DENETİM BİTTİKTEN SONRA SÜRPRİZE ÇAĞIRILIP POZİTİF VERDİM

berkkardes34

Yeni üye
EVET BAŞLIKTA GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ POZİTİF VERDİM
14 GÜN BIRAKMIŞTIM FAKAT POZİTİF ÇIKTI 0-50 ÜSTÜ 79 MU NE ÇIKTI, MAHKEME AÇILMIŞ MAYIS AYINDA BUNDAN SONRA Kİ SÜREÇ NE OLUR NE CEZA ALIRIM BİLEN VAR MI YAZARSA MEMNUN OLURUM E DEVLETTE GÖZÜKÜYOR SANIK OLARAK GÖZÜKÜYOM AW TÜYLERİM ÜRPERDİ İLK SUÇUM BAŞKA KAYDIM YOK

Moonwalker

Yeni üye
2-5 sene ceza alırsın en iyi ihtimal 2 sene verir sabıkan yoksa önceden hükmü acıklamaz 5 sene suça karılma bişey olmaz

berkkardes34

Yeni üye
sicilimde gbt de falan çıkacak artık değil mi bir de tekrardan denetim vs başlatacaklar mı tam olarak ne olur kankam bi detay verir misin

Moonwalker

Yeni üye
sicilimde gbt de falan çıkacak artık değil mi bir de tekrardan denetim vs başlatacaklar mı tam olarak ne olur kankam bi detay verir misin
Başka suçtan sabıka kaydın yoksa hakim sana en alt yani 2 sene iyi halle 1.8 ceza verirse hükmün açıklaması geri bırakılır sabıkana işlemez 5 sene suça karışma hiç sıkıntı, olmaz ama hakime bağlı hakim 2 sene 1 ay verirse hükmü açıklaması geri bırakılmaz yatmazsan bile sabıkya işlr

Georgebest

Yeni üye
Kardeşim öncelikle geçmiş olsun. 8. Yargı paketi açıklandı geçenlerde, hagb aynen duruyor. O yüzden 1.8den hagb alırsın diye TAHMIN ediyorum. Umarım da öyle olur. Sana sormak istedğim iki soru var

14gün ara verdim demişsin ondan önceki tempon nasıldı?

sonuçlara ne kadar sonra nerden ulaştın? Yahut e devlette görmen ne kadar zaman aldı

Cevaplarsan sevinirim bolşans!

berkkardes34

Yeni üye
Kardeşim öncelikle geçmiş olsun. 8. Yargı paketi açıklandı geçenlerde, hagb aynen duruyor. O yüzden 1.8den hagb alırsın diye TAHMIN ediyorum. Umarım da öyle olur. Sana sormak istedğim iki soru var

14gün ara verdim demişsin ondan önceki tempon nasıldı?

sonuçlara ne kadar sonra nerden ulaştın? Yahut e devlette görmen ne kadar zaman aldı

Cevaplarsan sevinirim bolşans!
kral her gün 1 gr tüketirdim 2 sene falan neredeyse her gün
bu arada hagb alırsam sicilde görünmüyor yurt dışına çıkmamda bi sorun yaratmıyor değil mi

berkkardes34

Yeni üye
Hocam sen hagb aldığına emin misin ben senin diğer postlardaki mesajlarına baktım denetime gitmişsin aralık civarı bitirmişsin hatta hagb nasıl aldın ilk dosyada ve denetime gittin 5 yıl ertelemede aldın orda bir hatan var senin
bi kere yakalandım hagb ve denetim aldım denetim bitti. Bittikten 2 yıl sonra sürpriz test geldi pozitif verdim ve mahkeme açıldı şimdi bu açılan mahkemede bana ne ceza verecekler onu araştırıyorum ne sonuç alacağım hakkında bilgi edinmeye çalışıyorum

berkkardes34

Yeni üye
Kanka 5 yıl hagb aldıysan sanırım hagbyi patlattın ceza alıcaksın alt sınır verip yatırmayadabilir sicilede işleyip salabilir veya 2-3 ay yatıradabilir emin değilim her şey savcının bir kaç sözüne bakıyor bu saatten sonra ben o hagbli olmana rağmen çağrılmana şaşırdım bro orası garip geldi geçmiş olsun
sen ne anlatıyon kanka :D ne yatması aw 2-3 ay bir de kaldı ki denetim sürecim boyunca hiç pis vermedim üzerimde madde yakalatmadım

berkkardes34

Yeni üye
Dostum aynı duruma denk gelmiyor mu madde yakalatma idrarını pis vermek yasalar içinde aynı yere geliyor ha pis verdin he yakalandın ayrıca agresifliğe gerek yok kanka yatmassın belkide yatarsın hiçbir şey belli olmaz bu ülkede sicilin temizse eline yüzüne bakar temizsen 2 yıl altı verir ki 2 yıl üstü versede yatırmadığıda oluyor
kankam agresiflik değil konu dümdüz kitabın ortasından konuşuyorsun insanı gereksiz geriyorsun bi ton adam olacak bu başlıklara bakan facebook dayıları gibi fikir beyan etmeye ne gerek var? benim asıl tek sorum bu sicile işler mi işlemez mi :d sen tuttun beni 2 ay içerde yatırdın noluyor aw

Tatata

Yeni üye
bi kere yakalandım hagb ve denetim aldım denetim bitti. Bittikten 2 yıl sonra sürpriz test geldi pozitif verdim ve mahkeme açıldı şimdi bu açılan mahkemede bana ne ceza verecekler onu araştırıyorum ne sonuç alacağım hakkında bilgi edinmeye çalışıyorum
Kanka çağırma olayı nasıl oluyor yani arayıp falan mı eğer ulaşamazlarsa tebligat yoluyla mı hani zaman kazanma şansımız olur mu sürpriz testte

Denetim dosyam kapanalı hemen hemen 1 sene oldu
Bu gün arandım. Yarın adli tıpa gidip idrar vereceğim bende. 3 aydır elime almadım temizim yani. Şaşırdım bu şekilde cagrilmama. Geçmiş olsun bu arada sana da

EVET BAŞLIKTA GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ POZİTİF VERDİM
14 GÜN BIRAKMIŞTIM FAKAT POZİTİF ÇIKTI 0-50 ÜSTÜ 79 MU NE ÇIKTI, MAHKEME AÇILMIŞ MAYIS AYINDA BUNDAN SONRA Kİ SÜREÇ NE OLUR NE CEZA ALIRIM BİLEN VAR MI YAZARSA MEMNUN OLURUM E DEVLETTE GÖZÜKÜYOR SANIK OLARAK GÖZÜKÜYOM AW TÜYLERİM ÜRPERDİ İLK SUÇUM BAŞKA KAYDIM YOK
testi verdikten kaç gün sonra pozitif verdin diye bilgilendirildin kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** ***** ** ******* hahahaha** ********** ***** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    **** hahahaha ********** ******* ****** *** *** *** ***** **** **** ****** **** hahahaha****
  • T terbiyeligunahkar:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ***** *
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ** hahahaha ***** *
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** ** ****** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ******* *** *** hahahaha ** ****** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* ******** *** **** *** ***** *** ******* ******* ******* *** hahahaha** ********
  • T terbiyeligunahkar:
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha
  • M merto1835:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • M merto1835:
    ****** hahahaha* ****** *****
  • D delimet35:
    ********* **** ********** ** ***** ***** hahahaha
  • M merto1835:
  • D delimet35:
    ****** hahahaha hahahaha*
  • D delimet35:
    hahahaha **** ****** ********** ********** ***** **** ********** hahahaha***
  • Mest Mest:
    hahahahahahahaha
  • Mest Mest:
    ********* ****** ** *
  • Mest Mest:
    ******* ***** ********** **** ****** ******* ****** ********** ********* ***** ******* ***** **** hahahaha ******* ******* hahahaha ****** ********
  • D delimet35:
  • Mest Mest:
  • Mest Mest:
  • Z zanova:
    Z zanova: ********** ***** ******** **** ****** ******** **** ** ***** ********