~`Eğitimin önemi, eğitim hakkında ufak bilgi alışverişi `~

ruzqartq

Yeni üye
Şuan yaklaşık 10 günlük bir evladım bebeğim var arkadaşlar henüz gübrelemeye başlamadım yarın ilk gübremi vermeyi planlıyorum 

Bitkim Autoflower Super Lemon Haze

Öncelikle sormak istediğim şeyleri buraya yazacağım bilgi sahibi olan kişiler de bu konu da yardımcı olursa gerçekten çok sevinirim.

1. Autoflower'da topping yapılınca süresi 1 hafta uzuyor diye bi olay var bu tam olarak doğru mu?

2. Autoflower'da 21. günde topping yapmayı daha sonra main lining yapma gibi hayallerim var daha sonrasında da lst yapmayı düşünüyorum

şimdi kafamı kurcalayan şey normalde bi bitki ortalama 70gün eğitim yapınca bu süreç biraz uzuyor ama duyduğum kadarıyla eğitimler tamamlanmadan çiçeklenmeye(ki olursa hasatın **** olmuş demektir' diye duydum) giriş gibi bi durum söz konusu olabilir mi acaba?

thadcastle46

Yeni üye
Kanka toppingi vur bi defa, lst ni yap güzel olur main bilmem yapmadım .ben ilk growdayım imzadan bakabilirsin, topping yapmadığım bitkiye üzülüyorum. Hasat zamanı olarak uzatacak mı ben de merak ediyorum, görecez bakalım. Son paragraftaki mesajını tam anlamadım ama o konuda kafan rahat olsun çünkü auto kendi işini kendi görüyor, ister 18 ister 24 ışık vermen yeterli

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    hahahahahahahaha
    hahahaha ****** ******** ***** ********* *** ** *****
  • Night owl Night owl:
    **** *** ******* ***** ********* **** ******** *** *** ********* ******* ******* ******** ********* *** ******* ******* ******* ****** ******** hahahaha* **** ***** ****** ***** ***** *** **** ******* ********
  • T Tropikal.MR:
    ****** ***** hahahaha** *** ******* ******** ** *********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • Night owl Night owl:
    ** ******* ****** ***** ****** ******** **** ***** ********* hahahaha ****** ******** ***** ********* *** ** *****
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ******* **** **** ******* hahahaha** hahahaha *** **** **** ***** ***** ***** ***** ******** ** ***** hahahaha hahahaha **** ********* **** ***** **** ****** ******** **** ***** ***** *** ***** ***** ******** **** *** hahahaha *** ******* ****** ******* hahahaha* ******** ******** **** ******* **** **** ****** ********* ******* *** ***** hahahaha* ******* ***** *********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******** **** ********* ********* ****** ****** ******** ** ***** **** ****** ********
    **** ** hahahaha ********** *** ******* ***
  • T Tropikal.MR:
    ****** ***** **** hahahaha** *****
  • Night owl Night owl:
    hahahaha ***** ***** ***** *** ******* ***** ***** *** ** ***** ********* ******** ********* ****** **** ******* ****** ****** ****** **** ******* **** **** ******* hahahaha** hahahaha *** **** **** ***** ***** ***** ***** ******** ** ***** hahahaha hahahaha **** ********* **** ***** **** ****** ******** **** ***** ***** *** ***** ***** ******** **** *** hahahaha *** ******* ****** ******* hahahaha* ******** ******** **** ******* **** **** ****** ********* ******* *** ***** hahahaha*
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** ******* ****** ******* ***** **** ***** ****** **** **** ** hahahaha ********** *** ******* ***
  • Night owl Night owl:
    **** ****** *** ********** hahahaha *** ******* *** ******* ***** ******* ****** ***** ******** **** ***** *** ******* ******** *** ******** **** **** *** ******* ***** *** *** ******* ***** ***** ***** **** ********** hahahaha* ******
    +1
  • Night owl Night owl:
    hahahaha*** *****
  • Night owl Night owl:
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** ******** ***** hahahaha **********
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha
    T Tropikal.MR: hahahahahahahaha