Deep Web'ten sipariş

Deep Web'teki bazı online cigara sitelerinden sipariş verilebilir mi sizce. Bizim ülkeden daha ucuza cigara getiriyorlar ve yüzde95 siparişin ulaşmasından bahsediyorlar bir kaçıyla konuştum. Sizce gramlarca cigara geçebilir mi gümrükten ve güvenilir bildiğiniz siteler var mı

Ü

Üye silindi 25098

Guest
gumruk su siralar cok siki kanka ben soylemezdim cigara gelicegini hic sanmiyorum kendi ismini kesinlikle verme takipli verme kendi adresinede verme illa vericeksen atesle oynuosun

s1rtlan

Kıdemli Üye
sence geçer mi ? millet tohumları zorla geçiriyorlar yarısı gümrükte imha oluyor. Geçireceklerini sanmam. Aksi taktirde Deepweb diyorsun dolandırılmak istiyorsun sanırım :)

Ü

Üye silindi 25098

Guest
sence geçer mi ? millet tohumları zorla geçiriyorlar yarısı gümrükte imha oluyor. Geçireceklerini sanmam. Aksi taktirde Deepweb diyorsun dolandırılmak istiyorsun sanırım :)
yok o kadarda abartmayalim tohum falan basit seyler geliyor hala gelmiyor degil esrar getirtmek direk en risklisi ama o olcak gibi deil zaten paketler son zamanlarda cok caliniyor kayboluyor sorunlu su siralar yakalananlarda cogalmaya basladi kontrollerimi arttirdilar napiolar bilmoiruz

nasa

Doktor
Deep Web'teki bazı online cigara sitelerinden sipariş verilebilir mi sizce. Bizim ülkeden daha ucuza cigara getiriyorlar ve yüzde95 siparişin ulaşmasından bahsediyorlar bir kaçıyla konuştum. Sizce gramlarca cigara geçebilir mi gümrükten ve güvenilir bildiğiniz siteler var mı
kanka cigara gümrükte patlaması en muhtemel eşya. diğer uyuşturucular bile bi nebze ihtimali varken cigaranın geçmesi çok zor görüyorum ben

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha ** ****** hahahaha**** ********* **** ****** ********** **** ********* ********** **** hahahaha ***** hahahaha* ** ******** ******
  • T Tropikal.MR:
  • O Oci137:
  • O Oci137:
  • T Tropikal.MR:
    ******* ***** ******* ** ****** *** hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ****** **** ******** ******* *** ****** ******** ****** ******** ****** hahahaha ******
  • Houp53 Houp53:
    * *** ****** ******** ****** ******** ****** hahahaha ****** ******** ******* * * **** ****
  • L lityum:
    ***** ***** *
  • L lityum:
    **** ****** hahahaha* ****** **** ****** **********
  • L lityum:
    ** * ** *** ** * ** **
  • O Oci137:
    ******* ******* ********* **** *** ***** hahahaha ***** **** ********** **** **** ****** *** ******** ******** ********** ***** hahahaha* *** ******* *** ********* * ******* ****** ********* ********* ** ******* ***** hahahaha ***** ** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* ********* **** *** ***** hahahaha ***** **** ********** **** **** ****** *** ******** ******** ********** ***** hahahaha* *** ******* *** ********* * ******* ****** ********* ********* ** ******* ***** hahahaha ***** ** **** ***** ****** *** *** ****** * ******** *** ****** ******** ****** hahahaha *******
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha** ********* ******** ****** ******* ******
  • O Oci137:
    ******** ****** ****** **** ******** ********* ******* ******* ********* *** ****** ** ******** ***** ********** **** ********** hahahaha ********* ****** ****** hahahaha****
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    ** hahahaha hahahaha* **** ****** ******** ******* *** hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    *** ****** ********* ****** ******* ***** ******** ******* hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ***** hahahaha*** *** ******** ******* hahahaha ******** ***** ****** **** **** ******** ****** ***** ***
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******** *** ****** ********* ****** ******** **** ***** *** hahahaha** hahahaha **** ***** ******** ***** hahahaha ** **
  • O Oci137:
    ****** ******** ***** *** * **** ***** ***** hahahaha**** ******** ******** ********* ******** ********** ********** ******* ** ******* ***** ********** ******** ********** **** *********
  • O Oci137:
    ********* ******** ********* hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ****** ******** ***** *** * **** ***** ***** hahahaha**** ******** ******** ********* ******** ********** ********** ******* ** ******* ***** ********** ******** ********** **** hahahaha****** hahahaha ***** ***** hahahaha ***** ****** ***** ***** ****** ***** ****** ****** ******** ******* ********* ******** ****** *** ***** ****** ***** ********* ******** ******* ********** ****** ****** **** ********* hahahaha* ****** ********** ******** *******
  • T Tropikal.MR:
  • Narkotik Narkotik:
    Narkotik Narkotik: ***** ********