Cree cxb3590 led hakkında

o35o

Yeni üye
Forumda açılan konuları araştırmam sonucu ışık konusunda cree led dikkatimi çekti 12000lümen verdiği iddaa ediliyor aliexp gibi sitelerde kötü yorum göremedim kuantum ışık ile kıyaslandığında artısı eksisi ne olur en fazla 4 yada 5 bitki düşünüyorum tohumlarım yolda 6 tane 100w cree led düşündüm yetermi acaba 3 4k bütcem var en iyi tercihi yapmak istiyorum yardım ederseniz sevinirim  linki alt tarafa bırakıyorum

https://s.click.aliexpress.com/e/l282viEc

shiva

Yeni üye
Cvp: Cree cxb3590 led hakkında

Bütçenle gayet iyi bir seçim yapabilirsin.

https://www.alibaba.com/product-detail/Kingbrite-600w-LM301H-CREE-660nm-UV_62215577084.html?spm=a2700.icbuShop.41413.17.1ed1a5edQJcnR7

Pişman olmazsın!

hulolop

Yeni üye

karabatak23' Alıntı:
Hlg 550 Quantum board al ben kullanıyorum çok iyi

Kardeş sen led konusunda yetkili bir abiye benziyorsun,:)) kullandığın ledler ateş ediyor zaten .

Samsung lm301b, 3500 kelvin hakkındaki düşüncelerin nedir acaba, bir bitkiyi kaç adedi kurtarır var mı tahminin ? Samsung sitesinde 220lm/w değerini veriyor. 36 adet led 3k lümen veriyor diyorlar .

o35o

Yeni üye

shiva' Alıntı:
Bütçenle gayet iyi bir seçim yapabilirsin.

https://www.alibaba.com/product-detail/Kingbrite-600w-LM301H-CREE-660nm-UV_62215577084.html?spm=a2700.icbuShop.41413.17.1ed1a5edQJcnR7

Pişman olmazsın!

55000 lümen değeri yazıyor fakat etki ettiği alan benim kafama takılan durum 5 bitkinin kapladığı alan mesela büyük olacağı için cree led alıp üstünden ışığı vermek bitkiye direk etki yapmazmı alan kaybı olmadığı için lümen değeri de kaybolmaz diye düşündüm bitkileri 50x6 300w cob ledle desteklicem yanlış düşünüyorsam bilgilendirirsen çok sevinirim dostum

o35o

Yeni üye

Cree cxb3590 led kullananlarda yorum yazarsa güzel bir bilgi aktarımı olur forum için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    **** ****** ******* *** ** ******* **** ******** hahahaha ****** ***** hahahaha**** ***** ******** ****** ******** *****
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
  • Night owl Night owl:
    ********** ********* **** ********* *** ***** *** ********* **** ********* ******* ******* ***** ** ****** ******* *** ******
  • shellman shellman:
    ***** *** ********** ********** *** ********** ********* **** ********* *** ***** ***
  • Night owl Night owl:
    ******** **** **** ******** ******* ** ***** ******** ***** *** ********** ********** ***
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ********* ** ****** **** *** ********** ********* **** ********* *** ***** ***
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha* **** ********* ***** **********
  • shellman shellman:
    ***** hahahaha***** *** *** ****** ***** ****** ********* ** *** hahahaha**** ****** ****** hahahaha** ******** **** **** ******** ******* ** ***** ********
    +1
  • Didrug Didrug:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Didrug Didrug:
    ** hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    ** ***** **** ******** ****** ******** *** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha* ***** ***** ****** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ********* ** *** ********* hahahaha* **** ********* ***** **********
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ****** ** **** ******** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Didrug Didrug:
    ******* ****** ********** ***** hahahaha*** ** ** ***** **** ******** ****** ******** *** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha* ***** ***** ****** **
  • Didrug Didrug:
    **
  • Didrug Didrug:
    *** ***** ** ** ** *** ********* ******** ********* **** ****** ** **** ********
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    **** *** ** ******* hahahaha ********** **** ******
    +1
  • K karaca23:
    *** ****** ********* ** ****** ***** ********** ********* ****** **** ******* ******* *** ********* ******* ********** ** ****** ******* ********* ***** ******** ***** ****** ****** **** ******* ***** hahahaha***
  • Mordecai Mordecai:
  • Night owl Night owl:
    ********* *** ****** ********* ** ****** ***** ********** ********* ****** **** ******* ******* *** ********* ******* ********** ** ****** ******* ********* ***** ******** ***** ****** ****** **** ******* ***** hahahaha***
  • K karaca23:
    hahahaha**
    K karaca23: hahahaha**