denetim boku

kankalar selamın aleyküm oncelikle pasif iciciyim 2 haftada bir 2-3g haze takılıyorum başka maddeyle alakam yok şükür , denetim yedim ocak ayında kağıt geldi vs gittim idar verdim sonuc fotoğraftaki gibi çıktı kreatinin idrar normal dışı sonuç olarak çıkmış diğer hepsi normal ayrıca 15 gunde bir egitim dalgası verdiler 3 aylık katilamadım o muhabbette yalan oldu simdi bidaha amateme gidip yenıden dosya acacaklar bana ama merak ettigim bu fotodaki kreatinin idrar muhabbeti ne yardımcı olur musnuz? teşekkürler

kral bende yedim referans aralıgını üstüne cıkmadıgın sürece sıkıntı yok bende hepsi vardı ama referans aralıgında oldugundan sıkıntı olmadı

Moonwalker

Yeni üye
Keratin böbrekle alakalı onun referans dışı cikmasinin önemi yok bendede kreatinreferans dışı idi amfetamin kanabinoidler opiatlar benzodiapelener falan referans dışı çıkmadığı sürece sknti yok

Shammy

Kıdemli Üye
Keratin böbrekle alakalı onun referans dışı cikmasinin önemi yok bendede kreatinreferans dışı idi amfetamin kanabinoidler opiatlar benzodiapelener falan referans dışı çıkmadığı sürece sknti yok
Kanka benim idrarda kreatinin 159 çıktı. Denetim yok başkasının davasında ifadeye çağırdılar oradan idrara götürdüler bir gün öncede ot içmiştim. Sonuçlarda kreatinin yüksekliğinden başka bir şey yok denetim yermiyim?

Shammy

Kıdemli Üye
kankalar selamın aleyküm oncelikle pasif iciciyim 2 haftada bir 2-3g haze takılıyorum başka maddeyle alakam yok şükür , denetim yedim ocak ayında kağıt geldi vs gittim idar verdim sonuc fotoğraftaki gibi çıktı kreatinin idrar normal dışı sonuç olarak çıkmış diğer hepsi normal ayrıca 15 gunde bir egitim dalgası verdiler 3 aylık katilamadım o muhabbette yalan oldu simdi bidaha amateme gidip yenıden dosya acacaklar bana ama merak ettigim bu fotodaki kreatinin idrar muhabbeti ne yardımcı olur musnuz? teşekkürler
Resim görünmüyor kanka senin kreatinin kaç çıkmıştı

Moonwalker

Yeni üye
Kanka benim idrarda kreatinin 159 çıktı. Denetim yok başkasının davasında ifadeye çağırdılar oradan idrara götürdüler bir gün öncede ot içmiştim. Sonuçlarda kreatinin yüksekliğinden başka bir şey yok denetim yermiyim?
Kreatin yüksek çıkması sorun olmaz benim temiz verdiğim idrarlar da da yüksek cikmisti

Moonwalker

Yeni üye
Referans araligi 20-200 Ken 230 falan çıktı verdiğim 4 idrar in sadece 1 tanesinde kreatin normal referans 160 çıktı diğer üçünde fazlaydı ama 4 ide temiz dediler

Kankam thc için referans aralığı 0-50 dimi
Bak kardesim bu adli olay oyle baş agritici olabilirki oturur dua edersin allahim beni kurtar soz veriyorum bir daha agzina surmeyecegim dersin ve gercekten surmezsin o kadar bela ve bilinmezliklerle dolu bi surec. Adamda 5-6 gunde temiz cikan idrar bakarsin sende 20 gunde kirli cikar net bir sey yok. Ulan zaten saglik gorevlileri bile temiz verdigin idrara pis deseler yine bisey yapamiyosun. O saatten sonra dava etsende etmesende dosyan yaniyor. Girdi cikti yapiyorsun. Adli sicilin temiz ise girdi cikti yapmiyorsunda ceza aliyorsun para cezasina cevriliyor siciline isliyor ve omrunun sonuna kadar 2. Sinif vatandassin. Butun bunlari goze almaya dahi degmez. Birak denetim bitene kadar icme

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • lavrens lavrens:
    ***** ********** ******** hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* hahahaha** *** ****
    Houp53 Houp53: ******* ******* hahahaha** *** ****