Dişi mi Erkek Mi ? Sativa mı Indica mı? HELPPP!!!

Tranquila

Yeni üye
Beyler dumanınız bol olsun,
Ben bu yavruları içtiğim bi sigaradan ayıkladım sonra ya tutarsa diye okuyup edip bi deneme yapiyim dedim, tuttu :)
30 günlükler gübre daha hiç kullanmadım bana tavsiyeleriniz nelerdir ?
Dişi mi erkek mi anlayamadım??
Sativa veya Indıca olup olmadığını da bilmiyorum.
Balkon grow yapıyorum ve siteyi 1 haftadır takipteyim Auto,Photo,Köfteci olaylarını da hiç bilmiyorum aydınlatırsanız sevinirim.. :)
Bol Dumanlar...

WhatsApp Image 2020-07-17 at 15.51.33.jpegWhatsApp Image 2020-07-17 at 15.51.33 (3).jpegWhatsApp Image 2020-07-17 at 15.51.33 (2).jpegWhatsApp Image 2020-07-17 at 15.51.33 (1).jpegWhatsApp Image 2020-07-17 at 15.51.32.jpeg

dişimi erkekmi olayı için kanka gubre konusunda ben cıcekler saksının capı kadar yaprak cıkmadan baslamıyorum ama topraklada baglantılı bu kalıtelı topraktakı gubre yeterlı oluyor baslangıcta. senın toprak kalıteli hazır toprak degıl sanırım gubre olayını yarım dozla başla 4 ml yerine 2 ml falan. duruma gore artırırsın.

Tranquila

Yeni üye
dişimi erkekmi olayı için kanka gubre konusunda ben cıcekler saksının capı kadar yaprak cıkmadan baslamıyorum ama topraklada baglantılı bu kalıtelı topraktakı gubre yeterlı oluyor baslangıcta. senın toprak kalıteli hazır toprak degıl sanırım gubre olayını yarım dozla başla 4 ml yerine 2 ml falan. duruma gore artırırsın.
Tamamdır kanka çok sağol solucan gübresi mi kullanayım peki tavsiye ettiğin bi gübre veya besin var mı ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Coke Coke:
    **** ******** ***** ******* hahahaha * **** hahahaha**** ******* ********* * * ** **** ***** **** **** ******** *********
  • Coke Coke:
    ******* ****** ****** ******** **** ********** ** hahahaha
  • Coke Coke:
    ****** ***** ******* ** ***** ***** ******* ******* *** *** ****** ****** ****** ********** **
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ** ***** ****** ** ** ******* ********* *** ** ********** ****** ****** ***** ***** *****
  • kushspirit kushspirit:
    +2
  • Coke Coke:
  • Night owl Night owl:
  • Coke Coke:
    hahahahahahahaha********
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ***** ******* ****** hahahahahahahaha********
  • Coke Coke:
    *** ** ***** ******** ***** **
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
    **** **** ******** * **** ******** ******* *** ******* ****** ******* ****** **** ********** ****
    +1
  • Coke Coke:
  • Night owl Night owl:
    ** *** ***** ****** hahahahahahahaha********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** ** *** ****** ***** **** ********** **** ******* **** **** ******** * **** ******** ******* *** ******* ****** ******* ****** **** ********** ****
  • İstanbul İstanbul:
    ** *** ****** hahahaha ******** ******* ** ***** ***** **
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ******* ****** ** **
  • Coke Coke:
    ******** ******* ********* ****** hahahaha hahahaha**** ******* **
  • İstanbul İstanbul:
    ** *** ** ******* * hahahaha* **
  • Coke Coke:
    ** *** ** ******* * hahahaha* ******* ** * ******* hahahaha **** **
  • Coke Coke:
    ******* **** ******* hahahaha**
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** **** ** ******* **** **** ** ***** ********** * ** **** ***** *******
  • İstanbul İstanbul:
    *** ***** hahahaha hahahaha**
  • İstanbul İstanbul:
    İstanbul İstanbul: ** **** ****** ******** ********* ******