Eğitim zamanı geldimi

• Konbuyu başlatan Üye silindi 22922
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 22922

Guest
Kopardım kelleyi kanka..çok eğilmesi gerekmiyor sanırım ben en iyisi yarın atıyım bi resim net olur kafada@morph

Organik

Kıdemli Üye
Bana kalsa biraz zamanın varsa mainlining uygulamanı tavsiye ederim hem dengeli hemde tatlışmı tatlış dengenin elimde oldugu sömerklerin olur 8 baş yapsan yeterde artar bile :)

Aguş

Doktor
Tamam tepeyi almışsın şimdi yanlardan çıkıp main cola olucaklar çift başlı ejder misali

Ü

Üye silindi 22922

Guest
Kanka olmuyor yer çok dar eğilmiyo yapmasam sorun yaşarmıyım yoksa sinirden parçalıcam az kaldı kan ter içinde kaldım offf @Aguş

Aguş

Doktor
yapma kanka ozmn kalsın boşver düz yap zaten tepeyi kesmişsin yeni çıkan dalları ona göre açarısn

Ü

Üye silindi 22922

Guest
Kanka zaten eğsemde ışık yine çok geçmiyor yapraklardan böyle kalsın uğraştım baya zaten çok diri gözükmemeye başladı yaprakları kuru gibi yakında ölücek gibi bi his var sinirlerim bozuldu cidden

Ü

Üye silindi 22922

Guest
Böyle bırakıcam kalsın kanka bu kadar dokunmaya ellemeye bende strese girerim biraz bırakıyım kendi haline ilerleyen zamanlarda illaki yazıcam teşekkür ederim ilgin için kanka @Aguş

Ü

Üye silindi 19038

Guest
Kanka ışığın kapalıyken LED’ler görünecek şekilde bi foto atarsan çok sevinirim bol hasatlar

Ü

Üye silindi 22922

Guest
@Mahmood kanka o ampül işine girme hiç dün 120w ufo led taktım 1 günde yaprakları havalandı ve kuruluğu gitti kelleler hızlı büyüdü hiç gerek yokmuş sorunumu çözdüm

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ****** ** **** **** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ***** hahahaha
  • Night owl Night owl:
  • D despacito:
  • ByAgriliSerseri ByAgriliSerseri:
    ****** ******** ****** ****** hahahaha* ******** ******** ** ***** hahahaha* ***** ******* **** ** ******* ********
  • D despacito:
    ********** ****** hahahaha**** hahahaha****** ******** ***** ********** ****** ********** ***** ****** ****** *******
  • ByAgriliSerseri ByAgriliSerseri:
    ******* ******* ***** ***** ******* ***** ******* ******* ** ******* ****** ****** hahahaha **** ******** ****** ***** ***** *** ****** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    ***** ******* ******* ****** ***** ***** ** ******* ******** **** ****** *** ******* ******** **** ******* ***** hahahaha* hahahaha
    +1
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha ****** **** ******** ****** ******* hahahaha**
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha** ***** ****** * ** ****** ***** * ** ****** ******* **** *** ******** * ** ***** **** ******* ********
  • D despacito:
    ********** ****** hahahaha**** hahahaha****** ******** ***** ********** ****** ********** ***** ****** ****** hahahaha ********* ***** **** *** ***
  • Night owl Night owl:
    **** hahahaha* ******* ****** hahahaha *** hahahaha******* hahahaha* ******** ******** ** ***** hahahaha* ***** ******* **** ** ******* ********
  • Night owl Night owl:
    ***** **** **** ***** ******* ******* ******* ***** ***** ******* ***** ******* ******* ** ******* ****** ****** hahahaha **** ******** ****** ***** ***** *** ****** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* ** ****** ******** ***** **** ***** ******* ******* ****** ***** ***** ** ******* ******** **** ****** *** ******* ******** **** ******* ***** *******
  • Night owl Night owl:
    **** hahahaha* ***** ******* ******* ****** ***** ***** ** ******* ******** **** ****** *** ******* ******** **** ******* ***** *******
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    ***** ****** **** ********* hahahaha** *** ******* *** ** ******* ********* hahahaha**
    +1
  • New Rookie New Rookie:
    ****** ********* * ***** hahahaha**** **** *** *******
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******** ***** ****** ********* * ***** hahahaha**** **** *** *******
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • Night owl Night owl:
    +1
  • New Rookie New Rookie:
    New Rookie New Rookie: *** ******** ********** *****