dere kenarında yapıla bilir mi yorum yaparsanız iyi olur kankalar

Yavuz

Yeni üye
Dere kenarında yani sazlık icinde yetiştirmeyi düşünüyorum olurmu olursa hangi genetiği onerirsiniz arkadaşlar

çok su almazsa iyi olur diye düşünüyorum malum oralarda çok su olduğu için ve çok su bitkiyi öldüreceği için canını sıkabilir diye düşünüyorum kanki

biciftlicikar

Yeni üye
Cannabis suyu sever. En etkili bataklık kurutucularındandır. 31:00 dan sonrasını izle.
https://www.youtube.com/watch?v=vyaKiWkHFlc

Ü

Üye silindi 2874

Guest
kardeş olur da çok fazla suya maruz kalırsa bitki ölür.ama şöyle bir şey yapabilirsin yer müsaitse bir sorun yoksa?
damlama sistemi kurarssın . sürekli su varsa. 2 tane 20 litrelik damacana işini çözer senin.sürekli su dolcak diğerinden öbürüne.1 kez bu sistemi kullanarak güzel bir şeyler cıkartmısdım.bide eczaneden serum lastiği ve şu serum verilirken ayar yapılan aparatlar var ya kısıyor az açıyor ondan alırsın? su eşit oranda damlar..Hem growunada cok gitmemiş olursun arada bir kontrol edersin..umarım fikrim işine yarar geliştirirsin.

glow

Yeni üye
bence burda tartışısılması gereken konu suyun çokluğundan ziyade haşereler ve kök düşmanı fare,kunduz gibi hayvanlardır. zor iş ama denenebilir.

FirstGrower

Yeni üye
Yaparsanda yaptığın mekanın fotosunu çekme bir eleman vardı eskiden görmüştüm forumda outdoor yapıyordu etrafın hep resmini çekip yüklemişti sonra haberlerde gördüm orayı sulamaya gelen C.K. tutuklandı diye.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 420x 420x:
    ********* ***** ** ****** ***** ******* ***** **** ******* *** ***** ***** ** * **** ***** ******* ** ******** *****
    +2
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** ******* ******** hahahaha*
  • 420x 420x:
    ***** hahahaha** **** **
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** *** ******** ** hahahaha*** ****** ** ***** ***** ******** **** ***** * hahahaha* ******** ******* *** ******** ********** ********** ******** *** **** **** *** ****** *** ******* ****** *** ******* *** ********* ******** ** ** ********* ***** ** ****** ***** ******* ***** **** ******* *** ***** ***** ** * **** ***** ******* ** ******** *****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    * ****** ***** ***** hahahaha **** ********** *** **** ********* ******** ****** **** ** ******** ** ********* hahahaha* hahahaha* * ******* ** ******** *** *** ********** ***** ******* ********* ******* ******* ********* ** ** ********** ***** **
    +1
    ******* ******* ** hahahaha*
  • lavrens lavrens:
    ********** hahahaha** ***** ******** *** **** ****** hahahahahahahahahahahaha****
    ********* ****** ***** ********* ***** **** ******** *** ***** ********** hahahahahahahaha**
    +1
  • 420x 420x:
    ***** *** ******** ** hahahaha*** ****** ** ***** ***** ******** **** ***** * hahahaha* ******** ******* *** ******** ********** ********** ******** *** **** **** *** ****** *** ******* ****** *** ******* *** ********* ******** ** ** **** hahahaha** ***** *** *******
    +1
    ***** **** *** ******* **** **** **** **** ******** ****** ******* ******* ** hahahaha*
    ******* ** ****** ******** ****** hahahaha* *** ***** **** *** ******* **** **** **** **** ******** ******
  • 420x 420x:
    ********* ********* ***** **
    +1
    **** ******* **** hahahaha ****** ****** * ***** hahahaha ***** hahahaha ****** ***** ********* ***** **** ******** *** ***** ********** **
    ********* ***** hahahaha* ********
  • 420x 420x:
    ***** hahahaha ******* *** ** **** ** **** ***** ******* *** ***** ****** *****
    *** ****** *** ********* *** **** ****** *
    ****** hahahaha** *****
    ********** ***** ***** *** ****** *** ********* *** **** ****** *
    NewGardener NewGardener: ********* **********