denetim ve tedaviye itraz süreci

molly

Yeni üye
Ev baskınında 1 şarjör galara yakallatım şarjörden 2 adet kullanmış olduğumu ancak eğlence amacıyla kullanmadığımı tıbbi nedenlerle kullandığımı (reçetem yok)
belirttim ifademde 33 gün sonra test verdim adli tıp dosyam şuan kapalı olarak gözüküyor adliyedeki adam tedavi olacan falan dedi sizce denetime ve tedaviye itraz edebilirmiyim itraz süreci nasıl oluyor dosyası bol olan hukuken tecrübeli arkadaşlar bilgilendirsin şimdiden teşekkürler

Ü

Üye silindi 36878

Guest
Kanka bi arkadaş 14 tablet yakalattım amatem bile almadım demişti. 33 gün sonra kan idrar mı verdin. Çıkmaması lazım bişey normal şartlarda. Esrara falan da bakmış olabilirler mi ? Sonucu öğrenebildin mi ?

Ev baskınında 1 şarjör galara yakallatım şarjörden 2 adet kullanmış olduğumu ancak eğlence amacıyla kullanmadığımı tıbbi nedenlerle kullandığımı (reçetem yok)
belirttim ifademde 33 gün sonra test verdim adli tıp dosyam şuan kapalı olarak gözüküyor adliyedeki adam tedavi olacan falan dedi sizce denetime ve tedaviye itraz edebilirmiyim itraz süreci nasıl oluyor dosyası bol olan hukuken tecrübeli arkadaşlar bilgilendirsin şimdiden teşekkürler
denetim alırsın kanka çıkma ihtimali var 5 yıl artık içmeyip uzaklaşırsın kanka her şeyden

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    ***** ******* **** ***** ***** *** ******** hahahaha**********
  • kkush kkush:
    ** ******* hahahaha ******* ******* **** ***** hahahaha* *****
  • kkush kkush:
  • D despacito:
  • D despacito:
    ***** ***** **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • S sspsps:
  • kkush kkush:
  • D despacito:
    *** *** ***** ***** ********* ****** ******* *** ******** *** ******** ******* ******* ******* hahahaha ***** *** hahahaha *** ******** *** ***** ***** *********
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • Carl Carl:
    hahahaha****** *** ***** ***** ********* ****** ******* *** ******** *** ******** ******* ******* ******* hahahaha ***** *** hahahaha *** ******** *** ***** ***** *********
  • S sspsps:
    hahahahahahahaha * ******* ***** **** ** ** **** ***** ****** *** **** **** ******* ** ******** ********
  • kkush kkush:
    ** ***** hahahaha* ** **** ********
  • D despacito:
    ** ******* ********** ** ****** ********* ** ****** ****** **** hahahaha**
  • Carl Carl:
    **** ****** ** ******* ********** ** ****** ********* ** ****** ****** **** hahahaha**
  • D despacito:
    hahahaha********** ******* ***
  • D despacito:
    **** ****** *** **** ******** **** ** *** ***** *** ***** ***** ********** ** ********** ** ****** ********* ****** ***** ******* hahahaha
  • kkush kkush:
    * ** ***** **** **** hahahaha***** ****** ********* ****** **** hahahahahahahaha******* * ******* ***** **** ** ** **** ***** ****** *** **** **** ******* ** ******** ********
  • Carl Carl:
    ********** *** hahahaha* ***** **********
  • kkush kkush:
    ******* ********** ***** **** hahahaha hahahaha* *** * ****** **** ******** * ***
  • D despacito:
    ********** *** hahahaha* ***** hahahaha* ***** **** **** ******* ***** ***** hahahaha ***** ******* ***** *******
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    içiciadam içiciadam: ****** **** ** ******