Dmt ruh molekülü

Cashh

Doktor
Ayahuasca, DMT içeren bitki ile MAOI içeren bitkinin (dmt'yi midede aktive eden madde) karışımımının sıvı halinin içerek tüketilmesiyle olur. Dolayısıyla uzun sürer 6 saat civarı.

Buharlaştırılarak içilen DMT (kristal) ise 5 dakika civarı sürer. Direkt alev ile yakılmaması lazım, buharlaştırılması lazım, onun da çok ince bir ayarı var, birazcık fazla ısı verince yanıyor.
Kristalin doğru içimi nasıl olur peki kanka ateş olmadan paylaşırmısın

shadowyman

Yeni üye
Fig-1-Psychedelics.jpg

Yukarida maddelerin molekul yapilari gosterilmis. Ilk madde mutluluk yapan hormon serotonin, sonraki madde sihirli mantarlarda bulunan bir madde, ucuncu madde is DMT ve sonuncu LSD.

Molekuler duzeyde psychedelic maddelerin aslinda ne kadar benzediklerini gorebilirsiniz. LSD'nin yapay diger ilk uc maddenin ise dogal oldugunu da unutmayin.

Psychedelic maddeler, yani DMT (ayahuasca, toz hali), sihirli mantar ve LSD dogru kullanildigi zaman manevi acidan cigir atlamaniza neden olabilir. DMT benim olume bakis acima degistiren maddedir. Oncesinde olumden ne kadar korkuyorsam, sonrasinda da bir o kadar korkmamaya basladim. Ne de olsa cok daha buyuk bir sistemin parcasiyiz ve hersey cok guzel olacak :)

shadowyman

Yeni üye
Kristalin doğru içimi nasıl olur peki kanka ateş olmadan paylaşırmısın

DMT'ye kesinlikle ates degmemelidir. Genelde bunun icin asagidakine benzer bir sey kullanilir:
vaporgenie-glass.jpg

Ates yukaridan tutulur, DMT maddesi o agizlik kisminin altindaki haznede durur. Yukaridan isiyi yiyince, buharlasarak asagidaki odaya dolar. Bu DMT dumanini uc defa cekip icinizde tutmaniz onemlidir. Tadi yanik plastik gibidir. Her nefes cekisinizde bu boyuttan ayrildiginizi, bedeninizi terk ettiginizi hissedersiniz. Astral seyahatin kisa yol biletidir. Her bunye hazir degildir. Bilirsiniz ki diger boyutta hayatin anlamina dair ogrendiginiz bilgiler, bu dunyada bilmemeniz gereken bilgilerdir. O yuzden gozlerinizi actiginizda avucunuzdan akan kum taneleri gibi silinir bu gercekler. Geriye kalan hisse eger bu dunya gercekse, az once gittiginiz boyutun bu dunyadan "daha gercek" oldugudur. KESINLIKLE saygi gerektirir, ortamlarda icilmez. Yasatacagi bad trip ile hayat boyu psikolojik hasar alabilirsiniz. Niyet edilerek icilirse, yaninizda icmeyen ve cok guvendiginiz bir insan olursa faydasi gorulur. Iki uc renk gormek icin icilmez, cunku gorecekleriniz insan zekasinin ustunde seylerdir. Saygi gerektirir.

En onemlisi, siz onu degil, DMT sizi bulur.

Son düzenleme:

Cashh

Doktor
DMT'ye kesinlikle ates degmemelidir. Genelde bunun icin asagidakine benzer bir sey kullanilir:
vaporgenie-glass.jpg

Ates yukaridan tutulur, DMT maddesi o agizlik kisminin altindaki haznede durur. Yukaridan isiyi yiyince, buharlasarak asagidaki odaya dolar. Bu DMT dumanini uc defa cekip icinizde tutmaniz onemlidir. Tadi yanik plastik gibidir. Her nefes cekisinizde bu boyuttan ayrildiginizi, bedeninizi terk ettiginizi hissedersiniz. Astral seyahatin kisa yol biletidir. Her bunye hazir degildir. Bilirsiniz ki diger boyutta hayatin anlamina dair ogrendiginiz bilgiler, bu dunyada bilmemeniz gereken bilgilerdir. O yuzden gozlerinizi actiginizda avucunuzdan akan kum taneleri gibi silinir bu gercekler. Geriye kalan hisse eger bu dunya gercekse, az once gittiginiz boyutun bu dunyadan "daha gercek" oldugudur. KESINLIKLE saygi gerektirir, ortamlarda icilmez. Yasatacagi bad trip ile hayat boyu psikolojik hasar alabilirsiniz. Niyet edilerek icilirse, yaninizda icmeyen ve cok guvendiginiz bir insan olursa faydasi gorulur. Iki uc renk gormek icin icilmez, cunku gorecekleriniz insan zekasinin ustunde seylerdir. Saygi gerektirir.

En onemlisi, siz onu degil, DMT sizi bulur.
Kanka ben 8-10 kez kullandım dmt kristal içimini de cocain taş gibi Pet şişe de alüminyum delikli kapakta sigara külünün içinde yine ateş direk demiyordu ama uzak ta değildi dediğin gibi erimiş plastik gibi tadı var ve tabi müthiş bir etki efeckt anlatılmaz ötesi renk cümbüşü ve hızlı akan görüntü serüveni yaşadım her seferinde gözler açık ta iki kez yaptım bildiğin zoom özelliğine kavuştu gözlerim uzak noktaya gidip görüp geri gelip tekrar giden bir zoom. Hakkında bir çok saygın üniversite de araştırma konusu olmuş üzerine tezler yazılmış bir madde dmt uyuşturucu kategori de değil bildiğim

Grow Muhabbetleri
Help Users
    çaylakyetiştirici çaylakyetiştirici: ***** *** ******* ****