Degenetica?Kushseed

Ustalar..hangi sponsordan alıs veris yapmalıyım? degenetica bir tık daha ucuz gibi geldi.. ama hız ve guven onemli..yeşillendirirseniz seviniriz :rolleyes: ;)

Ben kuhseed'den aldım. Müşteri hizmeti iyi, hediye tohum yollamışlar ve 2 günde ulaştı eyvallah ama tohumları ıslak malzemeye saklayarak getirmişler bu nedenle filizlenmeyecek diye düşünüyorum , artı olarak şu ana kadar gördüğüm en küçük tohumları yollamışlar, bir sorun yaratır mı bilmiyorum, göreceğim .

Yesil088

Üye
Ben kuhseed'den aldım. Müşteri hizmeti iyi, hediye tohum yollamışlar ve 2 günde ulaştı eyvallah ama tohumları ıslak malzemeye saklayarak getirmişler bu nedenle filizlenmeyecek diye düşünüyorum , artı olarak şu ana kadar gördüğüm en küçük tohumları yollamışlar, bir sorun yaratır mı bilmiyorum, göreceğim .
Dişileştirilmiş tohumlar ufacık olur zaten kardeşim ıslanmışsa eğer güzel nazikçe kurut buz dolabına ışık almayacak şekilde koy

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    *** ***** *** ******* ****** ****** ******* ** ******** ** ********** **** * ***** ***** ****
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ***** ***** ****** ******** ***** ******* ** ** ** ********* ********* ******** *** ****** ***** *** ***** ********* ****** *** *** ******** ********** ***** ****** ******* ******** ***** ****** ******* ***** ****
  • F Firstgrow0:
  • F Firstgrow0:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ******** **** hahahaha **** ****** ***** ***** ****** ******* *** ***** ****** ******* ****** ****** ********* ***
  • Night owl Night owl:
    **** ** ** ***** *** ***** **** ****** ** ** ** ********** ***** ***** ******** ********** ***** ****** **** ********** ****** ***** ******** *****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** hahahaha**** ***** ******** **** hahahaha **** ****** ***** ***** ****** ******* *** ***** ****** ******* ****** ****** ********* ***
  • F Firstgrow0:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ******** hahahaha ******** ******
  • Night owl Night owl:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ******* ** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha*
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** ******* ***** ***** ******** ********** hahahaha* ***** ******* ***** ***** ***** ********** ******* hahahaha ***** *** hahahaha****** ****** ********** ****** **** *** ********
  • D despotdes:
    ** ****** ******** ***** *** ***** *** hahahaha*** ***** ********* ********** ********* hahahaha ***** ***** ****** ***** *******
  • D despotdes:
    ********* * ****** hahahaha***** ****** ****** hahahaha****
  • D despotdes:
    ** ******* *** ****** ****** hahahaha hahahaha* ***** ******** ***** ****** ***** **********
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    hahahaha*** **** ********** ********** ******* ****** *******
  • D despotdes:
    ***** ******* hahahaha** ***** ** ******* *** ******* ********** ***** ******** **** hahahaha**** ***** ****** ********
  • D despotdes:
    ******* **** hahahaha** hahahaha ****** ********** **** hahahaha**
  • D despotdes:
    D despotdes: **** **** ******** ********** *******