DOLLENMEYI ENGELLEME (KISIRLASTIRMA)

rdmgz

Yeni üye
her yerde kendir olan bir yerde yasiyorum.diyarbakir sigarasindan ote gidemedim.
dollenmeyi engelleyecek bir metod varmi ?

Hsyn84

Yeni üye
Erkek bitki olmaması gerekiyor dişinin döllenmemesi için başka bir yöntem yok diye biliyorum

rdmgz

Yeni üye
Cvp: DOLLENMEYI ENGELLEME (KISIRLASTIRMA)

kendir erkek kenevir zaten ve yabani olarak yasadigim bolgede her yerde var.bela oldu basa.

baranygn98

Yeni üye
Dişiyi tohumlandıran; erkek bitkinin döllendirmesi.
Ayrıca dişi tohumlanmaya başladığı an, THC üretmeyi bırakır. 
Çünkü tohumlar bir nevi yavrusudur ve ilgi tohuma yönelir. 
THC üretimi yavaş yavaş durulur.
Bu yüzden, daha büyümeden erkeği ayırt edip koparmalısınız. 
Dişi bu şekilde tohum yapmaz ve tohumla ilgilenemiceği için THC üretimine ağırlık verir.

rdmgz

Yeni üye

niye kimse benim ne sordugumu iyice okumuyor.herkesin bildigini bende biliyorum arkadaslar.

Kanka evin icinde yapacan diyarbakirin ustune cikmak istiyosan ama diyarbakirin kubarida iyidir ya sukur de sen burda cigaranin 25 ine 1000 lira veren arkadaslar var. Ic iste ucuz ucuz kubarini :)

Hsyn84

Yeni üye

rdmgz' Alıntı:
kendir erkek kenevir zaten ve yabani olarak yasadigim bolgede her yerde var.bela oldu basa.

Biraz daha açıklar mısın evde mi yetiştirmek istiyorsun amaç ne onu anlamadım

rdmgz

Yeni üye

her yil tohumlu ot iciyorum(icmeden ayikliyorum tabi ::)  ) bu yil bu konu hakkinda bir metod olup olmadigini soyleyebilecek bir kanka cikar mi ?

Kubar21

Yeni üye

rdmgz' Alıntı:
her yil tohumlu ot iciyorum(icmeden ayikliyorum tabi ::)  ) bu yil bu konu hakkinda bir metod olup olmadigini soyleyebilecek bir kanka cikar mi ?

S.a arkadaşlar benim evde Bi cicek var adını bile bilmiyorum 3 ay önce icerken tohum attım 2 gün önce fark ettim ki 15 20 santm büyümüş dün saksıdan aldım tekliye balkona koydum 20 dakika sonra öldü sonra Bi sopayla öyle dik bıraktım sabah baktım canlanmış şimdi ne yapmalıyım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • T Turco:
    * *
    ErdemRS6 ErdemRS6: **