Dolandırıcı psyctr instagram hesabı

xkabakx

Yeni üye
beyler iletişim telegramda yapıldı. Telegram grubunda her bok satıyor arkadaş lsd, ot, mantar, lyrica bide kasımda saf mdma gelecek diyor kahpe evladı. Havaleyi yaptım ismi Furkan Demirhan bu o. Çocuğunun.En son araç plakası ve otobüs firması ve iletişim numarası verip engelledi hem telegramdan ve instagramdan . çocuğu.
iletişim numarasını bi kontrol edeyim dedim, o. çocuğu emniyet müdürlüğünün telefonunu yazmış p*ç. Ben yandım siz yanmayın beyler.

instagram : @psyctr
Telegram: @psychedelictr

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Geçmiş olsun dostum. Keşke yapmasaydın. Benim akrabam bana kazık attı. Neden parayı Önden havale yaptım. Bu gün yarın 2 ay oyalı en son ben vazgeçtim istemiyorum diye.

xkabakx

Yeni üye
50 lira borç ver desem vermezsiniz müstehak size
Veririm kanka emin ol ama sonda geri alamam. Ülkede kötü günler olunca insanların içide bozuluyor. Eflasyonla birlikte ülkede dost kazığıda artıyor.

Bilenler bilir eleman çok iyi tokatlama sistemi oluşturmuş. Referansız giremiyorsun zaten bu sitedende bazı arkadaşlar ön ayak oluyordu ve hala savunuyorlardı bu iti.

xkabakx

Yeni üye
ne alaka brom :D sponsorla bir alakam yok demek istediğim kurallarda kişisel bilgi telegram vs paylaşımları yasak aha sebebide bu
Şimdi anladım çok haklısın brom. Fakat neden bu telegram paylaşan arkadaş hala forumda cirit atıyor ve hala niye bu dolandırıcı iti öven yorumları mevcut ?

#Cigâ

Doktor
Bigbut . Adama tokatlandım diyor kaç kişi hala ben alışveriş yaptım güvenilir diye babasının oğlu gibi savunuyor arkadaş. Diğer konulara bi bak knka gerekli biligiyi toplarsın
Bigbut zaten banlı dostum olayların geçtiği konuları biliyorsan at bakalım çok fazla konu var forumda

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Bu bigbuda baktım bende onda bişey yok mesajlarında

beyler iletişim telegramda yapıldı. Telegram grubunda her bok satıyor arkadaş lsd, ot, mantar, lyrica bide kasımda saf mdma gelecek diyor kahpe evladı. Havaleyi yaptım ismi Furkan Demirhan bu o. Çocuğunun.En son araç plakası ve otobüs firması ve iletişim numarası verip engelledi hem telegramdan ve instagramdan . çocuğu.
iletişim numarasını bi kontrol edeyim dedim, o. çocuğu emniyet müdürlüğünün telefonunu yazmış p*ç. Ben yandım siz yanmayın beyler.

instagram : @psyctr
Telegram: @psychedelictr
Ah be bro,bunu tecrube ettik yazdik da forumda.burda bi arkadas da 2.500 civari kaptirdi ona :(

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** ********** hahahaha ****** *** hahahaha* **** ****** ***** ******** ******* ** ******* *** hahahaha** ** ******* *** **
    BABASULTAN07 BABASULTAN07: ** ********** hahahaha ****** *** hahahaha* **** ****** ***** ******** ******* ** *******...