Dolandırıldım

Ç

Çüke

Guest
500w istedim 850 lira para verdim dandik birşey gönderdi 100w bile değil sonra yanlış gönderim dedi halledecek dedi bekletti beni yazdım küfür etti engelledi sonradan

D06AC

Yeni üye
Direk geri gönder paranı al sahibinden’e şikayet edebilirsin. Bence bekleme dostum her türlü alışverişten 15 gün cayma hakkın var

D06AC

Yeni üye
Sen adamla haberleşip elden aldın sanırım. Üzücü olmuş dostum salaklık değil, herkesin düşebileceği bi hata.
Eğer tutarsa gözünü korkutmayı dene derim, ama ters tepebilir. Umarım paranı ya da ışığını kurtarırsın, geçmiş olsun.

Ç

Çüke

Guest
Sen adamla haberleşip elden aldın sanırım. Üzücü olmuş dostum salaklık değil, herkesin düşebileceği bi hata.
Eğer tutarsa gözünü korkutmayı dene derim, ama ters tepebilir. Umarım paranı ya da ışığını kurtarırsın, geçmiş olsun.
250w aldım ama kurulmamış 250w kaldı sıkıntı yok buluşan onu ama hiç yoktan aldık birazını nasip diyelim artık

S

silas

Guest
Sahibinden alışveriş yaparken mutlaka GET açtırın. Geçmiş olsun. Eyer GET açtırdıysan sahibindenle iletişimi geç paranı nasıl alacağını anlatırlar. GET açık değilse ilçendeki kaymakamlıkta Tüketici Heyetleri var oraya başvur. Eyer istersen paranı söke söke fazlasıyla geri alabilirsin.

Tohumm

Yeni üye

tohumlusuz

Kıdemli Üye
Kanka geçmiş olsun öncelikle, sen onu ifşa etmen güzel bişey başkaları da dolandırılmasın fakat ne aldığını ne olduğunu yazdığın zaman anonim bir hesapla siteye girip oda seni ifşa edebilir. Ne aldığını tam olarak yazmaman daha yararlı kanımca, geçmiş olsun tekrar

Ç

Çüke

Guest
Knka aynı şahıs benide dalandırdı ben sarı siteden aldım ama ben şahsı bulmak istiyorum hak hukukla işim yok kendi adaletimi sağlayacam. siz nerede buluştunuz en azından hangi şehirde o lazım, ya izmir ya manisa da bu
Hacı adam İzmirli yada manisada bende yiğcem o piçi ama sabrediyorum bazı sıkıntılarım var yılbaşından sonra çökücem piçe bende İzmir'de yaşıyorum **** onun net yani

B

burak35

Guest
Hacı adam İzmirli yada manisada bende yiğcem o piçi ama sabrediyorum bazı sıkıntılarım var yılbaşından sonra çökücem piçe bende İzmir'de yaşıyorum **** onun net yani
bi izmirli olarak milleti dolandırmak ne demek verin dersini bilader izmirde değilim 10 senedir izmirde olsaydım ama harbi gelirdim tenekeliden selam.olsun dostlara

nasa

Doktor
Bu işi senelerdir yapan 2 kişi var bu iki kişi dışından kimseden alışveriş yapmayın sahibinden üzerinden
1-Onur Tamar
2-Tolga Deniz

bu iki arkadaş dışından yaptığınız alışverin hiçbir garantisi yoktur bu iki arkadaşın ürünlerini bu forumdan kullanan yüzlerce insan var az ödeyeyim peşine düşüp dolandırılmayın ya alacaksanız bu arkadaşlardan alın yada macigplant growkent vs bu sitelerden alın yoksa dolandırılma ihitmaliniz %99.99

Diyojen19

Yeni üye
beyler böyle söylemek kolay kanıtlar var mı dolandırıldığınıza dair. her satıcı olan gelsin burda diğer satıcılardan dolandırıldım desin. bu türkay batman denilen adam bayadır ürün getirtip satıyor ilanlarındanda belli. nası dolandırdı ne yaptı ben merak ettim açıkçası bu kadar ortalıkta olan biriside dolandırıcıysa millet yandı. diğer konularda adamlar görkem denilen adamın sattığı ışığın sahte olduğunu kanıtladılar ilanı aylardır en üstlerde.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********