Durmadan büyüyen feminised

asurlu

Yeni üye
Merhaba dostlar;

8 hafta önce torbacı tohumunu çimlendirdim. Şansa ikiside dişi çıktı. Gübre olarak şu anda Biobizz bloom topmax heaven ve grow kullanıyorum. Grow dışındakileri 1 haftadır kullanmaya başladım. 24 saat karanlık sonrası 12-12 ye geçtim. Şimdi bir sorunum var. Işığı en yükseğe çıkarmama rağmen bitkiler büyüuor ve artık ışık yanıkları ortaya çıkmaya başlayacak. Büyümeyi nasıl durdurabilirim. Teşekkür ederim şimdiden.

asurlu

Yeni üye
ışıkla arasında 20 cm kalmadı artık kabinin boyunu aşacaklar. Grow gübresinimi kesmem gerekiyor.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka bitkini icege girmediyse ortasindan kes, unutma cicek öneminde de daha en az veg döneminin yarisi belkide aha fazlasi daha büyüyecek.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kesmezsen zaten tavani delip gececek,:) yok baska caren. O kesiklerinden de kolon alirsin, yani bosa gitmiez

growup

Üye
Sativalarin sıkıntı yonu asiri uzama geç hasat. Keseceksen kestigin yeri balmumu al aktardan onla mühürle su kaybetmesin .

OttoMan347

√SEFİR√
Çiçeğe girmiş geçmiş olsun, daha da büyümez istediği mesafeye gelmiş ışığın dibinde şuan. Elleme kalsın çiçekteki bitkiye topping yapamazsın sömekleri kesmek istemezsin dostum. Biraz erken yazsaydın çaresini yazardık geç kalmışsın ışığa ulaşmış artık kırmadan yatırmayı deneyebilirsin çünkü biraz daha uzayacak

OttoMan347

√SEFİR√
Aşırı boya gitmiş sömek dallarına eğer tecrübeli biri varsa süpercrooping uygulayın Sömeklere yakın kısımlardan bükerseniz ana dal ve yaprakları beslemeyi durdurup direk Sömeklere yüklenir

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Ayrica fimming bitkinin enerjisini yukariya yerine yan ve alt dallara gitmesini saglayan bir HTS . Ama bilen biri yapmali yada youtube de vieolar var,

higthead

Jolly Green
Ayrica fimming bitkinin enerjisini yukariya yerine yan ve alt dallara gitmesini saglayan bir HTS . Ama bilen biri yapmali yada youtube de vieolar var,

Aslında supercropping yapsa ama çok iyi ayarlaması lazım. Ben 2 dalıma yaptım hafiften kırdım eğdim orayı onarıcam diye boya gitmeyi engelledi ama çok iyi bilmen lazım dalı koparmadan kırmayı eğmeyi.

Merhaba dostlar;

8 hafta önce torbacı tohumunu çimlendirdim. Şansa ikiside dişi çıktı. Gübre olarak şu anda Biobizz bloom topmax heaven ve grow kullanıyorum. Grow dışındakileri 1 haftadır kullanmaya başladım. 24 saat karanlık sonrası 12-12 ye geçtim. Şimdi bir sorunum var. Işığı en yükseğe çıkarmama rağmen bitkiler büyüuor ve artık ışık yanıkları ortaya çıkmaya başlayacak. Büyümeyi nasıl durdurabilirim. Teşekkür ederim şimdiden.

Dostum iş işten geçti ama dostcum ama hiç mi forumumuzu okumadın? eğitim lst niye yapmadın eğip bükmedin sağa sola güzelim bitkiyi. Supercropping diye bir olay var araştır uygula başka caren yok

En üst dallari kafdan aşağıya doğru iple bagla gerdir hafif hafif benimde başıma geldi hertaraftan eğdim o şekilde hasarı aldim

OttoMan347

√SEFİR√
Eğitim bir işe yaramaz artık ana dal ve yaprakları beslemeyi kesmesi lazım onun için de supercrooping şart sadece sömeklere yoğunlaşması gerek

asurlu

Yeni üye
2 saattir video izliyorum yaptım galiba yardımlarınız için teşekkürler. Siz siz olun kabine 1 tane feminised dışında ekmeyin. Grow gübresini kesmemin bir mantığı olmaz o zaman dimi ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********