Dostlar son durum nedir?

yuxexes_2021

Yeni üye
Kankalar son 10 gündür normal ölçülerinin yarısı kadar overdrive ve bigbud veriyorum.
-Bigbud ı kesmenin vakti geldi mi acaba?
1 gübreli bir boş su veriyordum 2son boş suyumun içine lt başı 1 çay kaşığı soğuk sıkım keçiboynuzu ekledim biraz şekerlendirsin içindeki karbonhidrattan yararlansın diye. --Keçiboynuzunu son aşamada mı kullanmalıyım sadece?

-Ayrıca son durum nedir? beni maymun edecek bir yada uykumu getirecek birşey istemiyorum.

*Bitki genetik değil çok hoşuma giden haze bir köfteci malından çıkmıştı.

Işığım: 200W COB led ve linkteki kafam büyüklüğündeki ampul. ( https://urun.n11.com/led-ampul/osaka-light-60w-led-ampul-gunisigi-P392427012 )

yuxexes_2021

Yeni üye
Peki ya diğer sorular?:) Ve tahmini ne kadar kaldı flusha ailemin yanına gitmem gerekiyor kızı emanet edip güvenecek birini bulamadım da

yuxexes_2021

Yeni üye
açtığın konuya ilk ve son kez yazıcam sanırım
Diğer konuyu silerken ki bulunduğunuz yalancı ithamınız hiç hoş değil! Ne derdim varda yalan söleyeyim ki? 3 tane konu açıp sildim ve tekrar açtım belki yeni konularda görünür cvp alırım diye.Geçmiş nerden gözüküyor maile bildirm düşüyor mu? Kanıtlayım.Hayır birde niye üstünüze alındınız ki? Burda amacım yardım almak ne diye durduk yere yalan söleyeyim? Açtığım konulardan birine 2 kişi hatırlamıyorum sorduğum sorular dışında cbd ve cbn yaptılar sorularım cvplanmadı. Diğerine bir kişi daha var yazmş sadece. Diğer birinede cvp dahi verlmedi.

Son düzenleme:
kankacım bekle 10 gün daha sonra flush at ve kurut iç.

hasat tahminim 50 gr.

big bud u kes

1 tur daha overdrive ver

hadi eyw

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
    NE0 NE0: ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ******...