarımın tamamını sildim bu foruma bişey yapmak gelmiyor içimden sizinle alakalı konu değil umarım hasatlarınız güzel bol thc li olur :)

Ü

Üye silindi 27466

Guest
etiketi gördüm dostum uzun zamandır bu forumda paylaşım yapmıyorum sorulan sorulara cevap vermiyorum paylaşımlarımın tamamını sildim bu foruma bişey yapmak gelmiyor içimden sizinle alakalı konu değil umarım hasatlarınız güzel bol thc li olur :)
@canna da böyle diyip gitti. Üzümün biri çürük diye bütün salkımı çöpe attınız ustam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ********* **** ***** **** ********** hahahaha*** **** ** ****** ****** ******* *** ** **** **** ** hahahaha*
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahaha*** ** ******* ******* *******
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ****** ***** ****** ****** ******* ** ****** ********** ****
  • S SuperKafa:
    ****** ******* ******* ********* ** **** ****** **** **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    ********* **** ******* ***** hahahaha ******** ******* ****** ****** ******* ****
  • S SuperKafa:
    ****** ****** *** *** ***** **** ****** ******* ******** ****** ****** ******
  • S SuperKafa:
    ****** ******** ********** hahahaha* *
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    *** ******* ******** ********** ***** ********** hahahaha *** *** ** hahahaha ******* ******* ***** hahahaha**** ******* ****** ***** **** hahahaha** ****** ****** ****** ********* ******* ******** *** ***** ***** *** ****** ****** ******
  • S SuperKafa:
  • deyorke deyorke:
    ***** ***** *** ******** **** hahahaha **********
    deyorke deyorke: ***** ***** *** ******** **** hahahaha **********