Dmt cart

A Lone

Kıdemli Üye
dmt neden ya baska şeymi yok uzak durulmasi gereken bir molekül . aç , uykusuz , yüksek yerde ve zifiri karanlık da bolca vakit geçirince zaten epifiz bezi kendisi salgilar . (inzivaya çekilen eski âlimler ) ayrıca bu dmt nın kendine özgü bir diyeti var . ayrıca dmt halis göstermez olan şeylerle yüzleşmenize sağlar . bence küçük bir eğitim ve bilgili sahibi olmadan deneyimlemeyin . psikiyatr doktorlarına para kazandırmayin . ruh molekülü ismini hakkıyla veren karışım .

harmankushhh

Yeni üye
dmt neden ya baska şeymi yok uzak durulmasi gereken bir molekül . aç , uykusuz , yüksek yerde ve zifiri karanlık da bolca vakit geçirince zaten epifiz bezi kendisi salgilar . (inzivaya çekilen eski âlimler ) ayrıca bu dmt nın kendine özgü bir diyeti var . ayrıca dmt halis göstermez olan şeylerle yüzleşmenize sağlar . bence küçük bir eğitim ve bilgili sahibi olmadan deneyimlemeyin . psikiyatr doktorlarına para kazandırmayin . ruh molekülü ismini hakkıyla veren karışım .
Kanka çok detaylı araştırıyorum yıllardır anca denk geldi de etkisi tepkisi nasıldır kullanan var mı diye merak ettim.

harmankushhh

Yeni üye
https://www.google.com.tr/m?q=üzerlik+otu+paranolmal&client=ms-opera-mobile&channel=new&espv=1

Bunada bir göz at kankam.

Mimoza hostilis akasya turu dallar dikenli olan kök kabuğundan yoğun miktarda var ekeleye bilirsin. Sakinlestirici olarak sigaralık kullan indica tütünsüz

***dini bilgi edin çok lazım olacak, rahmani bir olay dmt konusu ****
Kankam dini bilgi nasıl desem full paket. Ayriyeten insanların çoğunlukla Şamanizm dediği aslında Kök Tengri olan inancı da aşşağı yukarı 10 senedir içimde yaşatmaktayım.

harmankushhh

Yeni üye
Valla kankam kolaygelsin . mimoza hostilis akasya turu tüylü çiçek acar illaki görmüşsündür . yaygin tr de peyzaj konusunda ;)
Kankam biliyorum da onda doz ayarlayamam zehirlenip geberip giderim :D elektronik sigara şekilde olanları var onlardan edinicem nasipse o yüzden sordum daha önce kullanan var mı diye yinede çok sağolasın yardımcı oldun

batuga

Yeni üye
Valla kankam kolaygelsin . mimoza hostilis akasya turu tüylü çiçek acar illaki görmüşsündür . yaygin tr de peyzaj konusunda ;)
tr de olanların hiç birin de yok dmt, mimosa hostilis root bark olması gerekiyor brezilya ve meksikada var 100gram da %1,5 çıkıyor dmt cart şeklin de olan da kök kabuğu olanıda denedim darkwebte türk vendordan alıp baya etkili bişey çok yoğun bi kafası var kısa sürüyor ama en etkili ürün 10-15 dkka sürüyor kafası 5 duman 2 bin ug lsdye eş değer cart olanın dikkat et .)

Avare

Doktor
tr de olanların hiç birin de yok dmt, mimosa hostilis root bark olması gerekiyor brezilya ve meksikada var 100gram da %1,5 çıkıyor dmt cart şeklin de olan da kök kabuğu olanıda denedim darkwebte türk vendordan alıp baya etkili bişey çok yoğun bi kafası var kısa sürüyor ama en etkili ürün 10-15 dkka sürüyor kafası 5 duman 2 bin ug lsdye eş değer cart olanın dikkat et .)
Bende denk geldim geçen ama hiç kullanıcı yorumu görmediğim için temkinliydim.
Peki o 10-15 dakika sürecinde dengeyi falan bozuyor mu? Yoksa yatırıyor mu komple k-hole gibi?

A Lone

Kıdemli Üye
Hostilis te dallari dikenli olanlar var onlarda bro . ben ağaç olarak söyledim ama

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Dostum ben kendim mimosa hostilis kok kabugundan dmt yapip kullandim. Dmtnin tabiki varolussal felsefe acisindan vesaire onemi cok buyuk ve kesinlikle evrenle olan baglantini aciga cikariyor cok fazla sey ogreniyorsun.(eger dogru kullanirsan ve aha halis hihihi tarzi takilmazsan)

Ama yine de yok dini bilgi edin yok dmt soyledir boyledir bi adabi vardir falan diye kendini kasarsan elindekinin tadini cikaramazsin. **** et boyle seyleri zaten yanlis yaptigin seyi dmt sana gosterecek.

Sana tavsiyem dmt triplerinden sonra meditasyon yapman. Ve yaninda birinin bulunmasi da guzel olur cunku "breakthrough" dozunu yaparsan uykuya dalacaksin ve bi sorun teskil etmese de her ihtimale karsi senin guvenligini dusunen biri orda olursa guzel olur.

Ayrica dmt toleransi zaten dakikalar icinde yok oldugu icin rahat rahat deneyip kac dumanin ne yaptigini ogrenmende sorun olacagini sanmiyorum.

Kisacasi cok incigini cincigini takma, yapmak istedigini yap. Yanlis yaparsan da yanlisindan ogrenirsin, bu maddeyi gercekten dogru duzgun kullanan kimsenin seni yargilayacagini sanmiyorum.

Sadece cok heveslenip kendini mental acidan tehlikeye atmamani tavsiye ederim. Tolerans olmamasi arka arkaya kullanman icin gecerli bir sebep degil, tabi sana kalmis ama icinde bir suphe varsa o suphenin bir sebebi vardir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 31432

Guest
Bu arada asil sorunu cevaplayayim, carttaki dmt konsantrasyonuna baglidir o yuzden cok bir sey diyemem.

Ama 10-25mg arasi seni yatirmaz guclu halisler gorursun hafif degisik hissedersin.

25-50mg arasi her an "breakthrough" muhabbeti olabilir ama dikkat et arafta kalma, eger gidiple gitmemek arasinda bi yerde kaldiysan bi duman daha cek tam git kanka asla dmt ile savasma. Dmtnin kotu yapan bi ara dozu var cunku dunyadan kopmakla kopmamak arasindasin ve buna karsi koyarsan kendini bos yere kotu tribe sokarsin.

Breakthrough yaptigini gozlerinin yavas yavas gitmesinden, olecekmis gibi hissetmeye baslamandan anlayabilirsin. Merak etme dmtde olmen imkansiz. Oyle bir his gelirse oldugunu kabullen ve kendini akisina birak. Zaten geri doneceksin ama once bi dunyayi bosvermen gerekiyor.

Sana tavsiyem yavas yavas arttirip ayagini alistirarak kullanman. Hatta once direkt bi 10-15mg ya da cartta karsiligi kac dumansa o kadar yap bi halislerini vs gormek icin. Sonra yarim saat falan dinlen. Bu sure icinde meditasyon yapmani kesinlikle oneririm. Ya da direkt baslangic dozundan once. Ama dmt ile meditasyon birbiriyle cok baglantili. Hatta bazen gunluk meditasyon yaparken o desenleri falan goruyorum.

baska bi sorun varsa sormaktan cekinme kankam

Avare

Doktor
Bu arada asil sorunu cevaplayayim, carttaki dmt konsantrasyonuna baglidir o yuzden cok bir sey diyemem.

Ama 10-25mg arasi seni yatirmaz guclu halisler gorursun hafif degisik hissedersin.

25-50mg arasi her an "breakthrough" muhabbeti olabilir ama dikkat et arafta kalma, eger gidiple gitmemek arasinda bi yerde kaldiysan bi duman daha cek tam git kanka asla dmt ile savasma. Dmtnin kotu yapan bi ara dozu var cunku dunyadan kopmakla kopmamak arasindasin ve buna karsi koyarsan kendini bos yere kotu tribe sokarsin.

Breakthrough yaptigini gozlerinin yavas yavas gitmesinden, olecekmis gibi hissetmeye baslamandan anlayabilirsin. Merak etme dmtde olmen imkansiz. Oyle bir his gelirse oldugunu kabullen ve kendini akisina birak. Zaten geri doneceksin ama once bi dunyayi bosvermen gerekiyor.

Sana tavsiyem yavas yavas arttirip ayagini alistirarak kullanman. Hatta once direkt bi 10-15mg ya da cartta karsiligi kac dumansa o kadar yap bi halislerini vs gormek icin. Sonra yarim saat falan dinlen. Bu sure icinde meditasyon yapmani kesinlikle oneririm. Ya da direkt baslangic dozundan once. Ama dmt ile meditasyon birbiriyle cok baglantili. Hatta bazen gunluk meditasyon yaparken o desenleri falan goruyorum.

baska bi sorun varsa sormaktan cekinme kankam
Kankam bitki kabuğu şeklinde olanı sanırım mimosa hostlist peki onu nasıl hazırlayıp kullanabiliriz?

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Kankam bitki kabuğu şeklinde olanı sanırım mimosa hostlist peki onu nasıl hazırlayıp kullanabiliriz?
Kankam bende tarifi var ama kendime gore sifreledim musait oldugum bir zaman sana tarifini adim adim yazarim istersen. Ama anca bulabilirsen isine yarar iste. Zaman aliyor ama asiri kolay.

ihtiyacin olan seyler

borcam tepsi (tercihen 3-4 tane)
Cam laboratuvar pipeti
Isiya dayanikli ve olcekli beherglas
2L isiya dayanikli ve genis olmayan cam sise(ben doganay salgam sisesi kullandim mis gibi ise yaradi)
Beyaz sirke
Iyotsuz tuz
Cam huni
Sodyum hidroksit
Saf su
Su siyah siselerde satilan zippo benzini
Ve tabi mimosa hostilis

bunlari toplarim diyorsan tarifini yazarim

Avare

Doktor
Kankam bende tarifi var ama kendime gore sifreledim musait oldugum bir zaman sana tarifini adim adim yazarim istersen. Ama anca bulabilirsen isine yarar iste. Zaman aliyor ama asiri kolay.

ihtiyacin olan seyler

borcam tepsi (tercihen 3-4 tane)
Cam laboratuvar pipeti
Isiya dayanikli ve olcekli beherglas
2L isiya dayanikli ve genis olmayan cam sise(ben doganay salgam sisesi kullandim mis gibi ise yaradi)
Beyaz sirke
Iyotsuz tuz
Cam huni
Sodyum hidroksit
Saf su
Su siyah siselerde satilan zippo benzini
Ve tabi mimosa hostilis

bunlari toplarim diyorsan tarifini yazarim
Kanka en kolay bulabileceğimiz mimosa eyvallah yinede yardımın için ben o işin üstesinden kalkamam biraz kapsamlı gözüküyor en iyisi cart almak o zaman.
Eksik olma var olasın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    *** ***** hahahaha* **** hahahaha *** ** hahahaha******* ******** hahahaha* ******* ******** **** **** ******** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ****** hahahaha ** **** ******* *** *** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** hahahaha* ***** ******* ******** ***** hahahaha* ******
    ***** ***** ** *** ******* ***** ***** ******** * **** hahahaha ****** *** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha** *** ** **** ** ********** ********* ******** *****
    ***** **** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha ***** hahahaha*** hahahaha**** ** ********
    ********* ***** *** *** ***** ******* ***** ** ********* *** ** ********* *** hahahaha ****** *** ******* ******* ******* ****** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ** ******* hahahaha* ********* ** ** ****** ** **** ******* ******
    +1
    ******** ********** *** **
    ********** ****** *** ***** ******** ****** ****** ***** **** **** ********* ** ******* hahahaha* ********* ** ** ****** ** **** ******* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********* ***** hahahaha ********** ***** ********** ***** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ***** hahahaha ******* *** *** ********* hahahaha
    **** ****** ********** ******* **** **** ******** ***** hahahaha*** ***** *** **** *** ******** **
    ***** ******* *** **** ******** ******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ******* ********** ******** ****** ******* ******* ***