Denetim yakanlar bakabilir mi?

Denetimi yakıp mahkemeye çıkanlar en son ihlalden veya pozitif verdikten ne kadar sonra duruşmaya çıktıklarını yazabilir mi?

keboii

Yeni üye
Denetimi yakıp mahkemeye çıkanlar en son ihlalden veya pozitif verdikten ne kadar sonra duruşmaya çıktıklarını yazabilir mi?
Reis ben cikmadim fakat arkadasin 1 yil kadar surmus durusma gorulmesi.
senin yandi mi durum nedir?
Ben son seminerden sonra gittim pis isedim sonuc ne olacak bilemiyorum ve beklemedeyim. Fikrin varsa paylasirsan sevinirim

Unlucky

Yeni üye
Hergün 2-3 sigara içerim(1g). 1.75 boy, Kilo 80. Bu Çarşamba vericem( 21 gün olacak) bakalım ne çıkacak :)

Georgebest

Yeni üye
Kanka senin tempoda iki haftada atmanın zor olduğunu yazmış hep yabancı siteler. Umarım bu sefer başarırısın bolşans!

Unlucky

Yeni üye
Benim olayım ibb kartı ya. Denetim değil. Asayişlik bi durumum yok şükür ama biran önce negatife döndürmem lazım. Eyvallah sağolasın :)

beyler bende aynı durumdayım denetimi yaktım yakalandım ama iki dosya birleşceğini söyledi avukat tek duruşmaya çıkıcaksın dendi en son karakolu aradım 1 ay önce kriminale yollıyıcaz bu hafta dendi tebligat hala gelmedi bu ne kadar sürer birde okuduğuma göre başka bir şeyden dosyan yoksa herkese hagb basmış geçmiş savcıya kurucağın cümlelere bağlı anladığıma göre duruşmada

hocam anladığıma göre 6 ayda sürebilir 1 yılda hangi şehirde yaşadığına bağlı 2 senede sürebiliyor karakola gidip öğrenmeye çalışman lazım polisler çok yavaş savcılar dosyaları unutuyor bir arkadaşın dosyasını en alta atmış unutmuş savcı 3 yıl sonra gitti duruşmaya

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahaha ********** *****
    5.yaprak 5.yaprak: hahahaha ********** *****