Eğitim zamanı geldimi

• Konbuyu başlatan Üye silindi 22922
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 22922

Guest
Kankalar slm..micro grow yapıyorum bitkim 13. gününde saksım küçük 4 lt sizce lst eğitimi vermelimiyim veya eğitim vermesem bana sıkıntı yaşatırmı ?

https://ibb.co/B35M68m

Ü

Üye silindi 22922

Guest
tamamdır kankalar akşam yapıcam ilk yapışım olucak forumda inceledim nasıl yapılıyo diye ama yanlış yapmak istemiyorum takipte kalırsanız sevinirim foto atıcam birlikte bakalım teşekkürler şimdiden

Ü

Üye silindi 22922

Guest
Kankacım çok güzel görünüyorlar valla eline sağlık :) benimki 3. Katta şuan kelle alıyımmı bilemiyorum bu konuda hiç tecrübem yok benim yeniyim çünkü..ne kadar araştırıp baksamda iş kendim yapmaya gelince tribe giriyorum her işte böyleyim aslında:D bro takipte kalırsan sevinirim @Cnnbsedm
diğer açıdan buda böylede bi bak istersen

https://ibb.co/C0psfbk

Ü

Üye silindi 19038

Guest
Işığı naptın kanka migro nun videosundaki philips bulb lardan mı kullanıyorsun

Ü

Üye silindi 22922

Guest
Yarın akşam atıyım resim net şekilde kanka sakısının toprakla az boşluğu var yani bitki aşağıda kalıyo gibi düşün yatırınca yapraklar sıkışıyo birbirine giriyor belki bu resimden anlaşılır demek istediğim @Aguş

https://ibb.co/C0psfbk

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M mlenium01:
    **** ***** ****** ********* **** **** ******* ** ******* ******* ******** ******* ******* ****** ******** ****** ***** *******
  • PurpleHaze21 PurpleHaze21:
    ****** *** *** ****** * ** ******* ***** ******** ***** hahahaha* ********** **** ******* ***** ****** **** ***** ****** *** **********
  • G ganjasevdalısı:
    **** ******* **** hahahaha***** hahahaha ******* ******** hahahaha ********** ** ******* **** *** ******* *** ** ***** ****** ** ******* hahahaha* ** ******* ***** ***** ********** ******** **** ****** ****** * ********* * **** **** ******** *** *******
  • G ganjasevdalısı:
    **** ** ****** ***** ********** ********* hahahaha* *** *** ****** * ** ******* ***** ******** ***** hahahaha* ********** **** ******* ***** ****** **** ***** ****** *** **********
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha**** * *****
  • M mlenium01:
  • M mlenium01:
  • A ax-b:
    hahahaha****** ******** ******* ******* ** **** ***** ******* ******
  • M mlenium01:
  • G ganjasevdalısı:
    ***** hahahaha********** ******** ******* ******* ** **** ***** ******* ******
  • A ax-b:
    hahahaha* ********* ****** **
  • M mlenium01:
    ******* hahahaha ******* ******** hahahaha ********** ** ******* **** *** ******* *** ** ***** ****** ** ******* hahahaha* ** ******* ***** ***** ********** ******** **** ****** ****** * ********* * **** **** ******** *** *******
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
    ****** ** *** hahahaha
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
    **** ****** hahahaha *** ****** hahahaha hahahaha hahahaha** ****** *******
    +1
    PurpleHaze21 PurpleHaze21: **** ****** hahahaha *** ****** hahahaha hahahaha hahahaha** ****** ******* +1