Doz meselesi

• Konbuyu başlatan Üye silindi 19785
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 19785

Guest
O zaman haftaya değil bir sonraki haftaya hazırlayalım kendimizi. Dozu ufak ufak arttırmaya ve mantarı çözmeye karar verdim. O yüzden bir sonraki dozu 1.5 yahut 2 Gr kullanmayı düşünüyorum birden 2 - 2.5 mantarın bak işte ben buyum şimdi anladın mı kamil diye beni ezmesini istemiyorum.

Bu sabah eve gelince klasik kapaktan sonra dün mantar+kapak bugün sadece kapak arasındaki muhakemeyi yaptım. Ve bingo dün az da olsa girmiş kafama mantar.

1 hafta her ne kadar nefret etsem de vegan beslenmeye karar verdim. Bir işi yapıyorsak düzgün yapmalıyız diye düşünüyorum her türlü kurala kaideye uyalım. Portakal suyunu da her ihtimale karşı yakınımda bulundururum.

Bu arada gerçekliğe karşı inception topacı iyi bir fikir fakat şöyle bir olay var ki daha önceleri de bahsetmiştim ben bir kam öğrencisiyim.
Ustamın yanında bir çok kez insanların olağanüstü, paranormal, metafiziksel,mucizevi,
diye nitelendirdiği hadiselere çok şahit oldum. Ve ister inanın ister inanmayın hiç biri trip değildi. Çok enteresan ve normalliğin sınırlarını aşırı zorlayıcı şeyler yaşadık diğer öğrenci arkadaşlarla. Başkası anlatsa kesinlikle inanmayacağım şeyleri bizzat tecrübe ettim.

Çoğu şeyi kimseye anlatmıyorum. Zaten anlatsam da ya inanmazlar yada deli diyip geçerler. Sadece şuna inanıyorum ki mantar bana gerçekten çok yakışacak...

Kural

Yeni üye
Merhaba Harmankush kardeşim sonraki deneyimin nasıl geçti lsd ile karşılaştıracak olursan ne gibi farklılar yaşadın ulaşmak istesek nasıl ulaşırız. Bir sürü farklı kafayı denedim ama en merak ettiğim mantarı hala bulamadım. Ayıktıran olursa sevinirim

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Merhaba Harmankush kardeşim sonraki deneyimin nasıl geçti lsd ile karşılaştıracak olursan ne gibi farklılar yaşadın ulaşmak istesek nasıl ulaşırız. Bir sürü farklı kafayı denedim ama en merak ettiğim mantarı hala bulamadım. Ayıktıran olursa sevinirim
Kankam vendor sitedeki malum vendordu.
Elimde kalan son atımlık barutu da mal gibi diyet yapmadan lemon tek yaparak vurdum. Çok sevdiğim bir kankamın tavsiye ettiği müziği açtım ve uzandım yarım saat 45 dakika bir saat geçti kimse yok. Sonra kendisine sordum ve ilk sorusu diyet yaptın mı oldu.
Daha sonra ben haydoya dönüp ah ben beni s....kem ah kendimi s....kem diye dövündüm ama herşey için çok geçti.
Yinede mantar bana mikro doz şeklinde güzelliğini yaptı hafiften yüksek hissettiren neşeli bir kafası vardı ama dediğim gibi diyet yapmadığım için yarım kaldı deneyim.

Mertali54

Doktor
Geçenlerde araştırırken bulduğum bir sitede mantarı lsd ye dönüştüren bir hesaplayıcı gördüm. Adamların dediğine göre 100ug lsd=2.4 Gr mantar şeklindeydi.
Oysa mantarda orta deneyimin 2 Gr olduğu şeklinde söyleniyor. Mantarı 200 ug lsd etkisi için 4.8 Gr yersek olacakları pek tahmin edemiyorum :D bana pek doğru gibi gelmedi.

Daha sonrasında internetin karanlık yüzündeki marketlerde gezinirken 155ug Gamma goblini inceledim. Vendor açıklamaya ilk başlayanlar için yarım doz, orta ve güçlü deneyim isteyenler için tam doz, güçlü deneyim isteyenler için iki doz , eğer 3 tane alıyorsan umarım ne yaptığını biliyorsun beyaz ışığın keyfini çıkarın demişti.

Öncelikle sorum şu 2.4 Gr mantar ile 100 ug lsd kafası birbirine gerçekten yakın mıdır?

İkincisi Gamma goblin 155 gerçekten bahsedildiği kadar güçlü müdür?
İlk ve son olarak 200 ug atmıştım açıkçası pek vaat edileni alamadığımı düşünüyorum. 2 tane yapıştırırım diyordum acaba hata mı yaparım?

Farklı tiplerin ; Gamma goblin, Haufman, Dr seus vs adı her neyse bahsedilen yada olduğu söylenen dozları birbiri arasında farklılık gösterir mi?
Hemşerim Alice harikalar diyarında

Harika bir soru sormuşsun okuyorum yorumları yazdıklarıni

Mertali54

Doktor
Yarın 2 Gr alsam çalışır mı?
Hani 2 olarak değilde 1.5 gibi çalışsın ona bile razıyım yeter ki anlatsın biraz kendini.
Hemşerim vallahi kendimi gördüm sende bende çok kosturdum bu mantar yapmanın peşinde ama blue abimizin anlattiklarindan sonra lan sigara şeker neyine yetmiyor diyerek hatta şekerden daha da güzel olacak hali yok ya diyerek ki o zaman çok güzel şekere denk gelmiştik ondan vazgeçmiştim ama inan bana bu mantarı da çok merak ediyorum yani bana sorsalar LSD mi mantar mı vallahi yapışır kalırım arada kalırım yani karar veremem ikisini de kullanmadığım halde

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Hemşerim vallahi kendimi gördüm sende bende çok kosturdum bu mantar yapmanın peşinde ama blue abimizin anlattiklarindan sonra lan sigara şeker neyine yetmiyor diyerek hatta şekerden daha da güzel olacak hali yok ya diyerek ki o zaman çok güzel şekere denk gelmiştik ondan vazgeçmiştim ama inan bana bu mantarı da çok merak ediyorum yani bana sorsalar LSD mi mantar mı vallahi yapışır kalırım arada kalırım yani karar veremem ikisini de kullanmadığım halde
Mantar konusunda ice blue ve skipper kankamızın hakkı ödenmez eğer onlar olmasaydı ne mantarı tanıyabilirdim nede güvenliği konusunda bir fikrim olurdu. Bu arada mantar daha doğal oluşu ve farklı türlerin farklı etkileri de sebebiyle ilk tercihim olurdu.

Mertali54

Doktor
Mantar konusunda ice blue ve skipper kankamızın hakkı ödenmez eğer onlar olmasaydı ne mantarı tanıyabilirdim nede güvenliği konusunda bir fikrim olurdu. Bu arada mantar daha doğal oluşu ve farklı türlerin farklı etkileri de sebebiyle ilk tercihim olurdu.
Hangisini temin etmek daha zor mantar mı asidi mi bu arada yeni bir konu başlığı açtım başrolde sen ve ben varız ☺️

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Hangisini temin etmek daha zor mantar mı asidi mi bu arada yeni bir konu başlığı açtım başrolde sen ve ben varız ☺️
Valla duruma göre değişiyor mantar vendoruna bir ara çok yazdım. Adam aylar sonra çok alakasız bir yerde ve zamanda döndü. Skipper kankam mantar yetiştirmek için uygun zamanlar olduğundan bahsetmişti. Denk gelirse onu da çözeriz

Mertali54

Doktor
Valla duruma göre değişiyor mantar vendoruna bir ara çok yazdım. Adam aylar sonra çok alakasız bir yerde ve zamanda döndü. Skipper kankam mantar yetiştirmek için uygun zamanlar olduğundan bahsetmişti. Denk gelirse onu da çözeriz
Vay beee hemşerim helal ya ben çözüldun kabul ettim vallahi mutlu oldum lakin böyle zorunluluk yok yapmadan da ben yaptın cozdun kabul ettim sağol varol

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Fakat mantarda olmazsa olmaz 1 hafta hayvansal gıdalardan uzak durmak gerekiyor. Et süt yumurta komple kes 1 hafta
Yapamıyorsan sadece eti kes 1 hafta
Onu da yapamıyorsan 3 gün en azından dikkat et diyete ki mantarı yediğinde çalışsın

Mertali54

Doktor
Fakat mantarda olmazsa olmaz 1 hafta hayvansal gıdalardan uzak durmak gerekiyor. Et süt yumurta komple kes 1 hafta
Yapamıyorsan sadece eti kes 1 hafta
Onu da yapamıyorsan 3 gün en azından dikkat et diyete ki mantarı yediğinde çalışsın
Şuanda İstanbul'a geldim hemşerim kadikoydeyim babamın bi bisi varmis Yazdiklarinin hespini okudum 20 saat çalıştım şimdi babamın işini halldediyorum lakin bi konu açtım bakma şansın oldumu ?

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Şuanda İstanbul'a geldim hemşerim kadikoydeyim babamın bi bisi varmis Yazdiklarinin hespini okudum 20 saat çalıştım şimdi babamın işini halldediyorum lakin bi konu açtım bakma şansın oldumu ?
Çoluk çocuktan bende anca o konuyu görüp yazabildim. Baba önemli keşke benimki de sağ olsa da 3 günlük uykusuz sonrası koşsam işlerine

Mertali54

Doktor
Hemşerim cevap yazacağım ama uyandıktan sonra yazacağım Çünkü aceleye getirmek istemiyorum. Ama birkaç ortak noktamız daha çıktı onlardan bahsedeceğim sana o ortak noktalardan hatta mesajını okurken de buyur buradan yak iste dedim okurken güldüm yani hoşuma gitti Çünkü tam benim kafamdaki ile eşleşen şeyler var

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** **
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
  • yoqyaa yoqyaa:
  • Night owl Night owl:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha* hahahaha*
  • yoqyaa yoqyaa:
    ********* **** ***** hahahaha
  • Night owl Night owl:
  • yoqyaa yoqyaa:
    ********* ****** **** *** * **** hahahaha ******** ****** *** ******** ****
  • Night owl Night owl:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Kafirimam Kafirimam:
    ***** ** ********** ********* ***** ********** **** ******* ******* **** **
  • İstanbul İstanbul:
    ********** ******* *** hahahaha*** ***** ******* *** ******* ******** ***** ******* ********** ****** ******** ** *** ******** ******** ********* ***** hahahaha ***** ** ********** ********* ***** ********** **** ******* ******* **** **
  • Kafirimam Kafirimam:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** hahahaha *******
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Kafirimam Kafirimam:
    ********** hahahahahahahaha ** ******* * *** ****** *****
    +1
  • Kafirimam Kafirimam:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul: