crystal meth Auto,1250 tl bütçe! Ilk grow,Bez dolap kabin

Ü

Üye silindi 19835

Guest
21.günden selam herkese kankalar.1 lt ye 1 ml a ve b gübreli su verdim dün tang çizelgesine uyabildigim kadar uymaya çalışıyorum.hep gübreli su vereceğim,lst yapayım dedim elime gözüne bulaştırdım:)
:) bence bulaştırdığın bir şey yok, zamanlaman ve stilin gayet güzel. Altta ışığı alıp hızla büyüyecek dalları mümkün olduğunca geriye çek. Lst yaptığın yönün aksine büyümeye zorla. İyi büyüyeceğine eminim. :cool:
Eline sağlık @Komedishow.. :)

Komedishow

Kıdemli Üye
:) bence bulaştırdığın bir şey yok, zamanlaman ve stilin gayet güzel. Altta ışığı alıp hızla büyüyecek dalları mümkün olduğunca geriye çek. Lst yaptığın yönün aksine büyümeye zorla. İyi büyüyeceğine eminim. :cool:
Eline sağlık @Komedishow.. :)
Değerli yorumun için teşekkür ederim kanka lst den soğudum diyordum ki beni sevindirdin,senden bir ricam olucak kanka dediğim yaprakları pek anlayamadım 3.boğumdaki yapraklar mi ? Resim ile işaretleyebilirmisin ?

Ü

Üye silindi 19835

Guest
Değerli yorumun için teşekkür ederim kanka lst den soğudum diyordum ki beni sevindirdin,senden bir ricam olucak kanka dediğim yaprakları pek anlayamadım 3.boğumdaki yapraklar mi ? Resim ile işaretleyebilirmisin ?
Rica ederim dostum soğuyacak bir durum yok, oluyor işte. Zaman ver çok daha güzel olacak. :cool:
Kafa dahil işaretleme yaptım, bu dallar çiçek dalları. Onlara önem ver, büyüdükçe yön ver.. :)

Komedishow

Kıdemli Üye

Komedishow

Kıdemli Üye
Geçen kış ilk growum du 50-100 eninde sunta elbise dolabında arkadaşlardan aldığım köfte tohumu ile tombala photo yapmıştım. 2ayda tek bitkiye düsürdüm en begendigim kaldı ötekileri harcadim olgunlasmadan.Acemilik ve tek kelle koparma Sativa olduğu halde o kabine zor sığmışdı tek bitki :p 2ay veg 2ayda çiçek . 4-5ay gerçekten uzun bir zaman. İçecek sigaran yoksa dahada uzun geciyor:rolleyes: ama auto dan daha zevkliydi dediğin gibi yetiştirmesi. Korkmadan her seyi her işkenceyi yapabiliyorsun ortamı sevdiyse çabuk atlatıyor. Şimdi elimde 4auto tohum kaldı sonraki grov da havalandırmayı yükseltip bunlar ile sog yapmayı düşünüyorum. Bide onu deneyeyim. Ve daha sonra sadece tek photo güzel bi eğitimle anca sığar bu kabine.
Küçük bir dolap daha klonlar için. Beyaz ışık ile. Tohumu beklemek para vermek yok ondan sonra düzenli olarak;)
Elindekileri bitirince dediğin gibi yapman çok mantıklı kanka ,klon olayını bende düşüneceğim tohuma para vermesinden çok tohum patlama evreleri beni çok sıkıyor neyse kanka bu grow bitsin de hayırlısıyla bakalım:) bol hasatlar kanka

Komedishow

Kıdemli Üye
Kankalar 25.günden herkese selam,1 lt suya 1.5 ml a ve b gübre verdim 2 gün önce,1.5 lt şişeye kuru maya taktiği ile co2 takviyesi yaptım ve bitkimde gözle görülür değişme yaşadım tek sorum sadece bir yaprağında ucu aşağı kıvrılmış ve gübre yanığı gibi sararmış bunun sebebi nedir ?

Komedishow

Kıdemli Üye
Saksınin etrafinda çevirip örümcek ağı stili yapacağını sanmistım:)Verdiğin su miktari ve gubre bi tık fazla gibi görundu bana ama sen daha iyi bilirsin ortamlarimiz toprak saksı aynı değil. Ustalar daha doğru bir görüş belirtir.
Bende mi yapsam co2 çiçeklenme evresinde faydası oluyormu muş?
Kanka co2 her zaman lazım bence

Komedishow

Kıdemli Üye
Kankalar tam 30.gün,bir yaprakta sarı lekeler gözüktüğü için cal mag eksikligi diye düşündük ve cal mag alamadığım için 6 yumurta kaynattigim suyu 1 lt olarak 18-20 saat dinlendirip verdim, ve ilk defa erken sulama yaptım normalde 4 5 günde bir kuruyordu şuan hafif nemli olmasına rağmen 3.gün olarak 1 lt suladım,bakalım nasıl bir tepki alacağım hem bana hem ihtiyacı olan arkadaşlara deneyim olur umarım,

Bu arada kankalar toprak nemli mi diye bakarken 1 tane kök kopardım bakalım umarım birşey olmaz,
Lst bırakıldı saksım müsait değil ve yanlış başladım lst ye böyle bırakıcam birdahaki grow airpot saksı alacağım,

Komedishow

Kıdemli Üye
Çok güzel gelişmiş kanka. Bırak parmaklamayı :p3 günde bir dipte su görsen olur artık kökler saksıyı kaplamıstir. Pistil leri çıktımı?
Keşke ciksaydi kanka erken çiçeklenme olmasını isterdim daha fazla hasat olayı için,ve aynen artık parmaklara işi yok :D ve kanka 3 günde bir su ver diyorsun sıkıntı çıkmasın:)

Komedishow

Kıdemli Üye
Sensi oldun artık. Bitkin ile arandaki bağdan sen daha iyi anlarsın. Haftada 2 sulama bence normal. 5 gün içinde görürsün pistil leri tahminim. harika görünüyor gerçekten. Yerinde olsam çiçeklenmeden önce yatırırdım baglardim bidaha ama sen daha iyi tanıyorsun bitkini.
Kankam çok saol yorumun için,lst yi beceremedim saksı da çok müsait değil sabitleyemiyorum,şimdiye kadar strese girmismidir kesin girmiştir,lst yaptım kablo tutmamış geri düzelmiş o yüzden vazgeçtim kanka yapsam zararını görmesem bile içime sinmiyor ne tarafa yatırsam hiç bilmiyorum

Komedishow

Kıdemli Üye
Kanka lsd videoları var. Burdan anlatmakla olmaz görmen lazım. Parmağınla eziyorsun yatırıyor sun filan ama auto da bende çok korkuyorum. Kendi bitkim e yaparim da. Kötü olsa kendim ettim kendim buldum derim üzülmem. Ama senin bitki ne bise olsa üzülürüm benim yüzümden. :D
Kanka senin hatrına yaptım atıyorumşimdi foto

Komedishow

Kıdemli Üye
Arkadaşlar 15 gündür konuyu guncelleyemedim,bu süre içerisinde budama yaptım, sulama 4 günde bir 1 lt ye 2 ml a ve b ,1 ml yarasa sıvı gübre ve hep gübresi sulama,sadece bikere yumurta kaynattigim suyu verdim 1 lt kalsiyum desteği olsun diye,32. Gun ciceklemeye girdi kızım,şuan 1 tane cfl ekledim 20 w ,lst yi beceremedim ondan bazı dallar geri kaldı,ışık ana daldan 20 cm uzakta ,suanlik böyle varmı tavsiyeleriniz ?

Komedishow

Kıdemli Üye
Daha boya gidebilir. Benim küçük kız 42.gün girmişti çiçek e sonra patlama yaptı boya gidiyor. Ablasını geçti boyda şuan. Çiçekleri seninki gibi.
İstersen ışığı çaprazdan da verebilirsin. Öylede iyi oluyor. Guneste çaprazdan vuruyor zaten. Bol hasatlar dilerim kanka
Umarım boya gitmez kanka,çapraz denedim uzak denedim yakin denedim,açıkçası ışığı ayarlamaya üşeniyorum artık,bu sekil umarım güzel gidiyordur.uzarsa mecburen ışığı eklemek zorunda kalacağım.O zaman çapraz devam ederim kanka.saol sahada bol hasatlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • VendettaX VendettaX:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • VendettaX VendettaX:
    **** ***** ******** ****** **** *** ** ***** **** ****** hahahaha
  • VendettaX VendettaX:
    ******* ***** ** ***** hahahahahahahaha*********
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahaha *** ********
  • P puslu77:
  • Emmy Emmy:
    ******** ***** ********* ******* *** ***** hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • M Marryhuana:
  • P puslu77:
  • M Marryhuana:
    ********* ****** ********* ******* ***** *** ***** ******* *** ******* ******* ***** **** ******** *****
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    hahahahahahahaha ** ********* **** ** * ** *** ********* ********** **** *******
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    +1
    *** hahahahahahahahahahahaha*
  • muadip muadip:
    muadip muadip: ***** *****