Dmt deneyimi

Avare

Doktor
Selamlar canlar.
Bir süredir gündemimde olan bir şeydi.
Hakkında epey araştırma yaptım ve tüm cesaretimi toplayarak siparişi geçtim bugün elime ulaştı evde de misafir vardı aksi gibi saat 10 da misafirler çıkar çıkmaz yatak odasına geçtim yatağıma uzandım ve ateşledim modu.
Tadı tahmin ettiğim kadar kötü değildi.
İlk iki dumandan sonra hafiften kafası gelmeye başladı 3-5-8 derken dilim uyuşur gibi oldu. Kafası hafiften aside benziyordu ama epey bir yoğundu elimdeki moda baktım yanlarından bişiler fışkırır gibi geliyordu. Uzandım ve gözlerimi kapadım bir sürü fraktaller arasında sanki kuş kafesi gibi komple tellerden oluşmuş rengarenk makinemsi bir şey bana doğru yaklaşıp tuhaf tuhaf sesler çıkarmaya başladı hayırdır inşallah diyerek bekledim komple beni sarmaya başladıktan sonra vizyonlar dağıldı ve gözlerimi açtım.

10 dakika kadar bekledikten sonra tekrar uzun uzun 8-10 duman alıp uzandım bu sefer yine fraktaller ve bir sürü kablo ucuna bağlı değişik renklerde lambalar tarzı bir şeye doğru yaklaşmaya başladım bazen yarı gerçek bazen ise aşırı gerçekçi gözüküyordu ufak tefek gelgitlerin ardından vizyonlar sona erdi ve gözlerimi açtım.

10 dakika kadar bekleyip bir daha denedim bu seferkinde ise neondan yapılmış devasa bir mantis karidesi vardı tepemde yada ona benzeyen bir canlı baktığım her yerinde farklı farklı duyargaları ve suratları bulunuyordu o da komple beni sardı ama bu sefer her yerde ışık patlaması şeklinde vizyonlar görüyordum. Tam herşey güzel bir şekilde ilerlerken içeriden dangır dungur sesler gelmeye başladı bir anda gözümü açtım ne oluyor diye çocuklar kuduruyormuş içeride gözlerimi tekrar kapatsam da herşey yitip gidivermiş.

Yine bir müddet bekledikten sonra son kez daha derin duman almaya başladım. Bu sefer gözlerimi kapatmadan loş ışıkta etraftaki değişimi izleyerek deneyimleyecektim ki perde halılar tavan kısacası aklınıza gelen her şeyi dantelsi fraktallerden olmuş şekilde görmeye başladım tam normali böyleymiş sanırım derken odada yalnız olmadığımı farkettim sağdan soldan beni izleyen bir sürü tuhaf yüzler ve şekiller görmeye başlayarak ilk kez içimi bir endişe kaplar gibi oldu.
Sonrasında zaten sen yalnız değilsin kendi içinde kalabalıksın olm diyerek kendimi inceden teskin edecektim ki içimi bir güven duygusu kapladı gözlerimi yumdum yine tuhaf renkli şekiller ve tuhaf sesler eşliğinde bişiler etrafımda toplanmaya başladı fakat bu sefer onları anlıyordum bu akşamlık bu kadar yeter fazla zorlamamam gerektiğini söylüyorlardı bana dostça bir kızgınlık eşliğinde.

Gözlerimi açıp içeriye doğru yürüdüm annem eşimle birlikte TV izliyordu odadaki tüm renkler aşırı canlı ve parlaktı oda ise sanki biraz küçük gibi gelmişti. Asit kafasına yakın bir final ile gidip mutfaktan bir bardak su alıp içtim 5 dakika sonra herşey normal haline döndü.

Bahsedilen binlerce yıllık deneyim olayını yaşayamadım.

Zaman algısını kıramadım.

Ego ölümü denilen şeyi yaşayamadım.

Tuhaf başlayıp tuhaf biten garip bir deneyim oldu benim için.
Sanırım birazcık daha üzerinde çalışmam gerekiyor.

Bu arada kesinlikle eğlenceli ve keyif verici bir deneyim değil sadece biraz garip ve tuhaf.

Dinlediğiniz için teşekkür ederim...

istr

Ordinaryüs
Kankam selam, bunu çay olarak tükettiklerini duydum, benim vendor bunun vape ini satıyor, merak ediyorum denemek istiyorum, hangi formunu tükettin tüketimi nasıl biraz aktarabilir misin

dostum öncelikle yaşadığın kısım dmt nin 2. seviyesi krizantem seviyesi yani daha başı diyebiliriz, deneyimli psikonotların raporlarıyla oluşturulan 6 dmt seviyesi var

8-10 duman aldığından bahsettin bu mümkün değil aldığın dumanlar çok az olmalı genelde 3. dumanı çekmek imkansıza yakındır yavaşça ciğerin dolmaya yakın çekip 20-30 saniye içinde tutman gerekiyor dumanı sonra bir daha aynı döngü

nn-dmt raporlarında ego ölümüne etkisi çok az olduğu görülüyor, 5-Meo Dmt de bu daha olası

bir de üst üste bu kadar çok yapma tolerans olmadığı söylenir ama bir kaç saat içinde tolerans olusuyor deneyimlerime göre en kötü 12-24 saat beklenmeli

Son düzenleme:
dostum öncelikle yaşadığın kısım dmt nin 2. seviyesi krizantem seviyesi yani daha başı diyebiliriz, deneyimli psikonotların raporlarıyla oluşturulan 6 dmt seviyesi var

8-10 duman aldığından bahsettin bu mümkün değil aldığın dumanlar çok az olmalı genelde 3. dumanı çekmek imkansıza yakındır yavaşça ciğerin dolmaya yakın çekip 20-30 saniye içinde tutman gerekiyor dumanı sonra bir daha aynı döngü

nn-dmt raporlarında ego ölümüne etkisi çok az olduğu görülüyor, 5-Meo Dmt de bu daha olası

bir de üst üste bu kadar çok yapma tolerans olmadığı söylenir ama bir kaç saat içinde tolerans olusuyor deneyimlerime göre en kötü 12-24 saat beklenmeli
bildiğin bi satıcı varsa yollasana bro

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Kanka uzun zaman sonra deneme sansin olmasina sevindim. Guzel bir deneyim olmus ama tam olarak breakthrough yasamamissin. Bir daha hazir hissettiginde 2.8v ayarina cek makineyi, carti oncesinde bir sekilde isit (hava gecirmeyen bir kapta isi banyosuna sokmani tavsiye ederim, yakmadigindan emin olmus olursun. Yavas bir sekilde cekebildigin kadar uzun cek, icinde tut, ufle, isikli bir tunelden geciyormus gibi hissedene kadar devam et. Bu teknik breakthrough yasamana yardimci olacaktir. Bir de dmtyi yakmadigindan emin ol kanka mundar olmasin sonra.

Gelelim trip raporuna, bir dahakine bu kadar zorlamani onermem kanka, bir iki dene baktin olmuyor sonraya birak. Dmt nexusta hyperslap denen olaya, hatta direkt hyperspace lexicona bakmani tavsiye ederim. Cok sik yaparsan ya da ciddiye almazsan bildigin dmt sana trip atiyor, cok tadini kacirabilen seyler olabilirdi. Sen kalbi temiz insanmissin da yine iyi sekilde yaklasmislar. Dmt kullanirken karsiliksiz sevgi yayma ve (kendini/diger her seyi) bagislayici bir sekilde yaklasirsan kotu deneyimleri uzakta tutmus olursun. Dedigine kismen katiliyorum, pek eglenceli degil ama eger dogru mesaji alirsan kesinlikle keyif verici. Bu deneyimlerinin ustune oturup dusunmeni tavsiye ederim.

Avare

Doktor

Kankam vape olarak kullandım sanırım ısıyı ayarlayamadım.

Avare

Doktor
Kanka uzun zaman sonra deneme sansin olmasina sevindim. Guzel bir deneyim olmus ama tam olarak breakthrough yasamamissin. Bir daha hazir hissettiginde 2.8v ayarina cek makineyi, carti oncesinde bir sekilde isit (hava gecirmeyen bir kapta isi banyosuna sokmani tavsiye ederim, yakmadigindan emin olmus olursun. Yavas bir sekilde cekebildigin kadar uzun cek, icinde tut, ufle, isikli bir tunelden geciyormus gibi hissedene kadar devam et. Bu teknik breakthrough yasamana yardimci olacaktir. Bir de dmtyi yakmadigindan emin ol kanka mundar olmasin sonra.

Gelelim trip raporuna, bir dahakine bu kadar zorlamani onermem kanka, bir iki dene baktin olmuyor sonraya birak. Dmt nexusta hyperslap denen olaya, hatta direkt hyperspace lexicona bakmani tavsiye ederim. Cok sik yaparsan ya da ciddiye almazsan bildigin dmt sana trip atiyor, cok tadini kacirabilen seyler olabilirdi. Sen kalbi temiz insanmissin da yine iyi sekilde yaklasmislar. Dmt kullanirken karsiliksiz sevgi yayma ve (kendini/diger her seyi) bagislayici bir sekilde yaklasirsan kotu deneyimleri uzakta tutmus olursun. Dedigine kismen katiliyorum, pek eglenceli degil ama eger dogru mesaji alirsan kesinlikle keyif verici. Bu deneyimlerinin ustune oturup dusunmeni tavsiye ederim.
Eyvallah kankam bi dahakine öyle denerim

Avare

Doktor

Kanka peki daha fazla çekimle daha üst seviyeleri zorlama ihtimalim var mı?

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Kanka peki daha fazla çekimle daha üst seviyeleri zorlama ihtimalim var mı?
Kanka dedigim gibi 10-12 saniye cekip icinde tutup gittigini hissedene kadar ayni seyi yapmaya devam edersen kesinlikle gidersin. Sure uzadikca cektigin dmt miktari artiyor. 3 kere 3 saniye boyunca cekmekle bir kere 9 saniye boyunca cekmek ayni degil. Tabi yakmamaya da ozen goster. Ve kesin gidene kadar devam et kanka. 8-10 duman cok fazla bence az cekiyorsun. Normalde 5. dumana gelmeden coktan bilincinin kapanmasi lazim

Avare

Doktor
Kanka 8.puff da zaten baktığım herşey değişmeye başlıyor bende kalemi kenara bırakıp yastığa gömüyorum kafayı sanırım komple kalem elden düşene kadar devam etmem gerekiyor.

Avare

Doktor
Gelen card haricinde evde iki tane daha modum ve 5-6 farklı atomizerim daha var likidi çıkarıp carddan farklı atolarda denemeyi düşünüyorum ama fazla doz alma ihtimalim var mı?

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Gelen card haricinde evde iki tane daha modum ve 5-6 farklı atomizerim daha var likidi çıkarıp carddan farklı atolarda denemeyi düşünüyorum ama fazla doz alma ihtimalim var mı?
Kanka yakmamaya ozen goster. 2.8v den yukarisina cikmani tavsiye etmem. 650 mAh oneriyorlar, ona en yakin ne varsa onu kullan derim

El_Duende

Yeni üye
Naçizane ifade etmek isterim ki; Ayahuasca ne tek bir maddenin ne de bir bitkinin ismi değil, bütün bir inisiyasyon ritüelinin adıdır. Kapitalist ve materyalist kafanın atomla atom altı arası devasa boşlukta ne olduğundan haberi varmışçasına her şeyi parçalarına ayırıp "bütün bu parçalardan oluşur" demesi her seferinde güldürüyor ve sövdürüyor beni. Ruh molekülü diye pazarlanan DMT böyle bir extraksiyon sonucu elde ediliyor. Eğer ille de yolunuzda varsa samimi yolcularıyla bir Ayahuasca seramonisi dilerim sizin için. Deneyimlerim bana tüm bu araçların kutsallığın bir parçası olduğunu ama birer araç, ödünç alınmış bir erk-güç olduğunu söylüyor. Önemli olan yolcunun kim olduğu. Siz değiştikçe bu nedenle aynı madddelerle olan etkileşiminizde değişecek. Orada üst benlik ya da kollektif şuurla olan etkileşim, kişiyi geri dönüp kendi ve yaşamı üzerinde çalışmaya itmeli. Şu lanet olası kafadan çıkayım arzusu sizi itekleyen şeyse bir tür bağımlılığa gidiyor asla özgürlük değil. Sevgiler saygılar.

Ü

Üye silindi 37615

Guest
Kanka o dmt yi ben de denedim aynı seninkiyle güzeldi ama düşük? bir doz gibi geldi bana. Yani onu o kadar çekmeye uğraşmak falan yoğunluğu az gibi geldi bana.

Avare

Doktor
Naçizane ifade etmek isterim ki; Ayahuasca ne tek bir maddenin ne de bir bitkinin ismi değil, bütün bir inisiyasyon ritüelinin adıdır. Kapitalist ve materyalist kafanın atomla atom altı arası devasa boşlukta ne olduğundan haberi varmışçasına her şeyi parçalarına ayırıp "bütün bu parçalardan oluşur" demesi her seferinde güldürüyor ve sövdürüyor beni. Ruh molekülü diye pazarlanan DMT böyle bir extraksiyon sonucu elde ediliyor. Eğer ille de yolunuzda varsa samimi yolcularıyla bir Ayahuasca seramonisi dilerim sizin için. Deneyimlerim bana tüm bu araçların kutsallığın bir parçası olduğunu ama birer araç, ödünç alınmış bir erk-güç olduğunu söylüyor. Önemli olan yolcunun kim olduğu. Siz değiştikçe bu nedenle aynı madddelerle olan etkileşiminizde değişecek. Orada üst benlik ya da kollektif şuurla olan etkileşim, kişiyi geri dönüp kendi ve yaşamı üzerinde çalışmaya itmeli. Şu lanet olası kafadan çıkayım arzusu sizi itekleyen şeyse bir tür bağımlılığa gidiyor asla özgürlük değil. Sevgiler saygılar.
Benzer düşünceleri bir çok kez lsd yolculuğumda deneyimledim kankam. Merak ettiğim şey daha ileride ki sırrın ne olduğuydu.
Felsefem "Sır ancak perdenin önünde durma cesaretinde bulunanlara aşikar olur " hal böyle olunca bir de o yolu yürümek istedik.

Kanka o dmt yi ben de denedim aynı seninkiyle güzeldi ama düşük? bir doz gibi geldi bana. Yani onu o kadar çekmeye uğraşmak falan yoğunluğu az gibi geldi bana.

Kankam yoğunluğa göre içim buildleri gördüm Nexus da aslında uğraşılsa yapılır o kadar da zor bir şey değil. Mesh sarım yapıcan SS tel ile rda ya bitti gitti düşük sıcaklıkta vurucan tek dumanda hiperuzay :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1