Dişi mi? Çiçeğe ne zaman sokmalıyım?

vovex

Üye
Merhaba kankalar bitkilerim kız mı sizce direk video olarak koyacağım site kaliteyi baya bi düşürmüş ama anlaşılır muhtemelen. Ve çiçeğe ne zaman sokmalıyım bilgim yok 47.günleri sanırım genetik photo grand daddy

Ü

Üye silindi 24418

Guest
Genetic aldıysan dişimi diye sormamak lazım kanka photoysa istediğin zaman sokabilirsin bitkilerini

vovex

Üye
Genetic aldıysan dişimi diye sormamak lazım kanka photoysa istediğin zaman sokabilirsin bitkilerini
Forumda bazen sponsorlardan alınanlarında dişi çıktığını söyleyenleri gördüm o yüzden sormak istedim.
Şuan mesela bu ara dallardaki yaprakların hepsi küçük çiçeğe şimdi soksam hasatı büyük etkide azaltır mı ?

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Merhaba kankalar bitkilerim kız mı sizce direk video olarak koyacağım site kaliteyi baya bi düşürmüş ama anlaşılır muhtemelen. Ve çiçeğe ne zaman sokmalıyım bilgim yok 47.günleri sanırım genetik photo grand daddy
Gördüklerimin hepsi disi. Bak sana erkek resmi gönderdim aradaki farki gör.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha **** hahahaha*** ******* * ** ******* ****** ** ********* ***** **
  • Bomberx Bomberx:
  • Bomberx Bomberx:
    ******** ** hahahahahahahaha* **** hahahaha*** ******* * ** ******* ****** ** ********* ***** **
  • T Tropikal.MR:
    *** ********* ****** ******** *
  • Bomberx Bomberx:
  • T Tropikal.MR:
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** *** ********* ****** ******** *
  • Night owl Night owl:
    ********* **** **
  • T Tropikal.MR: