Dolandırılmış olabilir miyim? ve NBOMe grubu LSD diye piyasaya sürülen zehirlerden nasıl uzak dururum yardım edin

alpyushka

Yeni üye
Beyler geçen benim adamdan 200ug lik bir tab aldım üzerinde şu hint mistisizmin sembollerinden biri vardı. Saat gece 10.50 gibi ilk seferim olacağı için kağıdı dikkatlice 2ye bölüp yapıştırdım direk, 1 buçuk saat geçti, gene vardı birşeyler ama görsel bir etki yaşamadım, söverek 2. tabı da yapıştırdım ama ebesininkini ters görmüş gibi oldum, bir filozof edasıyla beyni patlatır gibi düşünebiliyordum cidden çok şiddetli şeyler hissettim ama renkleri tatma, sesleri görme gibi çokça bahsedilen olaylardan pek fazla yaşamadım yani hiçe yakındı ya da ben o anı kaçırdım emin değilim ve halen daha görseller fazla yoktu hatta kumandalı lambamı parti moduna aldım bişeyler olsun diye, bu sefer gerçekten birşeyler oynuyordu ama tatmin edici değildi, azdı. Peek geldiğinde baya fiziksel olarak hissettim odaklanınca görseller artıyordu tuvalete gittiğimde halıdaki kıllar oynuyordu, dışarı balkona çıktım sigara içmek için yere baktığımda yer nefes alıyor gibiydi ama sadece öyle. Saat sabah 6-7 gibi dışarı gökyüzüne baktığımda bu sefer görseller görebiliyordum ama emin değilim.

Ek olarak trip esnasında bunun neden olduğunu araştırırken 25I-NBOMe, 2C-I-NBOMe gibi nörotoksik etkiye neden olabilecek ve ölümcül maddelerin lsd diye piyasada olabileceğini öğrendim (yabancı forumlarda yazıyordu Türkiye deki piyasayı pek bilmiyorum). Normale lsd tatsız olmalıymış benimki de öyle idi bundan dolayı rahatım, bu tür maddelerde metalik ve "bitter" acı bir tat oluyormuş ama en güveniliri test kiti imiş ama bunlardan tabi ki Türkiye de yok ve getirtmesi çok ama çok zor.

1- Ben dolandırılmış olabilir miyim yoksa ilk sefer diye olabilir mi yada gece olduğu için? Yada tabın ug miktarı denilenin aksine 200ug değil de daha mı azdı?

2- Üstte belirttiğim tehlikeli maddelerden nasıl kaçınabilirim, bunlardan Türkiye de var mı?

Son düzenleme:
Nbom da ağızda acı bir tat oluyormuş lsd de tat olmaz,güvenilir vendor bulmak lazım,markası olacak lsd nin belli markaları alın diyorlar,lsd için bir test var ama nerden bulacağız.İlk aldığımda çok halis. görmedim üşüme titreme oldu pul sağlamdı .Ertesi gün enerji patlaması oldu.

Avare

Doktor
Beyler geçen benim adamdan 200ug lik bir tab aldım üzerinde şu hint mistisizmin sembollerinden biri vardı. Saat gece 10.50 gibi ilk seferim olacağı için kağıdı dikkatlice 2ye bölüp yapıştırdım direk, 1 buçuk saat geçti, gene vardı birşeyler ama görsel bir etki yaşamadım, söverek 2. tabı da yapıştırdım ama ebesininkini ters görmüş gibi oldum, bir filozof edasıyla beyni patlatır gibi düşünebiliyordum cidden çok şiddetli şeyler hissettim ama renkleri tatma, sesleri görme gibi çokça bahsedilen olaylardan pek fazla yaşamadım yani hiçe yakındı ya da ben o anı kaçırdım emin değilim ve halen daha görseller fazla yoktu hatta kumandalı lambamı parti moduna aldım bişeyler olsun diye, bu sefer gerçekten birşeyler oynuyordu ama tatmin edici değildi, azdı. Peek geldiğinde baya fiziksel olarak hissettim odaklanınca görseller artıyordu tuvalete gittiğimde halıdaki kıllar oynuyordu, dışarı balkona çıktım sigara içmek için yere baktığımda yer nefes alıyor gibiydi ama sadece öyle. Saat sabah 6-7 gibi dışarı gökyüzüne baktığımda bu sefer görseller görebiliyordum ama emin değilim.

Ek olarak trip esnasında bunun neden olduğunu araştırırken 25I-NBOMe, 2C-I-NBOMe gibi nörotoksik etkiye neden olabilecek ve ölümcül maddelerin lsd diye piyasada olabileceğini öğrendim (yabancı forumlarda yazıyordu Türkiye deki piyasayı pek bilmiyorum). Normale lsd tatsız olmalıymış benimki de öyle idi bundan dolayı rahatım, bu tür maddelerde metalik ve "bitter" acı bir tat oluyormuş ama en güveniliri test kiti imiş ama bunlardan tabi ki Türkiye de yok ve getirtmesi çok ama çok zor.

1- Ben dolandırılmış olabilir miyim yoksa ilk sefer diye olabilir mi yada gece olduğu için? Yada tabın ug miktarı denilenin aksine 200ug değil de daha mı azdı?

2- Üstte belirttiğim tehlikeli maddelerden nasıl kaçınabilirim, bunlardan Türkiye de var mı?
Kankam eşiği geçirtmiş muhtemelen 100 ve üzeri bir pul kullanmışsın. Renklerin tadını ben daha hiç alamadım. Fakat sesleri bir kaç kez deneyimlerim. Tipik pazarlama hilesi yasamışsın. Nefes alan objeler ve halıdaki değişimler pulun boş olmadığını gösteriyor.
Bahsettiğin ileri etkiler için 200 üzeri doz alman lazım ama peek de fiziksel olarak da hissetmişsin zaten kim bilir nasıl sarsar adamı hiç tavsiye etmem denemek istersen de 200 üzeri muhakkak yanında biri olsun ve tabii benzoya da ihtiyacın olabileceğini düşünerek bi tane bulundur derim.

Shantii

Kıdemli Üye
Son günlerde teknocu akımıyla beraber pul yaygınlaştı buna genellikle pul ve lsd diyorlar ama bu ülkede gerçek lsd sayısı çok çok az miktarda bu satılanlar lsd değil yani benzer etkiler veren zararlı maddeler

Ü

Üye silindi 31432

Guest

1- Kanka eger gercek lsd olup olmadigini cok cok cok guvenilir bir vendor olmadikca ya da test etmedikce tam olarak anlayamazsin. Gonul isterdi ki butun RC lerde ya da n bomblarda aci tat olsun oyle ayikalim ama yok. Aci tat yoksa bile sahte olabilir bu devirde bilemezsin kanka. Ve kullandiginin 200ug olmadigindan emin olabilirsin.

2- test kitleri disinda %100 kacinamazsin kanka. Turkiyede de cok var bu bahsettigin maddelerden. Turkiyede ehrlich gordugumu hatirliyorum, iyi bak kanka asit icin aradigin testin adi ehrlich.

Buna ek olarak sunu demek istiyorum. Kanka bu piyasada hadi 200 neyse de olucu corbacilar 300-400 yok 500+ ug diye 1 pul satiyor millet de inaniyor **** ben nasil oluyor anlamiyorum. Belki benim mantigim hatalidir ama 1 kova suya bi tane pecete atsan o pecetenin suyu tamamen ememeyecegi gibi, sik kadar pul da 400-500 ug tasiyamaz kanka anliyo musun. Elden alacaksam ve eleman bi pul 200ugden fazla diyorsa direkt kesiyorum iletisimi kanka

alpyushka

Yeni üye
1- Kanka eger gercek lsd olup olmadigini cok cok cok guvenilir bir vendor olmadikca ya da test etmedikce tam olarak anlayamazsin. Gonul isterdi ki butun RC lerde ya da n bomblarda aci tat olsun oyle ayikalim ama yok. Aci tat yoksa bile sahte olabilir bu devirde bilemezsin kanka. Ve kullandiginin 200ug olmadigindan emin olabilirsin.

2- test kitleri disinda %100 kacinamazsin kanka. Turkiyede de cok var bu bahsettigin maddelerden. Turkiyede ehrlich gordugumu hatirliyorum, iyi bak kanka asit icin aradigin testin adi ehrlich.

Buna ek olarak sunu demek istiyorum. Kanka bu piyasada hadi 200 neyse de olucu corbacilar 300-400 yok 500+ ug diye 1 pul satiyor millet de inaniyor **** ben nasil oluyor anlamiyorum. Belki benim mantigim hatalidir ama 1 kova suya bi tane pecete atsan o pecetenin suyu tamamen ememeyecegi gibi, sik kadar pul da 400-500 ug tasiyamaz kanka anliyo musun. Elden alacaksam ve eleman bi pul 200ugden fazla diyorsa direkt kesiyorum iletisimi kanka
hocam çok saol bilgiler için bende zaten biliyorum 200 olmadığını ama maalesef vendor bulmasını bilmediğimden ötürü direk cigara aldığım adamdan aldım. sorum şu ki; test kitini nasıl elde edebilirim?

Ü

Üye silindi 31432

Guest
hocam çok saol bilgiler için bende zaten biliyorum 200 olmadığını ama maalesef vendor bulmasını bilmediğimden ötürü direk cigara aldığım adamdan aldım. sorum şu ki; test kitini nasıl elde edebilirim?
Kanka ehrlich satin al diye yazdiginda cikanlardan birini al dene. Test kiti diye satmiyorlar ama calismasi lazim yanilmiyorsam. Puldan bi parca kesip ustune damlattiginda mora donmesi lazim asitse

tabi eger yaniliyorsam ve ismi ayni olmasina ragmen ayni sey degilse farkli. Denemek lazim

Ü

Üye silindi 31432

Guest
beni büyük bir dertten kurtardın gerçekten saol
Rica ederim kanka ne demek. Tek problem var kanka, eger yaniliyorsam ve ayni sey degilse bu test kiti adi altinda satilmayan calismayacak dogal olarak. O yuzden kimyadan vs anlayan bir tanidigin varsa ona sormani oneririm

Avare

Doktor
Kanka test kitine ulaşım ülkemizde biraz zor hatta pula ulaşmaktan da zor.
Ya vendorun güvenilir olsun. Yada sahte para kalemleri var uv ışıklı. UV ışığı lsd ye tuttuğunda parladığı söyleniyor. O şekilde de deneyebilirsiniz.

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Ya vendorun güvenilir olsun. Yada sahte para kalemleri var uv ışıklı. UV ışığı lsd ye tuttuğunda parladığı söyleniyor. O şekilde de deneyebilirsiniz.
Kanka benim bildigim kadariyla lsd isiga karsi hassas. Yani %100 emin degilim ama gunesten ve uv isiktan uzak tutmak gerekiyor diye hatirliyorum

Avare

Doktor
Kankam evet doğru ışığa maruz bırakmamak lazım ama atana kadar 2 sn tutmanın pek bir kayıp oluşturacağını düşünmüyorum;)

Ü

Üye silindi 31432

Guest
UV olayını deneyen olursa buraya fotoğrafını atabilir mi?
Bu arada simdi aklima geldi, bunu arastirmistim dogru mu diye ama buraya yazmayi unuttum. Bazi kagitlar vs direkt UV isigi altinda parlayabiliyor. Illa parladigi icin lsd oldugu anlamina gelmiyor yani maalesef

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    hahahaha* hahahaha**** ***** ******** ********* ********* hahahaha* ***** ***** **** ******** ********
    +1
  • Almora Almora:
  • kkush kkush:
    **
    +1
  • C cabbar01:
    **** ** ***** ********* ********** ********** ********* ******* *** ***** hahahaha*
  • C cabbar01:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha* hahahaha**** ***** ******** ********* ********* hahahaha* ***** ***** **** ******** ******** *** ********* *****
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ******** ***** *** ****** ********** ***** ******* ***** *** ********** hahahaha ***** hahahaha *** ********* **** ** ***** ********* ********** ********** ********* ******* *** ***** hahahaha*
  • C cabbar01:
    ******* *** hahahaha* ********* **********
  • 2 2008Grower:
    hahahaha**** ***** ******* ********** hahahaha ****** **** **** ***** ********** hahahaha ***** *** ***** ****** hahahaha** *********
  • C cabbar01:
  • C cabbar01:
    ***** ********** ********** ******* ** * ******* ****** ****** *** ********* ***** ***** *******
    ** ***** **
    +1
  • 2 2008Grower:
    ********** ********* ***** ********** ********* ******** *** **** ***** hahahaha ******** ** *** **** ****
    ****** ***** ** ***** ***** ********** *** ****** hahahahahahahaha*** ****** hahahaha hahahaha* ***** *** hahahaha*** ******** ********** **** *** ******** ***** **
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha ********** **** ******** *********
  • kkush kkush:
    ******* ** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    ****** **** *** ******** **** ********** **** **** ****** ******* hahahaha**** ********** ******* hahahaha* *******
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ******** ***** hahahaha* hahahaha*** ** **** hahahaha **** *** *** * **** hahahaha ********* ******** hahahaha ***** *
    **** ******* ********** ********* ****** ** ** **** **** ***** hahahaha ********** **** ******** *********
  • 2 2008Grower:
  • kkush kkush:
    ***** ****** ********** ***** **** ******* **
  • kkush kkush:
    ** *** *** hahahaha ******* **
    +1
    ****** ********* *** ********** *** *** *** ******* **** ***** ** **** hahahaha ***** ****** ******* ******** ****** ******* ** hahahaha **** ***** ***** ******** ***** hahahaha* hahahaha*** ** **** hahahaha **** *** *** * **** hahahaha ********* ******** hahahaha ***** *
    +1
  • 2 2008Grower:
    ********** ***** hahahaha ****** hahahaha ********
    2 2008Grower: ********** ***** hahahaha ****** hahahaha ********