DENETİM SEMİNER ESRAR

666

Yeni üye
Arkadaşlarımla kalıyorum, ev büyük fakat odada sigara içiyorlar. Kapı kapalı, dumana maruz kalmıyorum ama yine de arada sırada kokusu burnuma geliyor. Görüşmelerim var, süpriz test korkusuyla yazıyorum. Pasif olarak çıkması için dumana maruz mu kalmam gerekiyor yoksa kokusunu almak yeterli mi? (SON SORU,,, eğer seminerde süpriz test olur ise bunlar sadece idrar bazlı mı yoksa saç teli ile tahlil isteyebilirler mi?) Çok teşekkürler Arkadaşlar :))))

Tuzsuz Bekir

Müptezel
Sürpriz test herkese diyorlar ama kendim dahil şu an çevremde hiç gönderlen görmedim. He diyelim gönderdiler. Eğer kokuya 1-2 gün önceden maruz kaldıysan idrar testinde çıkabilir. Ama 4-5 gün gibi bir zaman geçtiyse hiç birşey olmaz. Ben içtiğim halde 7. günde temiz verdim. Ayrıca saç teli testi öyle kolay yapılan birşey değil labaratuvar ortamı ve biraz masraflı iş. Amatemde saç testi yoktur sadece idrara bakıllır. Ancak ünlü biri olcak ve devlet ona uyuz olcak öyle şeylerde saç testi yaptırabilirler. Ama dediğim gibi bizim gibilere devlet saç teli testi yaptırmaz rahat ol

Tuzsuz Bekir

Müptezel
Arkadaşlarımla kalıyorum, ev büyük fakat odada sigara içiyorlar. Kapı kapalı, dumana maruz kalmıyorum ama yine de arada sırada kokusu burnuma geliyor. Görüşmelerim var, süpriz test korkusuyla yazıyorum. Pasif olarak çıkması için dumana maruz mu kalmam gerekiyor yoksa kokusunu almak yeterli mi? (SON SORU,,, eğer seminerde süpriz test olur ise bunlar sadece idrar bazlı mı yoksa saç teli ile tahlil isteyebilirler mi?) Çok teşekkürler Arkadaşlar :))))
Saç teli de bu arada 3-4 aya kadar anca görebiliyor. Tabi eski yaşamış ayntayn gibi adamların testlerini 50 yıl geçse bile çıkartabilirler. Tabi bu çok özel durum

666

Yeni üye
Saç teli de bu arada 3-4 aya kadar anca görebiliyor. Tabi eski yaşamış ayntayn gibi adamların testlerini 50 yıl geçse bile çıkartabilirler. Tabi bu çok özel durum

Ben 2sinde bi co takıldım tek başıma. 21 aralıkta bireysel görüşmem var, ayrıca tüm amatemde her testi temiz verdim. Yani 20 gün temiz kalıcam, eğer seminerde bana test yazarsalar sıkıntı yaşar mıyım? Ve en hızlı temizlenmek için yapılacak doğal şeyler var mı? sağolasın dostum şimdiden..

Tuzsuz Bekir

Müptezel
20 gün temizsen hiç birşey olmaz. İçin rahat olsun. Hem gönderceklerini sanmıyorum. Dediğim gibi ben bir hafta önce içip 7 güm geçtikten sonra temiz verdim. He illede içinde kuşku varsa. Bol bol su , limonlu soda gibi şeyler tüket. Diyelim sürprize yolladı ve idrar vermeye gitcen. Sabah ilk idrarını evde yap sonra çay su vs iç 2. idrarını teste ver

• Like
Tepkiler: 666

666

Yeni üye

Ben 2sinde bi co takıldım tek başıma. 21 aralıkta bireysel görüşmem var, ayrıca tüm amatemde her testi temiz verdim. Yani 20 gün temiz kalıcam, eğer seminerde bana test yazarsalar sıkıntı yaşar mıyım? Ve en hızlı temizlenmek için yapılacak doğal şeyler var mı? sağolasın dostum şimdidenö
20 gün temizsen hiç birşey olmaz. İçin rahat olsun. Hem gönderceklerini sanmıyorum. Dediğim gibi ben bir hafta önce içip 7 güm geçtikten sonra temiz verdim. He illede içinde kuşku varsa. Bol bol su , limonlu soda gibi şeyler tüket. Diyelim sürprize yolladı ve idrar vermeye gitcen. Sabah ilk idrarını evde yap sonra çay su vs iç 2. idrarını teste ver
Çok teşekkürler hocam. Kralsın

Cryzi205

Yeni üye
Arkadaşlar denetimi yeni bitirdim supriz test için çağrılıyor kafalarına göre 48 saat içinde idrar veriyorsun içtiğin malzemeye göre değişir 6 gün önce içmiştim bol su tuketimiyle çıkmadi

volkan0658

Yeni üye
Knka supriz teste cagirsalar bile deli gibi su içeceksin artık iserken su iseyecen sonra tertemiz çıkıyor.

666

Yeni üye
Arkadaşlar denetimi yeni bitirdim supriz test için çağrılıyor kafalarına göre 48 saat içinde idrar veriyorsun içtiğin malzemeye göre değişir 6 gün önce içmiştim bol su tuketimiyle çıkmadi seni nasıl çağırdılar? Telefondan evdeyken çağırabilirler mi yoksa seminerlerden sonra görüşmelerden sonra mı çağırırlar?
Dostum seni nasıl çağırdılar? Telefondan evdeyken çağırabilirler mi yoksa seminerlerden sonra görüşmelerden sonra mı çağırırlar?

harmangenc

Kıdemli Üye
kanka 1 hafta öncesinde içtim demişsin öncesinde yoğun tüketici miydin yani genel olarak her gün takılan birisi misin ve temiz çıkması için tavsiyelerin var mıdır?

bir de 10-11 gün gibi bir süre yeterli olur mu sence temiz çıkması için hızlı bi metabolizma ile

• Like
Tepkiler: 666

Tuzsuz Bekir

Müptezel
kanka 1 hafta öncesinde içtim demişsin öncesinde yoğun tüketici miydin yani genel olarak her gün takılan birisi misin ve temiz çıkması için tavsiyelerin var mıdır?

bir de 10-11 gün gibi bir süre yeterli olur mu sence temiz çıkması için hızlı bi metabolizma ile
kanka 1 haftada temiz verdiğim zaman 2-3 günde bir içiyodum. Pasif takılıyodum. Çok içiciysen 10-11 günde temiz verme ihtimalin çok yüksek. Sana tavsiyem bu 10 günlük arada bol bol su , sade sodaya limon sık iç . Çünkü çektiğimiz duman boğazımızdan iç organlarımıza kadar yapışıyor. Biz su içtikçede yavaş yavaş içimizden sökülüp idrara karışıyor. İşin aslı böyle. He önemli bir uyarı daha vereyim. İdrar vermeye gideceğin sabah ilk idrarını evde yap. Sonra su çay va iç 2. idrarını teste ver. Bu dediklerimi yaparsan her türlü temiz çıkarsın

harmangenc

Kıdemli Üye
kanka 1 haftada temiz verdiğim zaman 2-3 günde bir içiyodum. Pasif takılıyodum. Çok içiciysen 10-11 günde temiz verme ihtimalin çok yüksek. Sana tavsiyem bu 10 günlük arada bol bol su , sade sodaya limon sık iç . Çünkü çektiğimiz duman boğazımızdan iç organlarımıza kadar yapışıyor. Biz su içtikçede yavaş yavaş içimizden sökülüp idrara karışıyor. İşin aslı böyle. He önemli bir uyarı daha vereyim. İdrar vermeye gideceğin sabah ilk idrarını evde yap. Sonra su çay va iç 2. idrarını teste ver. Bu dediklerimi yaparsan her türlü temiz çıkarsın
tamamdır kankam aklımda bütün bu bilgiler çok sağ olasın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********