Doğru led seçimi (Kanka gelde tavsiye ver birazda tanışma)

Hangisi

• Kullanılan toplam oy
    2

Berk

Yeni üye
Merhaba kankalar foruma uzun zamandır üyeyim ve forum sayesinde kendimizce growler olduk şimdi yeni bir sistem kurcam ve ledli bir sistem lakin forumda led konularını gezdikce kafada güzel olduğu için öğrendiğim bilgiler kafamı alak bullak etti o yüzden sizlere danışmak fikir alışverişinde bulunmak istedim. Şimdi kuracağım sistem 4 köklük bir sistem olcak led terçiğini nasıl yapayım

1.https://www.amazon.com/gp/aw/d/B07KY4Y538/ref=sspa_mw_detail_5?ie=UTF8&psc=1#aw-udpv3-customer-reviews_feature_div

2.https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01LZ8C34S/ref=ox_sc_act_image_2?smid=A26I3HLV1WKXWW&psc=1&th=1

Cop led dalgasına girsem mi yoksa bunlar gibi marka bişeymi alsam kanka bide öğrenciyiz varsa bildiğin paylaş kıyak olur bunlar bile Bütçemi zorluyor fikrini veya tavsiyesini paylaşan herkese şimdiden teşekkür ederim bol dumanlar. Bide kanka 4 kök için dolap yaptırcam marangoz dan şu şekilli şukullu olan çadırlardan alamıyom gereksiz pahalı bence onlar nasıl olur ölcüleri nasıl hesaplarım. 

Sai

Yeni üye
Cvp: Doğru led seçimi (Kanka gelde tavsiye ver birazda tanışma)

Berk' Alıntı:
Merhaba kankalar foruma uzun zamandır üyeyim ve forum sayesinde kendimizce growler olduk şimdi yeni bir sistem kurcam ve ledli bir sistem lakin forumda led konularını gezdikce kafada güzel olduğu için öğrendiğim bilgiler kafamı alak bullak etti o yüzden sizlere danışmak fikir alışverişinde bulunmak istedim. Şimdi kuracağım sistem 4 köklük bir sistem olcak led terçiğini nasıl yapayım

1.https://www.amazon.com/gp/aw/d/B07KY4Y538/ref=sspa_mw_detail_5?ie=UTF8&psc=1#aw-udpv3-customer-reviews_feature_div

2.https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01LZ8C34S/ref=ox_sc_act_image_2?smid=A26I3HLV1WKXWW&psc=1&th=1

Cop led dalgasına girsem mi yoksa bunlar gibi marka bişeymi alsam kanka bide öğrenciyiz varsa bildiğin paylaş kıyak olur bunlar bile Bütçemi zorluyor fikrini veya tavsiyesini paylaşan herkese şimdiden teşekkür ederim bol dumanlar. Bide kanka 4 kök için dolap yaptırcam marangoz dan şu şekilli şukullu olan çadırlardan alamıyom gereksiz pahalı bence onlar nasıl olur ölcüleri nasıl hesaplarım. 

Kingled 1500w kullandım ben beğendim başarılıydı biraz limiti yükseltirsen cree modellerinden almanı tavsiye ederim.

Berk

Yeni üye
Cvp: Doğru led seçimi (Kanka gelde tavsiye ver birazda tanışma)

Sai' Alıntı:
Berk' Alıntı:

Kingled 1500w kullandım ben beğendim başarılıydı biraz limiti yükseltirsen cree modellerinden almanı tavsiye ederim.

Kaç kökte kullandın kanka

Vanlee65

Yeni üye
1600w gücündeki lamba (330w) gerçek güçte çalışıyor. 1600w regular lambaya denk ışık yaydığı için 1600w yazıldığını söylüyor. 4 kök için biraz zayıf geldi bana. Quantum board gibi üst düzey malzemeler kullanılmayacaksa ben DİY COB LED öneririm. Elektrikçi olmaya gerek yok videolarda detaylı yapımları mevcut. Kendim yaptım kullandım çok memnun kaldım.

akrozom

Yeni üye
fiyat performans açısından 2'si de çöp. İlla Amerikadan hazır alacam diyorsan o zaman PlatinumLED al derim. Tabi biraz fiyatı tuzlu lakin LED Teknolojisi kullanan herhangi bir ışık kaynağından en az 2 kat fazla PAR üretiyor. Enteresan birşey.

vamonos

Üye
forum da bunca güzel konu var burası olmazsa yabancı forumlarda var, böyle saçma sapan şeylere nasıl yönelebiliyosunuz anlamak güç gerçekten

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • W wickedstick:
  • K keyifpezevengi:
    *** ******** hahahaha****** ***** ** ****** ******* *******
  • K keyifpezevengi:
  • W wickedstick:
    *** *** ***** ******** *** ******* ******* *** ******** hahahaha****** ***** ** ****** ******* *******
  • W wickedstick:
    ********** *** hahahaha** * ******* ***** ***** *****
  • Kafirimam Kafirimam:
    ***** *** ******** ****** * ***** ********* ***** ***** ***** ***** ******** *** ********** ***** * **** *****
    +1
  • Kafirimam Kafirimam:
  • W wickedstick:
    ******** *** ** ***** ******* * ********** ** ****** ******* ****** ******* ** *** *** ****
  • SariTursu SariTursu:
  • U umutsuzlar:
    ******** * ** ***** **** hahahaha***** ****** ***** * ******* **** ******* ********* **** ****** ***** *********
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • içiciadam içiciadam:
  • U umutsuzlar:
    ***** ******* ****** hahahaha** ***** ****** ***** ****** *** ****** ***** * ** **** ***** **** ** ** ******** ****** ****** * **** ** *** **** **** *********
  • içiciadam içiciadam:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ******** ********** ****** ****** ***** *
  • P Plata0Plomo:
    ** ***** hahahaha ******** ***** ****** **********
  • O oziozi:
    ****** ****** *** **** ******* *** *** ********* ***** *** ***** ** **** *** ********** ****** ******** ********* ******** ********* ********* **** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ******** ********* ********** **** hahahaha **** ***** ****** hahahaha ********
  • P Plata0Plomo:
  • lavrens lavrens:
  • O oziozi:
    ****** ****** *** **** ******* *** *** ********* ***** *** ***** ** **** *** ********** ****** ******** ********* ******** ********* ********* **** hahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
    kawinnnz kawinnnz: ******** *****