DMT ve TEKLİK

valiumboi25

Yeni üye
Benim gibi böyle dmt'yi ve teklik,tekillik sufizm gibi konuları araştırıp aklına yatmış kişiler var mı ? Bir kaç sorum olucaktı tartışalım.

Ü

Üye silindi 13123

Guest
Youtube de Nebuch diye bi kanal var  şiddetle öneririm dolu kafayla dinleyince beyin yakan bir durumla karşılaşıyor insan :)

Blablabow

Yeni üye
Burda tartışmak ne kadar iyi gelir bilmem ama dolu kafayla haftada birde olsa arkadaşlarla düzenlediğimiz etkinlikdir ? sabah uyanıp bugun kendimi ne gibi kim gibi hissediyorum laaannlar ?

DikinePançoz

Yeni üye
DMT ' yi çok fazla araştırdım,gerçekten merak ediyorum fakat kullanmak için yeterli bilgi birikimine,tecrübeye veya her ne derseniz diyin işte ona sahip olduğumu düşünmüyorum (sanırım doğru ifade edemedim).
Kullananların tecrübelerini de merakla okuyorum fakat türkçe çok fazla kaynak yok, ingilizce olanlarda da ingilizcem fena olmasa da bir yerden sonra çevirmekte güçlük çekiyorum.

Cvp: DMT ve TEKLİK

Redcliffe318' Alıntı:
Youtube de Nebuch diye bi kanal var  şiddetle öneririm dolu kafayla dinleyince beyin yakan bir durumla karşılaşıyor insan :)

Epifiz serisi dahil bir çok videosunu izledim türkçe kaynaklardan biri cidden beyin yakan videoları var.

newpsy

Yeni üye
acizane dmt hakkında biraz okumuşluğum var bi dönemde sufilik yapmaya çalıştım (sonradan bıraktım). ne sormak istiyorsun ::) sorunu yanıtlayamayabilirim.

Ramoncortes

Yeni üye
Benim bir şekilde bulup, denemeye kalkışıp, başarısız olmuşluğum var ama uygun şartlarda denemeyi tekrar isterim çünkü mental olarak kendimi müsait buluyorum. Psikolojik bir rahatsızlığım yok, korkunç travmalarım yok, keskin ve sabit fikirlerim yok... Ama tabi bunların  dmt kullanmak için yeterli veriler olduğunu düşünmüyorum sen de düşünme. Yaşayacağın tecrübe hayatını boylu boyunca değiştirebilir hatta hiç memnun kalmayacağın bir sonuç meydana gelebilir. Ama hayatın boyunca benzeri olmayan bir deneyim yaşayacağın için ben arkandayım.. denemeye değer.

free-ankara.org

Yeni üye
Cvp: DMT ve TEKLİK

"...her kimsenin kanapesinde yayılmış DMT takılmakla kozmik vahiyler yaşadığını, hayatın gerçek anlamını anladığını, ya da sıradan insanlara görünmeyen başka bir boyutla iletişim kurduğunu düşünmek tehlikeli bir fikir olduğunu düşünüyoruz. Uzaylılar, varlıklar, gelecekte veya farklı boyutlarda yaşayan insanlar,.. bu farklı gerçekler, ortak gerçeği ele geçirdiğinde, tüketiciyi kendi ortamından uzaklaşmasına ve izole etmesine yöneltmektedir."

daha çok bilgi için bkz. free-ankara.org/dmt

Üzerlik tohumunu aktarda kahve çektirir gibi çektirip toz haline getirerek almıştım. Öncesinde 10 gün belli bir perhiz yapmıştım.Planım kademe kademe ilerlemekti Neyse ilk gün sadece bir çay kaşığı aldım tadı berbattı hiçbir etki de yapmadı. İkinci gün akasya dallarını cezvede 1 saate yakın kaynattım kaynarken içine 2 3 tatlı kaşığı üzerlik tozu bombaladım. Neyse 1 saat sonra cezveden süzdüm bir su bardağı bu çayı bir dikişte diktim üzerine gaza gelip bir tatlı kaşığı üzerlik tozunu mideye indirdim. 
Zaten çayı içer içmez bir mahmurluk çöktü ilk başlarda güzel gidiyordu eğlenceli ağır olmayan bir cigaradan tek duman kafası gibiydi müzik falan dinliyordum. Sonra işler boka sarmaya başladı fena halde kalbim atmaya başladı çarpıntı gibi resmen. Kendimi zar zor tuvalete attım üzerlik ishal gibi bir şey etmiş beni üstüne bir de kustum hepsini. Neyse ulan attım vücuttan kurtuldum derken yok kalp atıyor iç sesimi yüksel desibelde duyuyorum pişmanlıklar kol geziyor. Yatak odamda şifonyerin aynası çizgifilmdrki gibi dönmeye orda başka görüntüler görmeye başladım. Kalbim nasıl atıyor ama. Kalp krizi geçirecğim sanıyorum. Birazdan azrail gelecek sanıyorum. Sabaha karşı 6 gibi normale döndüm ama resmen eziyet çektim. Hiç unutmam o günü ertesi gün hepsini çöpe attım. 
Heves edilecek bir şey değil zevkli de değil. Eziyet çekmek isteyen denesin.

Selamlar.

DMT ve LSD ile ilgili sorularınızı alabilirim arkadaşlar.
Mantar ve Acid açısından eksikten çok fazlam var diyebilirim :)

Fakat denemek istediğim psychedeliclerden biri ve ağbabası olan dimitriyi nerden bulabileceğim konusunda özelden yol gösterebilirsen mutlu olurum açıkçası

Toska

Üye
Selamlar.

DMT ve LSD ile ilgili sorularınızı alabilirim arkadaşlar.
Merhabalar, mimosa hostilis ( deri ağacı ) köklerinden dmt nin sentezlenebildiğini duydum. İngilizcem yeterli değil. Bu yüzden pekte üstüne düşmedim açıkçası yoksa google translate var eyvallah ama dediğim gibi.. DeepWeb dışında Türkiye'ye yasal bir şekilde sokupta ondan dmt özütleyebileceğimiz bir bitki biliyor musun? Buna ulaşmak için illa DMT nin mi beni seçmesi lazım ben elimden gelen çabayı gösteriyorum ama? :D

Merhabalar, mimosa hostilis ( deri ağacı ) köklerinden dmt nin sentezlenebildiğini duydum. İngilizcem yeterli değil. Bu yüzden pekte üstüne düşmedim açıkçası yoksa google translate var eyvallah ama dediğim gibi.. DeepWeb dışında Türkiye'ye yasal bir şekilde sokupta ondan dmt özütleyebileceğimiz bir bitki biliyor musun? Buna ulaşmak için illa DMT nin mi beni seçmesi lazım ben elimden gelen çabayı gösteriyorum ama? :D

Extract kolayda mimosa hostilis sokmak illegal,acid gibi mektupla yollasalar okeyde kargoyla gelmesi sıkıntı

dazru

Yeni üye
DMT gerçekten tuhaf bir şey, ilk ve son denemem de gerçekten hatırı sayılır bir doz almıştım (20 dakika sürecek kadar)

Arkadaşım pipe a koyduğu zaman tek söylediği 15 saniye sayacağım 15 dediğim zaman yok olacaksın :D saçmaladığını falan düşündüm ilk başta o kadar hızlı o kadar gerçek olacağını bilmiyordum gerçekten 15 dediği an kulakların çınlıyor bam başka bir ortam açılıyormuş gibi hissetmiştim, yağmur yağıyor arabadaydık ön konsolun ışıkları ve cam da ki su damlaları bildiğin aşağıya doğru ıslak pastel boya gibi akıyordu :D diğer görüp yaşadığım şeyleri deliler gibi anlatmaya çalışsam da anlatamıyorsun zaten tuhaf kısmı o ve 20 dakika sürdükten sonra aynı hız da çıkıyorsun ve hiç bir şey yapmamış gibi devam ediyorsun :D söylemek gerekirse arabadan indikten sonra electronica fest e girmiştik 2018 kilyos içeride mdma ve sigara takılmıştım ama 1 saat önce arabada dmt denemiş olan ben değilmişim gibiydi imkanı olan bence bir kez olsa bile denemeli ama asıl önerdikleri ormanda yapılmasıydı o henüz kısmet olmadı :D saygılar.

Toska

Üye
DMT gerçekten tuhaf bir şey, ilk ve son denemem de gerçekten hatırı sayılır bir doz almıştım (20 dakika sürecek kadar)

Arkadaşım pipe a koyduğu zaman tek söylediği 15 saniye sayacağım 15 dediğim zaman yok olacaksın :D saçmaladığını falan düşündüm ilk başta o kadar hızlı o kadar gerçek olacağını bilmiyordum gerçekten 15 dediği an kulakların çınlıyor bam başka bir ortam açılıyormuş gibi hissetmiştim, yağmur yağıyor arabadaydık ön konsolun ışıkları ve cam da ki su damlaları bildiğin aşağıya doğru ıslak pastel boya gibi akıyordu :D diğer görüp yaşadığım şeyleri deliler gibi anlatmaya çalışsam da anlatamıyorsun zaten tuhaf kısmı o ve 20 dakika sürdükten sonra aynı hız da çıkıyorsun ve hiç bir şey yapmamış gibi devam ediyorsun :D söylemek gerekirse arabadan indikten sonra electronica fest e girmiştik 2018 kilyos içeride mdma ve sigara takılmıştım ama 1 saat önce arabada dmt denemiş olan ben değilmişim gibiydi imkanı olan bence bir kez olsa bile denemeli ama asıl önerdikleri ormanda yapılmasıydı o henüz kısmet olmadı :D saygılar.
Hahahah ıslak pastel boya ;D LSD de buna benzer şeyler deneyimledim ama DMT zaten masterpiece :D Güzel yazın için teşekkürler kannka :D

İmago

Üye

Selamlar Toska,

Evet, extraction yöntemleri mevcut, çeşit çeşit bitkilerden. Bunlar arasındaki en etkin ve kolay yöntem bahsettiğiniz gibi, mimosa hostilis ve acacia confusa isimli bitkilerdir.Tekrar edeyim, evde tencere ile tava ile elde etmek için en kolay yöntem bu iki bitki iledir. Bir de Çin'de satılan mimosa hostilis'lerin hepsi çalışmıyor, bir çoğunun etken maddeleri alınmış halde oluyor. Bu önemli bir uyarıdır. Öte yandan deep web'de pdf şeklinde bulabilirsiniz sentez yöntemlerini, orada yüksek oranda DMT içeren bitkileri bulabilirsiniz. Bu bilgi için de inanın translate yeterli olacaktır.

Efendim, diğer sorunuza gelince; kesin ve kati olarak ruhsal ya da metafizik bir olgunluk gerekiyor. Psikolojik olgunluk gerektiği ise benim savım. Hani psişe olarak kendisini geliştirememiş kimseler, DMT tecrübesi sonrası, ölümü çok daha rahat göze alacaklardır ve bu da zor bir anda intihar etme cesaretini indükleyecektir diye düşünmekteyim.

Sağlıcakla kalın.

Selamlar Toska,

Evet, extraction yöntemleri mevcut, çeşit çeşit bitkilerden. Bunlar arasındaki en etkin ve kolay yöntem bahsettiğiniz gibi, mimosa hostilis ve acacia confusa isimli bitkilerdir.Tekrar edeyim, evde tencere ile tava ile elde etmek için en kolay yöntem bu iki bitki iledir. Bir de Çin'de satılan mimosa hostilis'lerin hepsi çalışmıyor, bir çoğunun etken maddeleri alınmış halde oluyor. Bu önemli bir uyarıdır. Öte yandan deep web'de pdf şeklinde bulabilirsiniz sentez yöntemlerini, orada yüksek oranda DMT içeren bitkileri bulabilirsiniz. Bu bilgi için de inanın translate yeterli olacaktır.

Efendim, diğer sorunuza gelince; kesin ve kati olarak ruhsal ya da metafizik bir olgunluk gerekiyor. Psikolojik olgunluk gerektiği ise benim savım. Hani psişe olarak kendisini geliştirememiş kimseler, DMT tecrübesi sonrası, ölümü çok daha rahat göze alacaklardır ve bu da zor bir anda intihar etme cesaretini indükleyecektir diye düşünmekteyim.

Sağlıcakla kalın.

Hocam selamlar dmtnin kolay sentezlendiğini okumuştum birkaç kaynaktan. Çoğu kaynakta senin de bahsettiğin gibi mimosa hostilisin içerdiği yüksek dmt oranından dolayı hep bu bitki önerilmişti. Benim sorum şu mimosa hostilis vb gümrükten geçiyor mu? Yani bildiğim kadarıyla her türlü bitki,tohum materyalleri siparişi yasak diye biliyorum. 2014den beri dmt deneyemedim. Ben psychedelicleri dini-manevi amaçlarla kullanıyorum uzun zamandır da dmtye karşı tekrar hazır hissediyorum. Sentez konusunda malzeme eldesi, gerekli araç gereç, yasal sıkıntılar vb hakkında biraz bilgi verebilir misin acaba? Teşekkürler :)

Toska

Üye
Selamlar Toska,

Sağlıcakla kalın.
Daha önce bir çok kez LSD deneyimledim , psikedelikler beni ürkütmüyor :) . İlgi alakanıza çok teşekkür ederim sizde sağlıcakla kalın.

Toska

Üye
Hocam selamlar dmtnin kolay sentezlendiğini okumuştum birkaç kaynaktan. Çoğu kaynakta senin de bahsettiğin gibi mimosa hostilisin içerdiği yüksek dmt oranından dolayı hep bu bitki önerilmişti. Benim sorum şu mimosa hostilis vb gümrükten geçiyor mu? Yani bildiğim kadarıyla her türlü bitki,tohum materyalleri siparişi yasak diye biliyorum. 2014den beri dmt deneyemedim. Ben psychedelicleri dini-manevi amaçlarla kullanıyorum uzun zamandır da dmtye karşı tekrar hazır hissediyorum. Sentez konusunda malzeme eldesi, gerekli araç gereç, yasal sıkıntılar vb hakkında biraz bilgi verebilir misin acaba? Teşekkürler :)
Üstad bende daha önce hiç bu sentezleme işini bende araştırma kısmındayım daha :) Mimosa hostilis illegal sınıfına alınmış maalesef yukarıda bir arkadaş bahsetti :(

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    ****** ****** ****** hahahaha********* *********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *** ****** hahahaha* ***** ** ******
  • Emmy Emmy:
    *** ** ********* ***** *** ***** ********** *** ****** *** ** **** ********** **** ********** **** ********* hahahaha
    ******* ** ******* hahahaha ********* ***** *********
  • Emmy Emmy:
    ***** ****** ******** ***** ******** * hahahaha **** *** ****** ****** **** ********* *** ****** hahahaha* ***** ** ******
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** **** **** **** hahahaha****** *** *** ***** **** ***** *** ***** ******* ** ******* hahahaha ********* ***** *********
  • Emmy Emmy:
    **** **** ******* ****** hahahaha**** *** *** *** ****** **
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ***** ** ******* ** ****** **** ***** ******* *** ** ****** ****** **** ******* *********
    ** hahahaha ****** ******** ********** ***** ** ******** hahahaha*
    ***** *** ***** ** ******* ** ** *** ** ****** **** ********* ****** ********
  • Emmy Emmy:
    ***** ******* ***** ******* ********* ** ** ****** ****** ***** **** *** *** ******
    **** **** ******* ****** hahahaha**** *** *** *** ****** ** *** ** ***** ** ***** ******* hahahaha *** *** **** *** ** ** *** ******** * ***** ******** hahahaha *** ****** **** *** **** ******* ******** ****** ****** *******
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********* ****** *** ***** ****** ***** ******** **** ***** **** ******* ***** ******* ***** * ***** **** *****
  • Emmy Emmy:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    **** ***** ******* * hahahaha***** hahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******** ** ******** ** ***** **** **** **** hahahaha**
    hahahaha ** **** ** ****** ****** ******* ********* ****** ******** **** *** *******
    Lemonhazelover Lemonhazelover: hahahaha ** **** ** ****** ****** ******* ********* ****** ******** **** *** *******