dişi ama sömeklenmeye girmiyo

iskoc

Yeni üye

hemen hemen 3 ayı geçti yanında öbür bitkiler sömeklenmeye girdi ama bu girmedi sürekli boya gidiyo ışık hala 18+6 bitkim auto diye biliyorum
gübre olarak bio biz bio grow kullanıyorum ışıklarım 3 adet 150 +150+150

YengYeng

Yeni üye
kanka 24 karanlık 12/12 ısıga don ondan sonra nemi 40 lara dusur sıcaklıgı da dusur cıceklenmeye gırsın dırek

NECCO

Yeni üye

hemen hemen 3 ayı geçti yanında öbür bitkiler sömeklenmeye girdi ama bu girmedi sürekli boya gidiyo ışık hala 18+6 bitkim auto diye biliyorum
gübre olarak bio biz bio grow kullanıyorum ışıklarım 3 adet 150 +150+150
kanka dısı oldugunu nerden anladın merak ettım cogu bıtkı cıcege gırerken yada gırdıkten sonra cınsıyetını bellı edıyor bılgın olsun

YengYeng

Yeni üye
nemi 40lara alabılırsın sıcaklıgı da 23 yaparsan kesın gırer cıcege ama bıtkı bı garıp 3 aylık az gelısmıs gıbı saksı kucuk mu

NECCO

Yeni üye
nem 57 sıcaklık 25
nem oranı bence suan ıyı 40 lara alma cıcege gırsın bıtkın son 2-3 hafta nemını dusur 40 lara ( yengyeng adan z ye bılgı ısterken mıllete bılgı verıyorsun kanka
bılgılerın ıyı akıl da verıyorsun baslık acmıssın ındoor ıcın pek anlamadım ne iş :) )

YengYeng

Yeni üye
o bılgı nargıleyle konustuk kankam dun gece adamdan tavsıyeler alıcaz hep bırlıkte konu acmayla bunun ne alakası var anlayamadım dedıklerımın yanlıs bı tarafı yok uyguladıgında sonucunu alınca sen de anlarsın umarım
nem oranı bence suan ıyı 40 lara alma cıcege gırsın bıtkın son 2-3 hafta nemını dusur 40 lara ( yengyeng adan z ye bılgı ısterken mıllete bılgı verıyorsun kanka
bılgılerın ıyı akıl da verıyorsun baslık acmıssın ındoor ıcın pek anlamadım ne iş :) )

YengYeng

Yeni üye
o bılgı nargıleyle konustuk kankam dun gece adamdan tavsıyeler alıcaz hep bırlıkte konu acmayla bunun ne alakası var anlayamadım dedıklerımın yanlıs bı tarafı yok uyguladıgında sonucunu alınca sen de anlarsın umarım
3 ay gectı flowa gecmedı dıyor farkındaysan 24 karanlıkta da gırmedıgı oluyor dedıgım yontem kesın cozum gırmesı ıcın

NECCO

Yeni üye
kankacım bılgı sahıbı tecrubelı deneyımlı kankalar boyle baslık acıp da bıseyler sormaz sadece ara sıra bıtkıde enterasan bıseyler olursa onun hakkında bılgı almak ıcın konu acarlar deneyım tecrube yokken de baskalarına bılmedıklerı sey hakkında yorum yapıp yanlıs yonlendırme yapmazlar ha yanlıs anlama ben sana bılgısız yada tecrubesız demedım sadece konu baslıgını gordum ve onun ıcın boyle bısey soyleme geregı duydum. takıldıgımız bısey olursa sana da sorarız zaten nargıle yetkılı bı kanka butun forumları yabancı sıtelerı cok okur kendısı uzaktan egıtım verıyor bızlere :D

NECCO

Yeni üye
3 ay gectı flowa gecmedı dıyor farkındaysan 24 karanlıkta da gırmedıgı oluyor dedıgım yontem kesın cozum gırmesı ıcın
eee kanka bunun nem ıle alakası nedır onu da acıklayabılır mısın 24 saat karanlıga hemfıkırız ısterse 36 saat de yapabılır farketmez de nem nıye dusecek onu anlamadım

YengYeng

Yeni üye
eee kanka bunun nem ıle alakası nedır onu da acıklayabılır mısın 24 saat karanlıga hemfıkırız ısterse 36 saat de yapabılır farketmez de nem nıye dusecek onu anlamadım
doğayı taklit etmeye çalışıyosun hangi mevsime girdiğini bitki anlayamadıgı oluyor bunu başka ne şekilde sağlıyabiliriz kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********