Değerli görüşlerinizi bekliyorum :)

herkese selam forumdan bi kanka bitkinde sağlıklı bi yeşil göremiyorum bi sorun var demişti pH değerini kontrol ettim ve eksikliği gidermeye çalışıyorum. evlatlar şuan 1 ay 5 günlük ilk zamanlarda fazla güneş yoktu yani ilk 10 gün falan sonrasında güneş sorunu olmadı. 1 sadece su 1 gübre olarak ilerliyorum su verimini güneş batınca yapıyorum. evlatlarımın durumu nasıl her türlü eleştiriye açığım bilmemek değil öğrenmemek ayıp :)  şimdiden vakit ayıran herkese çok teşekkür ederim hasadınız bol olsun :) 

https://imgur.com/a/Bk0Ivir

Direk görüşümü söylüyorum.
5 lt lik su bidonlarından ne zaman kurtarmayı düşünüyorsun bitkileri?

Cvp: Değerli görüşlerinizi bekliyorum :)

Resolut1on' Alıntı:
Direk görüşümü söylüyorum.
5 lt lik su bidonlarından ne zaman kurtarmayı düşünüyorsun bitkileri?

yarın siprariş saksılarım geliyor. yarın alacağım. bitkide gördüğün başka bi sorun var mı acaba ?

Saltoa

YÖNETİCİ
Olmuyor hocam cfl ile özellikle yazin olmuyor . Ben denedim olmadı yazık growdan soğuyorsunuz emekllere yazık

Ah arkadaş şu outdoor un gözünü seveyim ya.
1 saatini verip outdoor bölümünü okusan daha da foruma girmene gerek yok.
En zor bölümü tohum patlakmak sanırım.
Bi arkadaşım yapıyor canavar gibi sigaralar çıkartıyor çocuk sadece sulayarak ve birkaç gübre vererek gelişim döneminde. 
Mikroskop falan hiçbirşey yok adamda göz kararı kesiyor hasatı kurutma olaylarını falan da bilmiyor geçen dönem afkan kush içtik 5/6 ay saolsun her hafta 5/6 gr lık sömek getirdi bana 2 sigara sarıyorduk 4/5 saat gidiyordu kalanını da bir hafta boyunca hemen hemen hergün içiyordum bi cigarayı yarıda 2 gün içtiğim bile oldu.
Ben o cigaralardan sonra atladım bu işe zaten. Çocukta ciddi anlamda sıkıntı var algı da vs.. harbi mal biraz bu böyle bişey çıkartıyorsa biz 2 kat thc alırız diye girdik işin içine ama indoor da şartlar outdoor daki gibi eşit değil maalesef.
Knk gayet güzel devam et. Tohumlar ın genetikleri nedir?

Saltoa

YÖNETİCİ
Resoultion sana diyorum hocam konularni okudum . Cob LED yap aliexpresten uğraşma cfl ile kardeşim o somekler şişmez thc üretmez bitki yazın zaten sıcaklık yüksek . Aliexpresten cob LED yap kendin dediğim sistemi cfl ile anca evi aydinlatirsin emeklerine yazik

Magnezyum eksikliği var bitkide acil call mag ver hocam ph değerine dikkat et iyi growlar

Efexx

Yeni üye

Bitkide yapraklarda içe doğru kıvrılma  sorun cözülürse takipteyim

Saltoa' Alıntı:
Resoultion sana diyorum hocam konularni okudum . Cob LED yap aliexpresten uğraşma cfl ile kardeşim o somekler şişmez thc üretmez bitki yazın zaten sıcaklık yüksek . Aliexpresten cob LED yap kendin dediğim sistemi cfl ile anca evi aydinlatirsin emeklerine yazik

Magnezyum eksikliği var bitkide acil call mag ver hocam ph değerine dikkat et iyi growlar

Hocam banada mantıklı geliyor. 
250 watt cob led sipariş etsen 50/60 tl tutuyor. 
5 tane de pc işlemci soğutucusu alsan eklesen. 
Bağlantısını yapsan 1 bitki için yeter de artar sanırım. 
Cfl ye bu kadar para gömdüm ben 11 ampülüm var duyu kablosu vs..  150/200 tl gitti çok pişmanım açıkçası. Ayrıca cfl ampülde çok olduğu için ısı yapıyor abi kabin içini ısıtıyor +5 derece civarı.

Resolut1on' Alıntı:
Ah arkadaş şu outdoor un gözünü seveyim ya.
1 saatini verip outdoor bölümünü okusan daha da foruma girmene gerek yok.
En zor bölümü tohum patlakmak sanırım.
Bi arkadaşım yapıyor canavar gibi sigaralar çıkartıyor çocuk sadece sulayarak ve birkaç gübre vererek gelişim döneminde. 
Mikroskop falan hiçbirşey yok adamda göz kararı kesiyor hasatı kurutma olaylarını falan da bilmiyor geçen dönem afkan kush içtik 5/6 ay saolsun her hafta 5/6 gr lık sömek getirdi bana 2 sigara sarıyorduk 4/5 saat gidiyordu kalanını da bir hafta boyunca hemen hemen hergün içiyordum bi cigarayı yarıda 2 gün içtiğim bile oldu.
Ben o cigaralardan sonra atladım bu işe zaten. Çocukta ciddi anlamda sıkıntı var algı da vs.. harbi mal biraz bu böyle bişey çıkartıyorsa biz 2 kat thc alırız diye girdik işin içine ama indoor da şartlar outdoor daki gibi eşit değil maalesef.
Knk gayet güzel devam et. Tohumlar ın genetikleri nedir?
kankacım tohumlar genetik değil kendi yetiştiren bi arkadaşımın tohumları sigarası harbiden güzel sigaraydı genetik gibi değil ama yakın güzel bi muhabbeti... onun içinden seçtiğim gözüme gelen tohumlardan

Saltoa' Alıntı:

hocam growkent ten şöyle bir ürün buldum uygun mudur cevap verdiğin an direk siparişini vereceğim.  
https://www.growkent.com/urun/ghe-calcium-magnesium

Efexx' Alıntı:
Bitkide yapraklarda içe doğru kıvrılma  sorun cözülürse takipteyim

içe doğru kıvrılma derken kanka dediğini tam anlayamadım açar mısın biraz daha

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
    *** hahahaha*** **** ** ******** ** ** ******* ********* ****** **** hahahaha** ***** ****** *** **** hahahaha**
  • K kiraquma:
  • İstanbul İstanbul:
  • K kiraquma:
    **** **** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ****** *** ****** ********* ***** ********* ********* ***** ******* ********* ******** ***** hahahaha** ** ****** ******* ** ****** *** ****** **********
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
    ***** ******* ** hahahaha***** **** *** ***
  • Coke Coke:
  • Night owl Night owl:
  • Coke Coke:
    *** hahahaha*** **** ** ******** ** ** ******* hahahaha****** ** ** * ** ****** ******* ****** ****** *** * *** ******* **
  • Coke Coke:
    ****** ******* **** ******** ********* *** ********** ****** **** ****** hahahaha** *********
  • B boldpilot34:
    ******* ******** hahahaha * ***** ***** **** **** * ****** ******* **** ******* ********** ****** ****** ****** ****** ***** ********* ** ****** ** ******
  • Coke Coke:
  • Night owl Night owl:
  • B boldpilot34:
    +1
  • Coke Coke:
  • İstanbul İstanbul:
    hahahahahahahaha
  • G G28:
    ****** ****** ********* hahahaha hahahaha *** ** ***** ******* ******** *** ***** ********* *** *** * ***** ** ********** ****** ***** ******** ** ********** ******** **** ********
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** ***** **** ****** *** ****** ****** ********* hahahaha hahahaha *** ** ***** ******* ******** *** ***** ********* *** *** * ***** ** ********** ****** ***** ******** ** ********** ******** **** ********
  • Coke Coke:
    hahahahahahahaha********* **** ****** ******* ****** ** hahahaha* hahahaha**** ******* **** ****** ******
  • Night owl Night owl:
    ****** hahahahahahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    *** ******** ********** ******* ******** *** ***** ***** ****** **** ******* ***** ****** ******** ***** ********** ***
    İstanbul İstanbul: *** ******** ********** ******* ******** *** ***** ***** ****** **** ******* ***** ******...