Coco ile ilgili sulama ?

Smt

Yeni üye
Google Chrome ile gir o kendisi Türkçeye çeviriyor siteyi. cocoforcannabis sitesine git istediğin aradığın her şey orada var. Canlı sohbete de sorarsın zaten. sulama vs vs vs ne ararsan ne istiyorsan orada var.

Dostum ilk defa coco yapiyorum. Neyi neden yaptigimi da anlamaya calistigim icin fazlasiyla soruyorum. Sen soylediginden beri gunde bir sulama yapiyorum zaten.

Benim derdim 0.25lt su vermeme ragmen alttan su cikiyor olmasi. Bunu anlayamadim bir turlu.

Tohum auto, 14.gundeyim. budama ve file icin 21.gunu bekliyorum. Baska yapmam gereken bir sey olacaksa soylerseniz yaparim.

MalrukLord

Doktor
Dostum ilk defa coco yapiyorum. Neyi neden yaptigimi da anlamaya calistigim icin fazlasiyla soruyorum. Sen soylediginden beri gunde bir sulama yapiyorum zaten.

Benim derdim 0.25lt su vermeme ragmen alttan su cikiyor olmasi. Bunu anlayamadim bir turlu.

Tohum auto, 14.gundeyim. budama ve file icin 21.gunu bekliyorum. Baska yapmam gereken bir sey olacaksa soylerseniz yaparim.
kanka alttan su çıkması normal kök yok henüz suyu tutacak.

21.gündeyim. 2lt su verdim ec 1.5 civarlarinda. Bazi yapraklarda cok az sari noktalar var. Yarin haftada bir yaptigim 3lt calmagli su vericem. Nasil gorunuyor?

21.gündeyim. 2lt su verdim ec 1.5 civarlarinda. Bazi yapraklarda cok az sari noktalar var. Yarin haftada bir yaptigim 3lt calmagli su vericem. Nasil gorunuyor?
Babam hayırlı growlar nasıl Gidiyor acaba bende coco yapiyorum patlamasini bekliyorum tohumlarin Bol hasatlar Çok sağlıklı gözüküyo Çiçeklerin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
  • 2 2008Grower:
    ****** ****** **
  • 2 2008Grower:
    ****** ********* ***** ** ******** ******* ******* hahahaha ********** ******* ******* * *****
  • 2 2008Grower:
    ***** ***** **
  • 2 2008Grower:
  • A Ahmet84:
    +1
  • A Ahmet84:
    ***** *** **** ***** *** **** ********** ********* ***** ******* ***** *** ********** ***** *** ********* ** ***** ****** ***** *****
    ***** *** hahahaha hahahaha
  • A Ahmet84:
  • A Ahmet84:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** hahahaha hahahaha*
  • A Ahmet84:
  • A Ahmet84:
    ***** *** ******** *** **** ******* ********* ***** ******* ********** **** ********* **** ***** **** ** *****
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** ********** ***** *** ******* ***** **** ****** hahahaha**** **** ********** hahahaha **
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ***** hahahaha*** hahahaha **** ******** hahahaha* *** ******** *** **** ******* ********* ***** ******* ********** **** ********* **** ***** **** ** *****
  • A Ahmet84:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ********* *** hahahaha****** ******* ******
  • A Ahmet84:
  • A Ahmet84:
    **** hahahaha* ***** ** **** ********** ******** ******** **********
  • bandaleros bandaleros:
  • A Ahmet84:
    +1
    A Ahmet84: ***** ***** ******** ***** ****** ******** ****** ******** **** +1