Cooltube önerisi

jarxle

Üye
Arkadaşlar kolay gelsin, cooltube arıyorum ama fiyatları düşündürttü. Sıcaklık 35 dereceyi görüyor bazen, MH kullanıyorum Hps'ye geçince daha kötü olacak diyorlar, bir de havalar ısınıyor. Ne önerirsiniz, uygun fiyatlı bildiğiniz bir ürün var mı? bir de kullandığım fan/karbon girişleri hep 100mm, alacağım tube'un girişi 150, 125mm olsa uydurabilir miyim?

higthead

Jolly Green
Arkadaşlar kolay gelsin, cooltube arıyorum ama fiyatları düşündürttü. Sıcaklık 35 dereceyi görüyor bazen, MH kullanıyorum Hps'ye geçince daha kötü olacak diyorlar, bir de havalar ısınıyor. Ne önerirsiniz, uygun fiyatlı bildiğiniz bir ürün var mı? bir de kullandığım fan/karbon girişleri hep 100mm, alacağım tube'un girişi 150, 125mm olsa uydurabilir miyim?

Kanka benm sıstemn 1x1x1.80

cooltube 150 lik ve 150lik 300mt3 aksiyel fanla direk dışarıya atıyorum.Cooltube yi çıkış fanı ile kullanılması taraftarı değilim.

jarxle

Üye
Yani uydurursun redüktör denilen cihazlarla ama cooltube tam istediğin gibi çalışmaz ışığın ve alanın ne
ışık mh 400, alan 100*100*180

günlük linkini de paylaşıyorum hocam merak edersen

Koku sorunu başladıktan sonra kabini açıp ısı düşürmem imkansız, kokuyu tolere edebilecek bi ortamda değilim. cooltube dışında bir yolu var mıdır sizce?

Bir de odayı kabin yapma ihtimalim var mı ısıyı düşürmek için? fan karbon yetmez heralde? 310m3 karbon, 220m3 exhaust var, oda da 4.3*2.4*2.3

higthead

Jolly Green

Kanka genelde kabine göre çıkış fanı alıyorlar sonra ise karbon fıltreye ve cool tubeye baglayınca emiş gücü azalıyor ve cool tube m işe yaramıyor diyorlar. Kabine göre çıkış fanını büyük alınıp karbon ve cooltube takılırsa olur ama yine tavsiye etmiyorum,çünkü nemli hava cooltube içerisinden geçmiş oluyor. En güzeli 150-200tl verip 150lik aksiyel fana bağlayıp diğer ucundan boru ile dışarı atmak.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha** ***** **
  • ax-b ax-b:
    ********* ***** * ********** **** hahahaha*** ** ***** ********
    +1
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha* ****** **
  • New Rookie New Rookie:
    **** ******* **
  • ax-b ax-b:
  • L lityum:
  • L lityum:
    ** *** ** ***** ***** **** ******* ****** hahahaha* ******** ********** ******* ********* **** ** ******** *********
  • T Tropikal.MR:
  • L lityum:
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha ****** ********* hahahaha****** **********
  • kokokoco kokokoco:
    hahahaha ******* ********* ****** ** ***** ****** hahahaha** ******* *** ***
  • H happyworld:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • kokokoco kokokoco:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Kafirimam Kafirimam:
    hahahahahahahaha ******** ******** ********** ******* ***** ******
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Night owl Night owl:
  • D despacito:
  • Night owl Night owl:
  • D despacito:
    ********** ******* ******* ** ******* hahahaha*** ***** **** ********** *****
    D despacito: ********** ******* ******* ** ******* hahahaha*** ***** **** ********** *****