Coco'da ak48 Günlüğü

Emmy

Müptezel
kanka ben her growumda besin kitlenmesi yaşıyorum daha 25 günlükler neden besin kitlenmesi yaşıyorum ya kafayı yicem.. flush attım alttan akan suyun EC'si 1400 çıktı PH'ı da 6.98 ben her sulamada 5.80 ph vermeme rağmen alttan akan nasıl 6.98 çıkıyor. BEN NEDEN HER GROWDA BESİN KİTLENMESİ YAŞIYORUM DUVARA KAFA ATCAM ŞİMDİ :D sence neden olur besin kitlenmesi brocum.. çok saol bu arada ilgilendiğin için.
Kanka her gun ne kadar oranda su veriyorsun onu soyler misin
Medya oranlarını paylasirsan daha iyi bi yorum yapabilirim cocoda her gun sulama yapman gerekli bazi arkadaslar bi dolu bi bos gidiyor bazilari full dolu gidiyor ama verdigin oran onemli toprakta tortulanma yasama nedenini cozucez rahat ol

asgü

Üye
Kanka her gun ne kadar oranda su veriyorsun onu soyler misin
Medya oranlarını paylasirsan daha iyi bi yorum yapabilirim cocoda her gun sulama yapman gerekli bazi arkadaslar bi dolu bi bos gidiyor bazilari full dolu gidiyor ama verdigin oran onemli toprakta tortulanma yasama nedenini cozucez rahat ol
kankam %70coco %20perlit %5hidroton %5saksı dibinde ponza taşı medyam bu şekilde, biraz fantazi oldu.
günlük akşamları ışık kapatmadan bitki başına 250-300 ml gübreli su veriyorum alttan akmıyor... ancak ilk etapta kızlar daha da küçükken bir iki kere bitki başına 500ml fln vermiştim...o fazla gelmiş olabilir mi bilmiyorum.

Emmy

Müptezel
kankam %70coco %20perlit %5hidroton %5saksı dibinde ponza taşı medyam bu şekilde, biraz fantazi oldu.
günlük akşamları ışık kapatmadan bitki başına 250-300 ml gübreli su veriyorum alttan akmıyor... ancak ilk etapta kızlar daha da küçükken bir iki kere bitki başına 500ml fln vermiştim...o fazla gelmiş olabilir mi bilmiyorum.
Kankacım drenaj senin icin büyük bir sorun medyan baya bi tuzlu hake gelmistir saniyorum.. Hindistan cevizi lifi tutar ve gerektiğinde besinleri serbest bırakırken, kalsiyum, magnezyum ve demiri tutma eğilimindedir. Sağlıklı bir sekilde keneviri sağlamak için hindistan cevizi lifinde büyümek genellikle demir, kalsiyum ve magnezyum seviyelerini artıran besinler gerektirir. Bu yuzden cal mag kullanimini arttir ve kisa bir dönembir bos bir dolu gitmen senin icin sorunu cozme noktasinda daha olumlu olacaktir konunun badinda ds dedigim hibi coco basli basina bi sorun amw ..
Ilk olarak bos sulama ile baska bunu flus olarak dusun ve medyani iyice durula sonrasindan gelecek olan besin eksikliliginide dolu yapacagin sulamada takvimin 3 te 2 si kadar bir gubreyle basla ikinci sulamada calmag takviyesi yap sorunun cozulecektir benim korkum kok sorunun olmasi umarim yasamazsin

asgü

Üye
Kankacım drenaj senin icin büyük bir sorun medyan baya bi tuzlu hake gelmistir saniyorum.. Hindistan cevizi lifi tutar ve gerektiğinde besinleri serbest bırakırken, kalsiyum, magnezyum ve demiri tutma eğilimindedir. Sağlıklı bir sekilde keneviri sağlamak için hindistan cevizi lifinde büyümek genellikle demir, kalsiyum ve magnezyum seviyelerini artıran besinler gerektirir. Bu yuzden cal mag kullanimini arttir ve kisa bir dönembir bos bir dolu gitmen senin icin sorunu cozme noktasinda daha olumlu olacaktir konunun badinda ds dedigim hibi coco basli basina bi sorun amw ..
Ilk olarak bos sulama ile baska bunu flus olarak dusun ve medyani iyice durula sonrasindan gelecek olan besin eksikliliginide dolu yapacagin sulamada takvimin 3 te 2 si kadar bir gubreyle basla ikinci sulamada calmag takviyesi yap sorunun cozulecektir benim korkum kok sorunun olmasi umarim yasamazsin
tamamdır brocum çok saol..dediklerini yapıcam.. umarım kök çürümesi değildir.1-2 tane ufak sineklerden gördüm canna cure sıktım bitkiye..henüz köklere zarar verecek kadar çok değiller zaten... kök çürümesi fln da değildir umarım.

Emmy

Müptezel
tamamdır brocum çok saol..dediklerini yapıcam.. umarım kök çürümesi değildir.1-2 tane ufak sineklerden gördüm canna cure sıktım bitkiye..henüz köklere zarar verecek kadar çok değiller zaten... kök çürümesi fln da değildir umarım.
Kanka kok curumesini o yapraklarin kivrilmasina bagladim kom curumesi baslangicina benzedi semptom ama bir baska seyde olabilir umarim kok değildir gerisi hallolur

asgü

Üye
kanka ben flush atalı 3. gün bu gün toprak hala kurumadı kurumadan gübreleme yapmak istemiyorum ama bugün de besin vermezsem 3 gündür bişey vermemiş olucam :) kitlendim kaldım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L Lew4nd0w5k1:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ******** *** ****** **** **
    ***** ** ** **** **** ***** *** ***** hahahaha* **** ** **** ** **** ******* ** ******* ** * * ** ******** ********
  • A angeshar:
    ********* ******* ***** ******** ****** ******** ****** **** ** ***** ****** ** ****
    ***** ******** ***** ***** ** hahahaha*
  • A angeshar:
    *** ******** **** hahahaha******
  • A angeshar:
    ******* ** hahahaha
  • A angeshar:
    ********* ****** ** ****** ****** ******* hahahaha**
  • A angeshar:
  • A angeshar:
    ****** hahahaha*
  • A angeshar:
    +1
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
    **** **** * hahahaha ********* *** **** *** **** ***** ****** *** ****** **** **** ****** ******** ****** *****
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ******* ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**** ******** hahahaha ****** *** ******** hahahaha* *** *** **** ******* ***** hahahaha ******** ******* hahahaha**** ******** **** ***** *** hahahaha ***** ****** **** **** ****** ** **** *** *** **** ******** ***
    tanrınınesrarı tanrınınesrarı: ******* ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**** ********...