Damlama Sulama

Concus

Yeni üye
Selam millet forum göremedim merakımı gidermek adına sorayım istedim.

https://www.growkent.com/urun/blumat-classic
Gibi yada benzeri bir ortamatik sulama veya damlama sistemi kurmanın artı ve eksiler nelerdir?

kuraf1385

Yeni üye
Cvp: Damlama Sulama

3 kere açtım bu konuyu 3 undede kimse bişey demedi yazmadı. Yap kardeşim ben yaptım memnunum eksisini göremedim artisi 5 6 günde bir gidiyorum yanlarına toprak kuru kalmiyor hiç gubremi bile damlamayla veriyorum sen düşün

Concus

Yeni üye
Kullandığın bir sistem varmı yukarıdaki linkte gönderdiğim ürün çok mantıklı geldi. Bir kovaya suyu gübresini hazırlayıp damlamaya bırakmak toprağın devamlı nemli kalması ve köklerin gelişmesine fayda sağlar diye düşünüyorum.

Ü

Üye silindi 19038

Guest
Dostum şöyle bi durum var toprağın sürekli nemli kalması köklerin çürümesine sebep olur kökler oksijen ister, bu sebeple damlama kullanmak pek mantıklı olmayabilir tabi bi sistem yapılıp 3 gün damlar 2 gün damlamaz vs. o zaman bu konuda fikir alışverişi yapılabilir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H hussii:
    ******** ******* ** ***** **** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******** ********** ** hahahaha** ******** *******
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    *** ***** ******** ***** ******* ******* ******** ***** ******** ******* ** ***** **** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******** ********** ** hahahaha** ******** *******
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha** ***** *** ******** ******* ** ***** **** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******** ********** ** hahahaha** ******** *******
  • O obeb:
    ******** ******* ** ***** **** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******** ********** ** hahahaha** ******** *******
  • H hussii:
    ***** ***** ****** ********* ******* ******* *** **** hahahaha *** ******** ********** ***** hahahaha ** **********
  • O obeb:
    hahahaha** *****
  • H hussii:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha** ***** hahahaha ********** ******* ***** **** **** ****** ******** **** **** ********* **** ***** ***** ****** ********* ******* ******* *** **** hahahaha *** ******** ********** ***** hahahaha ** **********
  • O obeb:
    hahahaha **********
  • O obeb:
    +1
  • H hussii:
    ******* ******* ****** ****** **
  • O obeb:
    ******** **
    ******* ******* ****** ****** **
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ******* *** *** hahahaha ***** ***** *** *******
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    hahahaha****
  • O obeb:
  • O obeb:
    hahahaha****
  • O oziozi:
  • H hussii:
    hahahaha**** ** ******* ****** *** hahahaha* ********* ********* *** *********
  • O obeb:
    hahahaha**** ** ******* ****** *** hahahaha* ********* ********* *** *********
  • O oziozi:
    ***** *** hahahaha**** ****** ****** *** *******
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    ***** ****** hahahaha ******** ********** ****
    O oziozi: ***** ****** hahahaha ******** ********** ****