Değişik bir yetiştirme auto photo karışık :)

Cashh

Doktor
Değişik bir yetiştirme oldu aynı anda bir photo bir auto 18/6 sonra çiçeğe girdi auto Işık 12/12 devam photo çiçeğe auto sömeğe tabi bu arada tam bu zamanda yeni bir auto filiz daha ekledim diğer büyük hasat edilince onun yerine devam etsin photo nun hasatına kadar oda yetişir. Tek sorun üçüncü auto yu kabinde tutturmak zor oldu bana ölen iki auto tohuma mal oldu ama oda sorun değil nem paradoksu yaşadığım için oldu. Benzer yapmak isteyen vardır belki de halen yapan iki auto veya iki photo gibi olmuyor daha değişik bir heyecan arkadaşlar. Selamlar.

varmibisey

Kıdemli Üye
Bitkiyi çırılçıplak birakman nedendir fotosentez sen mi yapıyorsun bitki yerine birde ışığı hep yukarıdan vermişsin sanirim bitki hep boya gitmiş çok daha iyisi olabilirdir tüm yapraklarını almasan

Cashh

Doktor
Photo 2.5 ay ve
Bitkiyi çırılçıplak birakman nedendir fotosentez sen mi yapıyorsun bitki yerine birde ışığı hep yukarıdan vermişsin sanirim bitki hep boya gitmiş çok daha iyisi olabilirdir tüm yapraklarını almasan
Yok ben böyle seviyorum. Her seferinde böyle yapıyorum. O sana göre öyle benim için sonuç önemli ve flush ta olan auto son durumu bu

varmibisey

Kıdemli Üye
Maşallah güzel olmuş sömek ler. Özellikle sağ öndekini görmek isterim geliştiğinde bizde uygulayalım etkiye göre

Bende şuan 2 adet photo ve 1 adet auto yetisiyo kabinde auto 2 adetti ama 1 tanesi dayanamadi herma oldu tohuma gitti ayirdim onu photo bitkiler seninki gibi boyu felan ama fan yapraklarini hic ellemedim cicekte 2.haftadayim sana sorum seninki gibi fan yapraklarini temizleyip alirsam ortalik biraz açılır sanki bana olumlu olumsuz etkilerini soylermisin

Cashh

Doktor
Maşallah güzel olmuş sömek ler. Özellikle sağ öndekini görmek isterim geliştiğinde bizde uygulayalım etkiye göre

Dostum sağ öndeki 1.5 aylık auto yeni yaprak budama yaptım. Yalnız onda bir kaç gün önce çiçeğe girip pistil çoğalttıktan iki hafta sonra yaptığım yaprak budama dan başka bir eğitim vermedim ve pişmanım söylemem gerek diğer arkadaki hasata yakın auto da topping var ön soldaki şu an 3.5 aylık topping ona da uyguladım 2 aylıkken ikinci topping daha uyguladım 5-6 kelle ve coştu bitki ana dalı başparmağımdan daha kalın ve güçlü bitki her yerinden çiçek fışkırdı adeta diğer topping yaptığım auto da güçlü ve çok kelle li oldu ama bu stres yaşamadığım auto zayıf dallar çelimsiz çok az kelle sayısı filan oldu ben hep eğitim verip büyüttüm birde stres yaşatmadan deniyim dedim denedim denemeye gerek yokmuş mutlaka topping atmak lazımmış :)

Cashh

Doktor
Bende şuan 2 adet photo ve 1 adet auto yetisiyo kabinde auto 2 adetti ama 1 tanesi dayanamadi herma oldu tohuma gitti ayirdim onu photo bitkiler seninki gibi boyu felan ama fan yapraklarini hic ellemedim cicekte 2.haftadayim sana sorum seninki gibi fan yapraklarini temizleyip alirsam ortalik biraz açılır sanki bana olumlu olumsuz etkilerini soylermisin
Bana çok olumsuz etkisi olduğu söylendi fotosentez vs dinlemeyip denedim sonuç kocaman sömekler sonrasında ister auto ister photo çiçeğe girince tertemiz yapraksız bırakıyorum Işık heryere ulaşıyor sömekler şişiyor gayet güzel oluyor Takibi bakımı hasat sonrası temizliği vs. Yukarıda bir arkadaş a attığım fotoğraf gördün mü auto 111 gün oldu sömekleri gör yaprakları budadım ve o sömekleri yetiştirdim demekki yapraklar o kadar etkili değil. Çiçeğe gitmeseydin ikinci bir topping yap diyecektim ama pistil verdi ise olmaz. Neyse söylesene şimdi durum ne auto hasat mı ettin 12/12 de devam mı ediyor benim öyle mesela yakında eskiyi hasat edicem ama yeni auto 12/12 de devam ediyor. Photo lar kaç gün oldu fotoğraf at

Cashh

Doktor
Yaprakları kesmesem kabinin içi görünmüyor güneş te olsa eklemem ama kabinde gerek yok

Bana çok olumsuz etkisi olduğu söylendi fotosentez vs dinlemeyip denedim sonuç kocaman sömekler sonrasında ister auto ister photo çiçeğe girince tertemiz yapraksız bırakıyorum Işık heryere ulaşıyor sömekler şişiyor gayet güzel oluyor Takibi bakımı hasat sonrası temizliği vs. Yukarıda bir arkadaş a attığım fotoğraf gördün mü auto 111 gün oldu sömekleri gör yaprakları budadım ve o sömekleri yetiştirdim demekki yapraklar o kadar etkili değil. Çiçeğe gitmeseydin ikinci bir topping yap diyecektim ama pistil verdi ise olmaz. Neyse söylesene şimdi durum ne auto hasat mı ettin 12/12 de devam mı ediyor benim öyle mesela yakında eskiyi hasat edicem ama yeni auto 12/12 de devam ediyor. Photo lar kaç gün oldu fotoğraf at
Benim autolar 1 i herma oldu digeride bugün herma oldu tohum sardi her tarafını ayirdim kabinden hemen photolar çiçekte 2.haftada yılbaşından 1 hafta evvel topraktan filizlendi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despacito:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ********** hahahaha* **** ********
  • D despotdes:
  • B bluedream.an:
    ***** ****** ******* ******* ****** * **** ********* ********* hahahaha ***** **** ***** ******** hahahaha** ******** *** *** ****** ****** *** ****** ******* *** ******** ****** ******* ******* ********** **********
  • B bluedream.an:
    *** ***** **** hahahaha ***** hahahaha*** *******
  • B bluedream.an:
    ** *** ******** ***** ***** ********* ***** ****** *** ******** ******* *****
  • B bluedream.an:
  • B bluedream.an:
    **** ******** hahahaha *** ****** ***** * **** ******* ******* ****** ** ******** *** ** ******** ***** hahahaha****** ****** ********
  • Night owl Night owl:
    ***** ********** hahahaha**** *******
  • Night owl Night owl:
    ** ** ******** ******* ***** ** *** ******** ***** ***** ********* ***** ****** *** ******** ******* *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • M merto1835:
    hahahaha**
  • kawinnnz kawinnnz:
  • M merto1835:
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha
  • M merto1835:
  • M merto1835:
  • M merto1835: