Eğitim Hakkında Yardım Lütfen

nightowl

Üye
Herkese selamlar, yaklaşık 3 haftalık photo bitkiyi 45-50 derece yatırıp 2 hafta boyunca büyüttüm. Şu an kabloları çıkardığımda o şekilde durmakta. Şimdi ne yapmalıyım. Tam tersi yönde yatırıp S şeklinde mi ilerlemeliyim yoksa bu şekilde yamuk mu kalacak :)
Eğitim öncesi 1 kez topping yaptım. Oradan çıkan 2 arkadaşa da 1’er kez yapmalı mıyım.?
Cevaplarınız için teşekkürler şimdiden.

eğitimin 2. Haftasında çektiğim resim, şu an biraz daha büyüdü
Toplamda 39. Günde bitki

a-420

Müptezel
slm kankacım resım yeterlı degıl 1 adet genelı kapsıcak sekılde ve 2 adet farklı acılardan cekıp atarmısın. Kanka toppıng yaptıgın yere bırdaha yapma gerekyok onun maksadı 2 ye bolme bırdaha yaparsan yıne 2 ye bolersın . Lst yaptıgın yerın tam tersıne yapmalısınkı orasıda ısık alıp kendını gelıstırsın.

nightowl

Üye
slm kankacım resım yeterlı degıl 1 adet genelı kapsıcak sekılde ve 2 adet farklı acılardan cekıp atarmısın. Kanka toppıng yaptıgın yere bırdaha yapma gerekyok onun maksadı 2 ye bolme bırdaha yaparsan yıne 2 ye bolersın . Lst yaptıgın yerın tam tersıne yapmalısınkı orasıda ısık alıp kendını gelıstırsın.
Tek topping yeterli diyorsun doğru mu anlamışım.
Evet yatırdığım tarafın tersinde kalan açık alan baya ışık gördü 3-4 haftadır hatta oraya 300W cfl indirdim yakından da görsün diye
şimdi çektiğim resimler, umarım olmuştur
Çok teşekkürler ilgine

S

silas

Guest
şimdi o işin aslı bitkiyi yatırdıktan sonra sağa veya sola daire çeklinde saksının etrafını dolaşacak şekilde yön vererek uzatmaktır ama fantastik bir eğitim tarsı tavsiye etmem, photoyu yatırma, özellikle hızlı uzayan dallara mikro topping at ileride çok faydasını göreceksin, az ışık alan altta kalan dalları lst ile kenara alarak ışık almasını sağla, 4 topping atarsan 16 kellen olur.

nightowl

Üye
şimdi o işin aslı bitkiyi yatırdıktan sonra sağa veya sola daire çeklinde saksının etrafını dolaşacak şekilde yön vererek uzatmaktır ama fantastik bir eğitim tarsı tavsiye etmem, photoyu yatırma, özellikle hızlı uzayan dallara mikro topping at ileride çok faydasını göreceksin, az ışık alan altta kalan dalları lst ile kenara alarak ışık almasını sağla, 4 topping atarsan 16 kellen olur.
Teşekkürler üstad, videolarda da izledim biraz, dediğin şekilde ilerleyeceğim. Micro topping dışında, ana gövdeye bir kez attım ve şu an iki kelle ilerliyor, tekrar bu ikisine atayım mı yoksa 1 yeterli, micro mu devam edeyim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ******* ***** ******* ***** ***** **** **
  • G ganjasevdalısı:
  • A ax-b:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • A ax-b:
    ******* ******** ****** *** ****** ****** *** **
    +1
  • G Groww:
    **** ******* *** ***** *** hahahahahahahaha* ******** ****
    +1
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    **
  • G Groww:
    ******* ***** *** ********* hahahaha** hahahaha ** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********** hahahaha **** **** hahahaha ** **** **** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G Groww:
    hahahahahahahaha* ******** ******* ****** ****** ** ****** ****** **** ******* ***** *****
    ** ** ***** hahahahahahahaha* ******** ******* ****** ****** ** ****** ****** **** ******* ***** *****
  • G Groww:
  • D despotdes:
    ***** hahahaha********** ***
  • G Groww:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha **** ******* ****** ******* *** **** ******** ***** ****
    hahahaha* ***** ***** ** ******* *** **********
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    ***** ***** ****** ****** **
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha ********
    Bandaleros Bandaleros: ***** hahahaha ********