CXB3590

Selam kankalar uzun araştırmalarım sonucu cxb3590 4x4 600w grow kit almaya karar verdim. Iyi bir yetistirme ortamında ve pro bakım ile watt basi 1.7gr 1.9 gr deli bir sonuc cikardim ortaya ve grow ledin krali ilani ettim kendimce. Rapidled ile maillesip bilgi de aldim Türkiyeye gemi ile gonderdiklerini soylediler kargo ucreti ile yaklasik 1350 dolar gibi deli bir rakam cikiyor ortaya ucuk bir fiyat ama goze alinir diye dusunuyorum. Peki benim merak ettigim ve sormak istedigim yurtdisindan daha once boyle yuksek meblada siparis veren varmi yada rapidled den. Gumruk vergisi %18 gibi bir sey vergiyide goze aldik diyelim ulkeye girisinde sikinti olurmu bu konuda bilenler oneri ve yardimda bulunabilirmi lutfen. Bol dumanli kafalar kankalar

qazim

Yeni üye
selam kanka ben aliexpress den 6 tane cxb3590  chip aldım tanesi 44$ , 6 tanede 15$ dan duy aldım. meanwhell adaptörü ile birlikte toplamda bana 1800 tl ye patladı.   almadan rapidled i araştırmıştım kargo ücretinden dolayı aliexpresi tercih ettim. parça parça aldığımdan da gümrük sorunu yaşamadım.

Cvp: CXB3590

qazim' Alıntı:
selam kanka ben aliexpress den 6 tane cxb3590  chip aldım tanesi 44$ , 6 tanede 15$ dan duy aldım. meanwhell adaptörü ile birlikte toplamda bana 1800 tl ye patladı.   almadan rapidled i araştırmıştım kargo ücretinden dolayı aliexpresi tercih ettim. parça parça aldığımdan da gümrük sorunu yaşamadım.

Peki kanka sure olarak ne kadar surede topladin aliexpres biraz meletiyormus dogrumu

Kaa

Yeni üye
Aliex de yaziyo kac gune gelir ne olur diye bende aliexden toplucam led yani o parayi bosa verme

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** **** ****** **** ** **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ** *** ***** hahahaha
  • kkush kkush:
    ****** ******* hahahaha
    +1
    hahahahahahahaha*** ** **** **** hahahahahahahaha ********* ******* ********* * ******* ********
  • kkush kkush:
    ***** ***** **
    +2
    hahahahahahahahahahahaha* ** **** **** hahahahahahahaha ********* ******* ********* * ******* ********
    +1
  • M Marryhuana:
    hahahahahahahaha
    +1
  • kkush kkush:
    ****** ******* *** **
    +1
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha **
    hahahaha* hahahaha***
    +1
  • M Marryhuana:
    ********* **** ****** ****** ********* hahahaha
    +1
    ********* ***** ***** hahahaha* **** **
    +1
  • M Marryhuana:
    +1
  • kkush kkush:
  • M Marryhuana:
    *** ****** ****** *** *** ******* *** *** ********** **** ********* *** **** *****
  • kkush kkush:
  • M Marryhuana:
  • kkush kkush:
    ***** ** ****** ** ******** **** hahahaha**
  • M Marryhuana:
    hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    hahahaha* ****** ****** ******* *****
  • M Marryhuana:
    ****** ****** hahahaha ****** hahahaha **** *** *** ********* *** ******* hahahaha** *** ******* ***** ******* **** *** * **** ******* ***** **** **** *******
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha
    kkush kkush: hahahahahahahaha