Dişi mi erkek mi? Bu keseler neyi gösteriyor?

dostum ne hermasından bahsediyon erkek o resimdeki.onu hemen kes imha et.yoksa kızları tohumlandırır sigaran mafolur.

YürüyenSömek

Yeni üye
Gardaşım büyük ihtimalle erkek bitki sadece kese olarak çiçek çıkıyorsa ama keseli ve sömekli çıkıyorsa ya tohumun çift cinsiyetli yada bitkin yakın zamanda bir erkek bitkinin polenini almış. Çift cinsiyetli ise en asından iş görür ama erkek ise kaldır at..

hem tohum hem pistil vermiş dostum bu herma anlamına gelmiyormu ?? neyden bahsediyorsun falan konuşma tarzın ne böyle, karşında 16 yaşında çocuk yok :D
jesi ben gayet normal cevap yazdım.farkındaysan sana alıntıda yapmadım.mesajımda alay edici alcaltıcı hakaret falan filan inter milan kötü biseyimde yok.yazdıgım cevaba böyle cevap vermen gerekmiyor.16 yasındaki cocukla işim olmaz zaten

Erci-E

Üye
hem tohum hem pistil vermiş dostum bu herma anlamına gelmiyormu ?? neyden bahsediyorsun falan konuşma tarzın ne böyle, karşında 16 yaşında çocuk yok :D
Bugün çektim bu fotoları. Bir daha bakabilir misiniz? Belki daha belirginleşmiştir herma mı yoksa erkek mi olduğuna? Çünkü herma ise ayrı bir şekilde bakmaya devam edeceğim. Erkek ise kesip atacağım. Boşuna bakmayayım buna.

mr.peops

Üye
Bugün çektim bu fotoları. Bir daha bakabilir misiniz? Belki daha belirginleşmiştir herma mı yoksa erkek mi olduğuna? Çünkü herma ise ayrı bir şekilde bakmaya devam edeceğim. Erkek ise kesip atacağım. Boşuna bakmayayım buna.
kanka bu kesinlikle erkek bu taşaklara beton yetmez hatta başka bitkilerin varsa hemen yoket bence bunu ayrıca ellerini yıka ve etrafıda sil polen taşıma

Kth

Üye
Adam polen bile dökmeye başlamış kaldır at bosa zaman kaybı

Grow Muhabbetleri
Help Users
    T terbiyeligunahkar: **** ******* *** ********** ********