Denetim serbestlik

Kasatura

Yeni üye
Sayın **** hakkınızda verilen denetimli serbestlik kararının infazı için ***** Denetimli Serbestlik Müdürlüğün'de kaydınız açılmıştır. İvedi olarak Kimlik belgeniz ile Kayıt Kabul Bürosuna müracaat etmeniz gerekmektedir. ****** bulunan Denetimli Serbestlik Müdürlüğüne gelmeniz gerekmektedir.

Arkadaşlar böyle bir mesaj geldi gittiğimde tahlil alırlarmı ilk defa gidicem. Lütfen yardım

kaptanterso

Yeni üye
Sayın **** hakkınızda verilen denetimli serbestlik kararının infazı için ***** Denetimli Serbestlik Müdürlüğün'de kaydınız açılmıştır. İvedi olarak Kimlik belgeniz ile Kayıt Kabul Bürosuna müracaat etmeniz gerekmektedir. ****** bulunan Denetimli Serbestlik Müdürlüğüne gelmeniz gerekmektedir.

Arkadaşlar böyle bir mesaj geldi gittiğimde tahlil alırlarmı ilk defa gidicem. Lütfen yardım
Almazlar ama 5 gun icinde vermen icin bir kagit imzalatirlar

harmangenc

Kıdemli Üye
Dostum şu an 10 gün içinde gitmen gerekiyor yanlış bilmiyorsam, ardından denetimli serbestlik bürosuna gidiceksin ve sana 5 iş günü içinde AMATEM'e gidip ilk idrarını vermen gerektiğine dair bir kağıt verecekler. Bana sorarsan şu andan itibaren içmeyi kes eğer içiyosan. Geçmiş olsun...

Kasatura

Yeni üye
Dostum şu an 10 gün içinde gitmen gerekiyor yanlış bilmiyorsam, ardından denetimli serbestlik bürosuna gidiceksin ve sana 5 iş günü içinde AMATEM'e gidip ilk idrarını vermen gerektiğine dair bir kağıt verecekler. Bana sorarsan şu andan itibaren içmeyi kes eğer içiyosan. Geçmiş olsun...
Dün içtim kardeşim ben hemen bir detoks çay alayım biraz biraya gömeyim biraz elma sirkesi en son hamam iş görür heralde

Paketos

Yeni üye

Dostum ne kadar süre sonra bu mesaj geldi ve eve bir tebligat falan geldi mi

Dün içtim kardeşim ben hemen bir detoks çay alayım biraz biraya gömeyim biraz elma sirkesi en son hamam iş görür heralde
Denetim bitene kadar uzak dur. Bunyeye gore 7-15 gun kalabiliyor. Bazilarinda 20-25 gun.
3 kere idrar vericeksin temiz verirsen. Birinci kirli olursa 4 kere idrar verirsin.
4 idrardan sonra seminerler baslayacak. Seminerler basladiginda uzak dur. Pat diye gonderiyolar supriz tahlile. Eger icmisken gonderirlerse gecmis olsun.
Olduki ictin ve supriz tahlil istediler kesinlikle gitme. Uyari aliyosun. Ben yasadim. Suprize gittim ama çok su ictigim icin gecersiz sayildi. 15 gun sonra eve kagit geldi. 10 gun icinde tahlile gideceksin diyolar.
Denetim bitene kadar takilma kafan rahat olur. Ben cok stres yasadim anlatamam sana. Gecmis olsun.

harmangenc

Kıdemli Üye
Denetim bitene kadar uzak dur. Bunyeye gore 7-15 gun kalabiliyor. Bazilarinda 20-25 gun.
3 kere idrar vericeksin temiz verirsen. Birinci kirli olursa 4 kere idrar verirsin.
4 idrardan sonra seminerler baslayacak. Seminerler basladiginda uzak dur. Pat diye gonderiyolar supriz tahlile. Eger icmisken gonderirlerse gecmis olsun.
Olduki ictin ve supriz tahlil istediler kesinlikle gitme. Uyari aliyosun. Ben yasadim. Suprize gittim ama çok su ictigim icin gecersiz sayildi. 15 gun sonra eve kagit geldi. 10 gun icinde tahlile gideceksin diyolar.
Denetim bitene kadar takilma kafan rahat olur. Ben cok stres yasadim anlatamam sana. Gecmis olsun.
Uyarı aldığın bilgisi kesin mi kanka

Kasatura

Yeni üye
Kardeşim şimdi 5 gün içinde idrara git diyorlar bu günle beraber 8 9 gündür içmiyorum son gündür içmiyorum ondan öncede toplamda 4 5 sigara içtim 1 er gün arayla sence çıkarmış metabolizmam hızlı calışıyor

Kasatura

Yeni üye
Yani her gün 1 sigara toplamda 4 5 yapıyor

Abelard

Yeni üye
Ben sigaradan yakalandım ve ilk idrarda kokain de cikmis eve kagit gelmis sehir disindayim kagida simdilik ulasamiyorum ikinci kagit neden gelmiş olabilir ? Daha 1 kere idrar verdi.

Ben sigaradan yakalandım ve ilk idrarda kokain de cikmis eve kagit gelmis sehir disindayim kagida simdilik ulasamiyorum ikinci kagit neden gelmiş olabilir ? Daha 1 kere idrar verdi.
İkinci kagidinda ayni birinci sebepten. Ayri ayri islem gormus dosya uzerine ek olmustur. Birinci gelen kagitla ikinci gelen kagit aynidir. Belki tarihleri farklidir. Sorun yok

İşkence kismi bu degil. Eger denetim dosyani yakarsan o zaman gorursun işkenceyi. Hayat statün birden değişir. Olmaman gereken insanlarin yaninda gorursun kendini. O zaman başlar işkence.
Son yasadigim stresten sonra bi karar verdim. Denetim suresi bitene kadar icmeyecegim allahin izni ile. 5 ay var

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** **** ********* ** ***** hahahaha ** *** ****** ** **** *****
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ****** hahahaha ********** ***** ****** ****** ***** hahahaha ***
    ***** ******* ** *** **** ***** *** **** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ********** ******* ****** ***** hahahaha** ****** **** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha***** ******* ** *** **** ***** *** **** **
    ******** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** ******** ********** ******* ****** ***** hahahaha** ****** **** ***** *********
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
    hahahaha** hahahaha****** *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** ***** ****** **** ****** ***** ******* ***** ****** *** **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
  • needrich10 needrich10:
    *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    ********* ***** hahahaha *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** *** ******** ***** * *** hahahahahahahaha**** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** **
    ***** ******** **** ***** **** **** *** ***** ***** ******* ****** *** ******** ***** * *** hahahaha*******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** *** ***** ***** ***** ********* ****** *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    +1
    *** ****** hahahaha** ****** ******** ********** ******** ** **** ** ******** ***** *****
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha******** *** ***** ***** ***** ********* ******
    *** **** hahahaha*** ***** ***** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha
  • needrich10 needrich10:
    ** ****** ********* **** ******* **** hahahaha*** ****** **** ********* ******** ****** ********
    needrich10 needrich10: ** ****** ********* **** ******* **** hahahaha*** ****** **** ********* ******** ****** ********