Dışarıda büyütme fikri

yosemite

Yeni üye
Selamlar dostlar dışarı çiçek yetiştirmek istiyorum bir köyde kuytu bir köşede 2-3 bitkim olsun istiyorum planım şu şekilde 
önce tohumu patlayacağım 1 hafta sonra torf, gübre veözel toprakla doldurduğum yere ekeceğim auto kullanarak kısa sürede hasat hedefleyeceğim  önerilerinizi  Bekliyorum

Ü

Üye silindi 2874

Guest
super lemon haze...blue dream....norten lights ......mexican sative......super skunk.  bunları deneyebilirsin auto olarak? outdoorda yapacaksan direk 20 litrelik bez saksıda yapman daha mantıklı olacaktır. en azından topragın temiz oldugunu bileeceksn...torflu toprak ve perlit karışımlı olursa iyi olur diye dusuuyorum.forumdan edindiğim bilgiler.bende deneyecegm ay sonu nisan ortası

yosemite

Yeni üye
Cvp: Dışarıda büyütme fikri

Iplayer' Alıntı:
super lemon haze...blue dream....norten lights ......mexican sative......super skunk.  bunları deneyebilirsin auto olarak? outdoorda yapacaksan direk 20 litrelik bez saksıda yapman daha mantıklı olacaktır. en azından topragın temiz oldugunu bileeceksn...torflu toprak ve perlit karışımlı olursa iyi olur diye dusuuyorum.forumdan edindiğim bilgiler.bende deneyecegm ay sonu nisan ortası
Sağol dayı yorum için

DikinePançoz

Yeni üye
aynı şeyi ben de planlıyorum fakat pek sık gidip gelemeyeceğim ektiğim yere... 50 litre kadar depo ile damla sulama kurmayı düşünüyorum. verimli olur mu acaba ?

Ü

Üye silindi 2874

Guest

DikinePançoz' Alıntı:
aynı şeyi ben de planlıyorum fakat pek sık gidip gelemeyeceğim ektiğim yere... 50 litre kadar depo ile damla sulama kurmayı düşünüyorum. verimli olur mu acaba ?

Olur knk cok güzel ve verimli olur. Su eşit miktarda ve zamanda damlayacağı için grow çoşar. Şu eczanelerden serum lastiği ve kısma çoğaltma aparatı var ya ondan al.

nikoniko

Yeni üye
Damla sulamada dakikada kaç damla ayarladın bir ayarın vs varmıydı denedin mi işe yaradı mı bilgilendirirsen sevinirim.

Laguna

Yeni üye
Bende kendi bahçeme ekicem kankalar demin sipariş ettim sponsor siteden white widow aldım 3 4 kökten komşular rahatsız olur mu sizce?

Ü

Üye silindi 2874

Guest

nikoniko' Alıntı:
Damla sulamada dakikada kaç damla ayarladın bir ayarın vs varmıydı denedin mi işe yaradı mı bilgilendirirsen sevinirim.

belli bir ayarı yok ... orta ayarda ayarla geç zaten 3 seviyedir onlar......... çok iyi oluyor emin ol..kuruma derdı yok suyu eşit aldığı için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    gorilladam gorilladam: **