Denetimli Garip Durum

arkadaşlar daha 2022 aralıkta paketos menu olduk ve denetimli süreci başladı tedaviyi gönderdiler ilk 3 ü tamamlamadım. sonra uyarı geldi tekrar 3 idrara yolladılar(günde 4-5 gr içen adamım , ek bilgi olsun 1 aya yakın içmemiştim. idrarları verdiğim süreyi de katarsak 2.5 ay oluyor. son idrarım dahi pismiş. öyle 10 günde falan atamıyorsunuz kronik içiciyseniz.) , pis çıktı. 6lı idrar programında temiz verdim. ve denetimliye sevk ettiler bu da aralık 2023te oldu. denetimimin 3 ayı vardı. dosyalarım denetimliye ulaşmadığı için 15 gün falan daha derken ocağın ilk haftası denetim planımı yaptılar. 1.5 ay kalmış şubat 20 de zaten denetimin bitiyor dendi . seminerlere yazmadılar bile. 3 bireysel görüşme yaptım. bugün tüm bireysel görüşmeler bitti. imza atıcam 2 hafta sonra sonra denetim sürem doluyor. bana çıkardıkları planda senede 2 kere sürpriz idrar vereceğim söyleniyor ama denetimli bitti sayılır. bir daha şubeyle işim kalmadı , beni kimse idrara yollamadı. yeni kanunla 5 yıl boyunca yollanacağımızı biliyorum ama denetim süresinde de sürpriz olmuyor mu? Ben yollanmadım. Açıkçası aralıktan ocağın sonuna kadar full time takıldım. 10. gün bugün bıraktım. Bugün son bireysel görüşmem var idrara yollarlar 10 günde temizlemişmiyim diye drug screen cup2 adında bir test kiti aldım ve THC pozitif çıktı. Ama bugün de idrara yollanmadım. Daha denetimliye bir git gelim kalmadı , 16-17 gün sonra da denetimim tamamen bitiyor. Rahatlamalı mıyım yoksa ararlar mı ? Süreci atlatan veya yeni kanunlardan falan değişiklik varsa haberi olan var mıdır ? Biraz kuruntulu durumdayım.

Tommy vercetti

Müptezel
Rahatlama kanka ali yerlikaya herk3si opuyo uyusturucuya karsi buyuk mucadele veriyor denetimin bitti deniyor 2 ay sonra pat idrara cagiriyolar dikkatli olmakta fayda var

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********