Dişaridaki hava. Geçe 13c Sikinti Ölur mu Kardeşler

WDT

Üye
18 derecenin altına düşüyorsa bitki gelişemez kanka. Ve üşüyen bitkinin kafası düşük olur dostum. Kolay gelsin

Weedseed93

Kıdemli Üye
Valla bende outdoor yapıyorum aynı soruyu bende sordum kendime ama hiç bir sorun yaşamadım, gündüz gece sıcaklık farkı daha da artar , gece sıcaklığı düşerse bitkin morarir en fazla, zaten fazla bir zamanın kalmamış, sorun olmaz

Ali k

Yeni üye
Valla bende outdoor yapıyorum aynı soruyu bende sordum kendime ama hiç bir sorun yaşamadım, gündüz gece sıcaklık farkı daha da artar , gece sıcaklığı düşerse bitkin morarir en fazla, zaten fazla bir zamanın kalmamış, sorun ol
Valla bende outdoor yapıyorum aynı soruyu bende sordum kendime ama hiç bir sorun yaşamadım, gündüz gece sıcaklık farkı daha da artar , gece sıcaklığı düşerse bitkin morarir en fazla, zaten fazla bir zamanın kalmamış, sorun olmaz
Kaç haftaya azir olur

OttoMan347

√SEFİR√
Bu dediğin uygulamayi çadır içinde de yapabilir miyiz ? Eğer yapılabilirse hangi dönemde kaç dereceye düşmek lazım ?
Kabinde de yapılıyor fakat outdoor kadar soğuk verilmemesi gerek. Son ayda arada bşr mesela haftada 2 gün 20lerde seyrederse aıcaklık ona İyi gelir bunu bitkini gözlemleyerek nekadar soğuğa dayanır az buçuk ayarlamak lazım güçlü yetiştirdiysen bol yaprak herşey on güzel gelmişsin o güne bu 17 dereceye hatta 15e bile düşebilir.

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kaç haftaya azir olur
Benimkilerden birisi Ekim 9-15 arası trikom durumuna göre flushliyip karanlığa cekicem , seninkiler benimkiyle kafa kafaya gibi aynı dönemlere denk gelirler ama trikom takibi yapman şart baNa göre hareket edersen belki erken belki geç te hasat edebilirsin

Ali k

Yeni üye
Benimkilerden birisi Ekim 9-15 arası trikom durumuna göre flushliyip karanlığa cekicem , seninkiler benimkiyle kafa kafaya gibi aynı dönemlere denk gelirler ama trikom takibi yapman şart baNa göre hareket edersen belki erken belki geç te hasat edebilirsin
Trikom nasil yapilir Kardeş pek derin mevzulari bilmiyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
    TabldotLife TabldotLife: ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****