Disi bitki neden tohumlanir?

fenerbahce

Yeni üye
Merhaba arakdaslar disi bitkiler neden tohumlanir?  benim bitkilerimin 3 ü tohumlandi bunun sebebi sizce nedir ?
Nerede yanlis olmustur? 

Eyvallah

A

Alcoholic

Guest
kanka ufacık bi latife ettim kusuruma bakma. çadırında erkek bitki olmadığına emin misin ? şayet eminsen ve hepsi dişiyse hasat süresi çok geçmiş dişi bitkilerde tohum üretebilir kanka

kubar

Yeni üye
köfteci tohumlarında bu problem yaşanıyor, soyu bozuk olduğundan dolayı olabilir. ha eğer bunu yapan genetik bir tohumsa stres ve hasat süresini geçirmek diyorum ben.

fenerbahce

Yeni üye
Cvp: Disi bitki neden tohumlanir?

Alcoholic' Alıntı:
kanka ufacık bi latife ettim kusuruma bakma. çadırında erkek bitki olmadığına emin misin ? şayet eminsen ve hepsi dişiyse hasat süresi çok geçmiş dişi bitkilerde tohum üretebilir kanka

hepsi disiydi kardesim 3 OG Kush 3 Super Silver Haze vardi. OGK'larin  üçü'de tohumlu oldu SSH temiz cikti. erkek olmasi imkansiz bitkilerin gövdesinde tohumlasma olmadi sömeklerin icinden cikiyordu. 
senin anlattigina göre hasat zamanindan dolayi boyle oldu. çünkü SSH'ler 1 hafta fazla hasat süresi vardi bende OGK'lari cikarmadim cadirdan ikisini ayni anda cikardim. yani OGK'lar 5-7 gün fazla kaldi cadirda. Hasat zamani gecince boyle oldugunu birinden daha duymustum demek ki boyle birsey var harbiden.
yardimin icin sagol kardesim 
Esrarin bol olsun.

kubar' Alıntı:
köfteci tohumlarında bu problem yaşanıyor, soyu bozuk olduğundan dolayı olabilir. ha eğer bunu yapan genetik bir tohumsa stres ve hasat süresini geçirmek diyorum ben.

yok kardesim ne kofteci tohumu. 100 dolara aldim. ama sorun bulundu eyvallah görüsünü bildirdigin icin.
Esrarin bol olsun.

denizdeniz' Alıntı:
herma /çıft cınsıyetlı olabilir/

yok kardesim disi. sorun cozuldu bilgini paylastigin icin sagol.
Esrarin bol olsun.

Cannabis53

Yeni üye

aynisi geçen grow  banada olmuştu ama benimki sanırım çift cinsiyeti vardı alt dalların 2 tanesinde polen vardı toz gibi dökülüyordu bende bu ne diyodum disilestirilmis diye aldım ama somekler eşşek gibiydi ... kafası da iyi idi..

Cannabis53

Yeni üye

bozocum paylaşmış sanırım hasat geciktirdiginden dolayı tohumlasma oluyormuş ilk sayfanın altında yazmis

Vedoo

Kıdemli Üye

Alcoholic' Alıntı:

Kanka Çıkanlar erkek mi oluyor Tohumsuz tohum mu oluyor..?? ;)

greenduman

Yeni üye
senin sorduğun soru şeye benzedi kadınlar neden hamile kalır ? erkek yüzünden erkek bitki polenlerinden dolayı

niggazblunt

Yeni üye
Mesela senin dişi bitkin tohumlaştı ve tohum verdi bu tohumlar yeniden ekilebiliyor mu yoksa tohumun boş olmaması için erkek bitkide mi gerekiyor

Vedoo

Kıdemli Üye

Yahu Sayın Abicim Ben diyorum ki Bu genetik dişi Kendi kendini doller ise... dişi tohumsuz Tohum üretir öyle aklıma geldı Onadan dolayı dedım tohumları dişi mi çıkıyor Anadın mı yanı :))

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********