Dr. Seuss 100ug trip raporu

• Konbuyu başlatan Üye silindi 31432
  • Başlangıç tarihi

powered

Üye
İşte knk boş puldu büyük ihtimal yani hiç yok değil ama burada yazılanlar yaşayan arkadaşlardan dinlediğim kafanın %1 değil di

Bende mi sorun var malzeme mi boş bi anlam veremedim halüsinasyon kafaları yaşamak istiyorum yıllardır sigara kullanıyorum zaten nadiren şeker bonz felan yüksek kafalar yaşıyorum ama aradığım şey senin 100 ug de yaşadıkların harikalar diyarının kapılarını aralamam lazım :)
benzolardna bi sey kullaniyor musun? yada antidepresan vs gibi onlar cok etkiliyor. ben 120lik dr seussdan 1.5 pul yemistim ve inanilmaz iyiydi. teki titretmistti de yarim tamamlamisti benim texrubemde

powered

Üye
benzolardna bi sey kullaniyor musun? yada antidepresan vs gibi onlar cok etkiliyor. ben 120lik dr seussdan 1.5 pul yemistim ve inanilmaz iyiydi. teki titretmistti de yarim tamamlamisti benim texrubemde
Yok knkam çok uzun süre sigara içtim günde 2 Gr felan 2 ay olacak onuda içmiyorum tolerans muhabbetine bildiğin temizim yani

Knk çok parçalanıyoruz allah aşkına bi isim verin artık gına geldi mk hayır gün geçtikçe daha da takıyor insan wizz den aldıım boş çıktı biri bi isim versin artık
Kankam çok haklısın ama forum kulları gereği vendor adı veremiyoruz. Ama piyasada 2 3 tane vendor var deep web tabanlı biraz araştırma ile bulabilirsin. Deep web forumlarına bakmanı veya reddit te biraz araştırma yapmanı önerebilirim.
Deep web biraz karmaşık gelebilir ortalama İngilizcen var ise her türlü halledersin en kötü translate kullan. Sana maalesef bundan fazla yardım edemem üzgünüm.

Trefalgar

Kıdemli Üye
Bende mi sorun var malzeme mi boş bi anlam veremedim halüsinasyon kafaları yaşamak istiyorum yıllardır sigara kullanıyorum zaten nadiren şeker bonz felan yüksek kafalar yaşıyorum ama aradığım şey senin 100 ug de yaşadıkların harikalar diyarının kapılarını aralamam lazım :)
Dua et zehirlenmemişsin bro kaliteli birşey denk gelse bile bu kötü deneyimlerinden ötürü bad trip yasabilirsin dikkat et.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    ***** ******* ***** ******* ********* ** ** ****** ****** ***** **** *** *** ******
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    **** **** ******* ****** hahahaha**** *** *** *** ****** ** *** ** ***** ** ***** ******* hahahaha *** *** **** *** ** ** *** ******** * ***** ******** hahahaha *** ****** **** *** **** ******* ******** ****** ****** *******
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********* ****** *** ***** ****** ***** ******** **** ***** **** ******* ***** ******* ***** * ***** **** *****
  • Emmy Emmy:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    **** ***** ******* * hahahaha***** hahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
    ******** ** ******** ** ***** **** **** **** hahahaha**
    hahahaha ** **** ** ****** ****** ******* ********* ****** ******** **** *** *******
    ***** **** hahahaha *** * ** ********** ** ****** ***** *****
    ***** **** ******** ***** hahahaha**** ********** ********** ******
  • Emmy Emmy:
    +1
    *** *** **** ********** *** **** ***** ** ******** ********** ******** *******
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** **** ***** **** ** ****** ******** ******** **** ** ******** *****
    ***** ****** hahahaha** * ***** hahahaha **
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ***** ******* ******* ******* ******* ***** ******* ** ******** ****** *****
    +1
    ****** hahahaha** ******** ******** **** ****** ** ***** ********
    ****** ***** *** ***** ***** ******** * ****** hahahaha * ** ***** ** **** *** ****** ** * ******** **** ******** ***** hahahaha**** ********** ********** ******
  • Emmy Emmy:
    *** **** ********** *** ****** ********* *** *** ******* *** ** ******** *** ** *** ** ****** hahahaha** ******** ******** **** ****** ** ***** ********
  • Emmy Emmy:
    ** **
    Emmy Emmy: ** **