Coco yolundan hasata doğru

nazgül

Yeni üye
Selamlar herkese ilgilenen herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

Kankalar ilk defa Coco medya ile Ekim yapacağım fakat gübreleme konusunda eksiklerim var suan toprakta 2 saksi da tang çizelgesi ile 50. Günde gayette güzel gidiyor.
Birde coco denemek istiyorum coco icin nasil gubre kullanmam ne gerek bilmiyorum yardim edebilirseniz çok mutlu olurum formun gubre ve sulama konusunda üstadı olan @silas kankamdan da bir göz atmasını isterim açıkçası

5tane 20lt airpot saksi
100lt plagron Coco pre.
20lt perlit ile karıştırıp kullanılamaz
Cooltube ile 600w groluxe ciftspectrume lamba
Genetik sour thangie auto 3 adet 2 adet deadheadog fem.

Gubre konusunda Coco medyada hicbirsey bilmediğim için sizden yardım gelmeden almak istemiyorum
Yarin birçok şeyi almaya gidicem yorumlarınız cok değerli şimdiden teşekkür ediyorum.

Ü

Üye silindi 20701

Guest
En coco kullanıyorum sadece coco perlit falan koymadım vr çok memnunum çok iyi sututuyo ve çok iyi hava alıyo gübre aynı şekilde veriyom hiç bir sıkıntım yok ve fazladı ile memnunum şunuda söliyim tek sıkıntısı açlıga hemen tepki veriyolar toprak gibi içinde artı bedin olmafı için hemen tepki vetiyo bitki özellikle calmag çok önemli hemen yoksunlu belli oluyo suya toletansı yüksek ve gübreye hemen başlamalısın çünkü coco sıfır besin coco ya alışıca toprağın yüzüne bakmassın bidaha dedim gibi gübre yoksunlugu çok hızlı oluyo ona dikkat edersen deyme keyfine

nazgül

Yeni üye
En coco kullanıyorum sadece coco perlit falan koymadım vr çok memnunum çok iyi sututuyo ve çok iyi hava alıyo gübre aynı şekilde veriyom hiç bir sıkıntım yok ve fazladı ile memnunum şunuda söliyim tek sıkıntısı açlıga hemen tepki veriyolar toprak gibi içinde artı bedin olmafı için hemen tepki vetiyo bitki özellikle calmag çok önemli hemen yoksunlu belli oluyo suya toletansı yüksek ve gübreye hemen başlamalısın çünkü coco sıfır besin coco ya alışıca toprağın yüzüne bakmassın bidaha dedim gibi gübre yoksunlugu çok hızlı oluyo ona dikkat edersen deyme keyfine
Kankacim teşekkür ediyorum gubre seçimi için yardımcı oturmuşum.

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Bak güzel kadeşim iki seçeneyin var önünde sentetik ve doğal sentetikler ürünü daha fazla verir daha büyük sömek çok olmasada daha büyük olur fakat aroma ve kafadan kayıp yaşarsın fluss ı iyi yapamazsan çok öksürürsün doğalda ise biraz küçük kalır sentetik günreye göre fakat ben gayet menunum onuda belirteyim aroma ve kafa zirve yapar içtinin bütün kokusunu aromasını son damladına kadar alırsın ben biobiz kullanıyom bide kalong bloom sıvı yarasa çok memnunum arkadaşların hasat sonu sömeklerine bakıyom benim bu cumartesi çiçekte 4 haftasındaki sömekler kadar sömekleri elliyorum bütün aromalarını alıyorum 15 dakka elimde kalıyo koku ben doğal cıyım bunlara bakarak sen kararını ver unutmadan biobiz in ph düşürücü ve çıkarıcılarını önermem arkadaşlar öle sölüyo kullananlar ben ph için litreye 1.5 ml elma sirkesi kullanıyom aklıma gelenler bunlar

nazgül

Yeni üye
Bak güzel kadeşim iki seçeneyin var önünde sentetik ve doğal sentetikler ürünü daha fazla verir daha büyük sömek çok olmasada daha büyük olur fakat aroma ve kafadan kayıp yaşarsın fluss ı iyi yapamazsan çok öksürürsün doğalda ise biraz küçük kalır sentetik günreye göre fakat ben gayet menunum onuda belirteyim aroma ve kafa zirve yapar içtinin bütün kokusunu aromasını son damladına kadar alırsın ben biobiz kullanıyom bide kalong bloom sıvı yarasa çok memnunum arkadaşların hasat sonu sömeklerine bakıyom benim bu cumartesi çiçekte 4 haftasındaki sömekler kadar sömekleri elliyorum bütün aromalarını alıyorum 15 dakka elimde kalıyo koku ben doğal cıyım bunlara bakarak sen kararını ver unutmadan biobiz in ph düşürücü ve çıkarıcılarını önermem arkadaşlar öle sölüyo kullananlar ben ph için litreye 1.5 ml elma sirkesi kullanıyom aklıma gelenler bunlar
Anladim kanka forum geneline baktığımda herkes genelde yüksek hasat alan an neredeyse tüm ürünlerini kullanmış bende onu bek anlayamıyorum yani bütün ürünleri naail veriyorsun 1lt suya ekliye ekliye canlandiramadim tam kafamda o kadar gübre vermek iyimi bilemedim bitkiye bugün yukarıda yazdığım herseyi aldim kabin yapım aşamasında pvc den yapıyoruz 120x120x200 olacak içerisine de kızlarım suan fide durumunda kizlarim gelicek ben buna direk Coco topraklara mi ekiyim kanka ekerken

nazgül

Yeni üye
Tohumlar suyun içinde ufak ufak köklerini çıkartıyor bende o sırada gubre seçimi yapiyorum tercihlerim coco medyaya soyle

An Piranha
An Voodoo juice
An B-52
An Sensei Coco grow-bloom
An sensei callmag xtra
An revive( ne kadar gerekli pek bilmiyorum)
An Nirvana ( cok fark eder mi bunu kullanmak)
An Rhino skin ( kullanan arkadaşlar önerir mi gerek varmi )
An bud ignator
An bud factor x
An big bud Coco
An overdrive

Bütçem sinirli bunlari ilk ay grow gübreler alip Bloom kismi diğer aya birakicam cok yüklenmek istemiyorum baya pahalı fiyatlar ..

Ve Coco medya için yukarıdaki gübrelerin özellikle coco olanları yok sensei ile bigbud dışında bunları coco da kullanabilirim diye düşünüyorum. Yanlışım varsa düzeltin kankalar yorumlarınızla bizi yeşillendirin günlük olarak buradan devam edicem bakalim nasil olucak

Ç

Çüke

Guest
Tohumlar suyun içinde ufak ufak köklerini çıkartıyor bende o sırada gubre seçimi yapiyorum tercihlerim coco medyaya soyle

An Piranha
An Voodoo juice
An B-52
An Sensei Coco grow-bloom
An sensei callmag xtra
An revive( ne kadar gerekli pek bilmiyorum)
An Nirvana ( cok fark eder mi bunu kullanmak)
An Rhino skin ( kullanan arkadaşlar önerir mi gerek varmi )
An bud ignator
An bud factor x
An big bud Coco
An overdrive

Bütçem sinirli bunlari ilk ay grow gübreler alip Bloom kismi diğer aya birakicam cok yüklenmek istemiyorum baya pahalı fiyatlar ..

Ve Coco medya için yukarıdaki gübrelerin özellikle coco olanları yok sensei ile bigbud dışında bunları coco da kullanabilirim diye düşünüyorum. Yanlışım varsa düzeltin kankalar yorumlarınızla bizi yeşillendirin günlük olarak buradan devam edicem bakalim nasil olucak
bende aynı durumdayım bende Coco kullnmak istiyorum ama elimde gübreler var bakalım

nazgül

Yeni üye
bende aynı durumdayım bende Coco kullnmak istiyorum ama elimde gübreler var bakalım
Kanka Coco iyi duruyor ama gübreler nasil ne şekilde hangi zamandan sonra vereceğim bunları düşünüyorum forumda da arata arata coco ile alakalı net bilgi bulamadım bekliyorum buradan yesillenmeyi :)

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Coco ya takılmayın bukadar bi fark yok toprakla hidroyla ne kullnaıyosan aynısı fark yok tek dikkat etmeniz gereken coco sıfır besin bunu unutmayın yeter eksiklikler çok hızlı belli oluyo toprakta azdaolsa bi besin oluyo coco da yok bukadar besinsiz bırakmıcanız ve calmag erken baslanmalı ve coco ya alısınca cok daha iyi oldunu göreceksiniz ve an gübreye gelince o markayı hiç kullanmadım nedesem yalan olur bilgim yok ben biobiz kullanıyom ve boş sulamalarda keçiboynuzu an konusunda bilen kullanan arkadaşlar yardımcı olur coco yu bukadar büyütmeyin çok kolay aslında kısa zamanda alışıcaksınız başlayınca dedim gibi coco nun sıfır besin oldunu göz önünde tutun okadar ve tekrarlıyorum benim gördüm calmag coco da çok önemli bunlara dikkat edin oturup keyfini sürün

nazgül

Yeni üye
Coco ya takılmayın bukadar bi fark yok toprakla hidroyla ne kullnaıyosan aynısı fark yok tek dikkat etmeniz gereken coco sıfır besin bunu unutmayın yeter eksiklikler çok hızlı belli oluyo toprakta azdaolsa bi besin oluyo coco da yok bukadar besinsiz bırakmıcanız ve calmag erken baslanmalı ve coco ya alısınca cok daha iyi oldunu göreceksiniz ve an gübreye gelince o markayı hiç kullanmadım nedesem yalan olur bilgim yok ben biobiz kullanıyom ve boş sulamalarda keçiboynuzu an konusunda bilen kullanan arkadaşlar yardımcı olur coco yu bukadar büyütmeyin çok kolay aslında kısa zamanda alışıcaksınız başlayınca dedim gibi coco nun sıfır besin oldunu göz önünde tutun okadar ve tekrarlıyorum benim gördüm calmag coco da çok önemli bunlara dikkat edin oturup keyfini sürün
Call mag ve sensie herzaman bulunur kanka bende o yüzden süper abi hadi bakalım bir tık daha hevesliyim sevgili odincim teşekkür ederim ec meter ne icin kullanılıyor kanka bilgim yok ben simdi gubre verirken suyun phini gubre verdikten sonra up yada down ile ölçerek ayarlayarak sulama yapacağım degil mi yoksa başta ayarla sonra gubrele ve ölçup sorun olursa ph düşürücü veya arttırıcı ile mi yesillendiriyim

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Gübreleri tek tek koyum çalkalıyon birkaç dakka bekliyon bütün gübreleti sırasyla ekledikten sonra ph ölçüyosun ayarlama gübrelerin hepsi katıldiktan sonra ölçülür ac metre yanlış hatırlamıyosam sudaki gübre yogunlugunu ölç meye yarıyo ben ph için litreye 1.5 ml sirke ekliyom sorun yaşamıyom ve sen sentetik gübre kullanıcan anladım kadarın ph perfeck kullan kafan rahat olsun ph ile uraşma ve gübre yogunluguna önem veriyosan ac metre kullanıcaksan forumda gübre başlıgında dönem dönem uyogunluk hesabı başlık altında var bi bak ona ben ph de ac de ölçmeden göz kararı gidiyom bitkinin sesini dinliyom çokta memnunum

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Genetik ne düşünüyosun bide automu photomu bakıcan ?

nazgül

Yeni üye
Gübreleri tek tek koyum çalkalıyon birkaç dakka bekliyon bütün gübreleti sırasyla ekledikten sonra ph ölçüyosun ayarlama gübrelerin hepsi katıldiktan sonra ölçülür ac metre yanlış hatırlamıyosam sudaki gübre yogunlugunu ölç meye yarıyo ben ph için litreye 1.5 ml sirke ekliyom sorun yaşamıyom ve sen sentetik gübre kullanıcan anladım kadarın ph perfeck kullan kafan rahat olsun ph ile uraşma ve gübre yogunluguna önem veriyosan ac metre kullanıcaksan forumda gübre başlıgında dönem dönem uyogunluk hesabı başlık altında var bi bak ona ben ph de ac de ölçmeden göz kararı gidiyom bitkinin sesini dinliyom çokta memnunum
Kanka ph perfect kullandım araya yarasa gübresi sivi koydum baam tum hasat yalan oldu hery3r sarardı toprak çirkinleşti abj cok tuhaf durumda diğer 2 tane kızım zor toparlıyorum yeni yeni ph metre ve ec metre dimi dediğin bunları almak istiyorum ya ne olduğunu bilelim

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Sararma görmeden tahminen gübreyi abartmışsın ondan olur gözden kaçırmışşım genetiklerini pink i bende istiyom sen yapta bigi verirsin ph ve ec kullanırsan iyi olur tabi faydasını götürsün ve şunuda unutma az herzaman iyidir azın çaresi varda abartırsan suyuda gübreyide dönüşü çok zor hrrzaman çizelgenin ysrısı başla izle azsa çaresi kolay

nazgül

Yeni üye
Oyle oyle is güç arasında dağıldık ya ph perfect alışmışız ya yarasa içinden geçti maf etti bizi ya paylaşicam hocam buradan günlük tutmayı düşünüyorum

Ü

Üye silindi 20701

Guest
He aklıma gelmişken auto ile photo yu aynı yerde nasıl bakıcan onu düşündünmü iki kabininmi var tek kabinde yapamazsın

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Bide ph ı bozan yarasadır ph perfeck ayarlar aslında bozamazsın yarasa bozmuştur ve elini korkat alıştır yarasayıda çiçekte ver veg de verme

Ç

Çüke

Guest
Bide ph ı bozan yarasadır ph perfeck ayarlar aslında bozamazsın yarasa bozmuştur ve elini korkat alıştır yarasayıda çiçekte ver veg de verme
Cçkankam Coco toprak önerin varmıdır bende ilk denicem herkez uzak dur diyor ama böyle böyle öğrenicem illaki ama Coco hangi toprağı alayım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
    hahahaha** **** ******
  • O oziozi:
  • O obeb:
    hahahaha** **** ******
  • istr istr:
  • istr istr:
    *** ***** ***** *** **** ********* **
  • O oziozi:
  • O obeb:
    ***** ***** ********* **** ***** **
  • O oziozi:
  • istr istr:
    ***** *** ******* ****** **
  • O obeb:
    ******** hahahaha******** *** ******* ****** **
    +1
  • O obeb:
    **** * **** ********* hahahaha ***** ***** ****** ****** * * ******* ****** *****
  • O obeb:
    hahahaha**
  • Narkotik Narkotik:
  • O obeb:
    ***** **
  • O obeb:
  • Narkotik Narkotik:
  • O obeb:
    ***** ******* ** ***** hahahaha
  • Narkotik Narkotik:
  • O obeb:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • O obeb:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Dodo Dodo:
    ****** *** ********* hahahaha** **** ***** ********** hahahaha** ********* ****** ********* ****
  • O obeb:
    ********* **** hahahaha****** *** **** hahahaha* *** ********* hahahaha** **** ***** ********** hahahaha** ********* ****** ********* ****
    O obeb: ********* **** hahahaha****** *** **** hahahaha* *** ********* hahahaha** **** *****...