Dwc sistem ppm ayarlama

Marangoz Abi bu ppm ayarlama konusunda senden yardim istiyorum. Bu konu kafama cok takilmaya basladi. Hydro sistem yapiyorum. Hesi marka gubre kullaniyorum besin cizelgesine gore hareket ediyorum ama istenilen ppm yi yakalayamiyorum. Gubreyi fazla kullaninca yanik gibi kok curumesi gibi sorunlarla karsilasiyorum. Siz ppm ayarini nasil yapiyorsunuz detayli anlatirsan sevinirim abi simdiden tesekkurler.

R

Ripley'sOG

Guest
RE: MARANGOZ ABI ICERI LUTFEN

Konu başlığını Forum Kuralları gereği düzenler misin? Aksi takdirde silinecektir.

Cvp: Dwc sistem ppm ayarlama

Ripley' Alıntı:
Konu başlığını Forum Kuralları gereği düzenler misin? Aksi takdirde silinecektir.

Kuralları tekrar okudum ve duzeltilmesi gereken birsey yok. Yinede dedigin olsun madem bu forumda forum kurallarini takip ediyorsun madem yetkilisin ve bilgilisin neden yardim istegime karsilik vermiyorsun?

R

Ripley'sOG

Guest
Sen önce insan ol !  

Kod:
7-) Forumda , büyük harfle yazı yazmak kesinlikle yasaktır !

R

Ripley'sOG

Guest
glow' Alıntı:
pablo.escobarr' Alıntı:
Kuralları tekrar okudum ve duzeltilmesi gereken birsey yok. Yinede dedigin olsun madem bu forumda forum kurallarini takip ediyorsun madem yetkilisin ve bilgilisin neden yardim istegime karsilik vermiyorsun?

moruk sen marangoz abine sormuşun soruyu foruma değil ki. bu trip ne sdfdgfhj

hahaha aynen xD

Ripley' Alıntı:
Sen önce insan ol !  

Kod:
7-) Forumda , büyük harfle yazı yazmak kesinlikle yasaktır !

Butun konu basliklari buyuk harfle yazili sana bir cok ornek gosterebilirim. Bunun insanlikla ne alakasi var bu ne egoistlikdir. Saygi sinirlari icerisinde cevap verdim ama nerde sende o kapasite.

glow' Alıntı:
pablo.escobarr' Alıntı:

moruk sen marangoz abine sormuşun soruyu foruma değil ki. bu trip ne sdfdgfhj

Moruk ben daha onceki konuma cevap verilmedigi icin marangoz abimiza hitaben konu actim. Ayrica yaltakcilaga gerek yok ripleys iyi bilir daha onceki konumu sildigi icin madem admin madem iyi niyetli vereydi ilk konuma cevap. Ayrica nedir bu marangozu cekememe durumu cocukmusunuz siz? Oguzun birebir tavsiyesi uzerine bu forumdayim ama gerek yok herkez bir ego icinde ayrica adminlerden hic bir konuma yorum alamadim oysaki yardim icin birbirimize destek olmak icin kurulmus bir forum.

glow' Alıntı:
öncelikle nerde ne kadar yaltakcı varsa kız kardeşine atlıyım ve bunu yaparken - hazır işe koyulmuşken bulunduğun ithamların sana en uygun şekilde iadesini sağlayayım. burda kimse kimseyi cekememezlik yapmıyor marangozla da kimsenin bi sorunu yok gayet anlaşabildiğimiz bi arkadaş gelip burda milleti birbirine düşürmeye çalışma. ayrıca Oğuzun tavsiyesiyle gelmen ne değiştirir, banane ****. Herkes onun tavsiyesi üzerine burda, ayrıcalık mı bekliyosun yaa oğuz göndermiş abiii saygılar falan ne yaşıyosun sen? başlık maşlık benim umrumda olmaz ben yönetici değilim ilgilenmem konunu açtığında gördüm bi kaç bi şey söylerim vakıf olduğum kadarıyla diye içeriğinde isim vererek tek bir kişiye yönelttiğin için soruyu karışmadım sadece o adamın yorumunu isityor olabilirsin eminim ki yalnız değilim bu konuda böyle düşünen. konuyu egoya, çekememezliğe,yaltakçılığa nasıl bağladın şaşkınım doğrusu gerçi sağlıklı biri olsan hiç tanımadığın insanlara çocukmusunuz vs gibi cümleler kurmazdın. 

SAYGI GÖRMEK İSTİYOSAN İLK SEN SAYGI GÖSTERMEK ZORUNDASIN.KİMSE KİMSEYİ ALTTAN ALMAK ZORUNDA DEĞİL BURDA KİMSE MAAŞLI ÇALIŞMIYOR.

Konuma dalga gecerek yorum atan kisimi bana bunlari soyluyor ikinize birden verdigim cevaplar yine saygi cercevesinde ripleys gibi insan ol demedim marangoza yonelterek actigim konu benim ayni gun icerisinde actigim 2. Konu senin savundugun kisi adminligini yapsaydi ilk konuma isim vermedigim halde yorum atip yardimci olabilirdi. Bakdim kimse yardimci olmuyor bende direk marangoza yonelttim ve saygi gostermek icin abi dedim. Benim ortaligi karistirmak gibi bir niyetim yok asil bunu konuma yorum atarak sen yaptin saygi bekleyecek en son kisi sensin cunku ripleys e katilip beni rencide etmeye calisan sensin hemde ayni konudan kac tane actigimi bilmeden. Gereksiz yorum yapma o zaman sen solemesen sanki ben bilmiyorum soruyu marangoza sordugumu hadi isine kardes kimseden de ayricalik bekledigim yok bu forumun amaci yardimsa admin gorevini yapicak acilan konularin basliklarinin hepsi buyuk harf ama gelip bana mudehale ediyor neyse kardes gereksiz laf yapmayin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha ******* *********
  • kkush kkush:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** ***** **
  • H Heisenberg01:
    hahahaha ******* ****** ********* ****** *** *** ***** ** hahahaha* ********* ******* ***** ******* *** ****** ** ** ** ********* ****** ** *** ** ** ***** *** *** ***** **
  • A anarkokapital:
    ** ** ********* ** ***** ****** hahahaha ******** ** *****
    hahahahahahahaha
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** ***** ***** ***** **** ******* ***** ******** ******** ***** ******** ********** hahahaha* hahahaha ****** *** ********** **** **** ***** hahahaha***** *******
    hahahahahahahaha
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******** ***** ***** ***** **** ******* ***** ******** ******** ***** ******** ********** hahahaha* hahahaha ****** *** ********** *** **** ***** hahahaha***** ******* **** *****
    +1
  • C cancan27:
    ******** hahahaha ***** ****** hahahaha* ****** ****** ********** ***** ******* **** ****** hahahaha hahahaha*** ******* ****** **** ** ****** ***** **** *** ***
  • kkush kkush:
    ** ** ********** ** ***** **** **** hahahahahahahaha********
  • kkush kkush:
    +2
    ***** ******* ***** ********* ** ***** **
    +1
  • kkush kkush:
    ******** ***** ******* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
    hahahahahahahaha
    **** ****** **
    ***** ** ***** ***** **** *** ******** ******* ********** ***** ******* **
  • kkush kkush:
    ******** hahahaha** hahahaha***** ** ***** ***** ***** ***** hahahahahahahaha*********
  • NewGardener NewGardener:
    * ***** ***** ***** **** ***** *** ***** ** ***** ***** **** *** ******** ******* **
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
    Bandaleros Bandaleros: **