E(esrarlı)-Sigara Likiti Genel

DShawndre

Yeni üye
Dostlar Selamlar,

Öğrencilik hayatının bitişi ve aile evine dönüşle beraber topraktan ciğere yolculuğuna son vermek zorunda kaldım. 1 yıldır ara ara takılsamda sağa sola giderken veya evdeyken sıkıntı oluyor.

Konuya gireyim, 1 yıldır ara ara gelişme var mı diye yokluyorum forumda konu hakkında eksiklik var. Benim gibi kendimiz yapmaktan ziyade esrara erişimi kısıtlı olanada dışarda daha rahat takılmak isteyen içinde bilenin bilmeyeni yeşillendirdiği bi konu olmasını istiyorum.

Yurtdışı ve yurtiçi kaynaklar ne durumda, gümrük ne durumda, a.sepetim referansı hakkında birbirimize yardımcı olma, kötü kaynak ifşası gibi gibi durumları tartışalım öğrenelim. Forumda bu konuda hakkında potansiyel var ama insanları toplayan başlık yok gibi gördüm araştırdığım kadarıyla umarım yanılmam.

Avare

Doktor
Kankam öncelikle hoşgeldin.
Forum kuralları gereği vendor, market,tg adresi paylaşımları yasak.
Yurt dışından pul dâhi geçmiyor artık sakın sipariş vermek gibi bir hataya düşme başına felaket alırsın.
Yurt içi tg den bir vendordan temin ediyordum bende lakin hepsi toplandı.
DW de yerli denk getirebilirsen ne âlâ diğer türlü kenar mahalle haze dewwamke.

istr

Ordinaryüs
Kankam öncelikle hoşgeldin.
Forum kuralları gereği vendor, market,tg adresi paylaşımları yasak.
Yurt dışından pul dâhi geçmiyor artık sakın sipariş vermek gibi bir hataya düşme başına felaket alırsın.
Yurt içi tg den bir vendordan temin ediyordum bende lakin hepsi toplandı.
DW de yerli denk getirebilirsen ne âlâ diğer türlü kenar mahalle haze dewwamke.
Brom yanlışın var, geçiren geçiriyor çatır çutur, vape de aldım, mantar da aldım, lsd de aldım yurt dışından, en son türkiye de bi vendor buldum. Kaliteli olduğu için şuan sadece dmt vape ihtiyacım oldugunda ondan alıyorum. Onun dışında vape çok fazla harmanlık gidermiyor bana soracak olursan

Avare

Doktor
Brom yanlışın var, geçiren geçiriyor çatır çutur, vape de aldım, mantar da aldım, lsd de aldım yurt dışından, en son türkiye de bi vendor buldum. Kaliteli olduğu için şuan sadece dmt vape ihtiyacım oldugunda ondan alıyorum. Onun dışında vape çok fazla harmanlık gidermiyor bana soracak olursan

Avare

Doktor
Kankam geçiren geçiyor da olası bir yakalanma durumunda uyuşturucu madde ithalatı suçundan yargılanıyorsun ve cezası epey bir ağır. Yurt içi vendor bulduysan ne ala

istr

Ordinaryüs
Kankam geçiren geçiyor da olası bir yakalanma durumunda uyuşturucu madde ithalatı suçundan yargılanıyorsun ve cezası epey bir ağır. Yurt içi vendor bulduysan ne ala
Kanka onun da çeşit çeşit yöntemi var, siparişi verdiğinin bir kaydı yok zaten, adını yanlış yazman bile kendini aklaman konusunda yeterli olacaktır, ne bileyim kardeşim tanımam etmem benim adrese göndermişler

Avare

Doktor
Envai çeşit yöntemi var doğru diyorsun. Binada olmayan bir katı yahut numarayı vermek vs. Son gümrük düzenlemelerinden sonra bitti ne yazık ki o işler çoğu zaman daha gümrükte patlıyor paket

DShawndre

Yeni üye
@ahyalandunya Eyvallah kankam hoşbuldum,
2019 yılında yurtdışından tohum siparişimiz olmuştu her şeyi doğru yazmıştık gümrükte takılınca sms yolu ile içindekini tarif etmemiz için çağırmışlardı gitmedi tabii gümrükten geri döndü bir daha da arayan soran olmadı. Bizim kanunlara göre ürün elimize ulaşmadığı için yani bahsettiğin ithalatı yapamadığımız için kanunen bir suçumuz yok. Mesela motosiklet çalmaya çalışırken yakalanan bir hırsız çalamadığı için suçsuz oluyor bizim kanunlarda. TR de yok diyorsanız yurtdışından getirmeye çalışıcam, kalitesiz kenar mahalle mallarından nefret ediyorum.

@istr Kankam sorun olmaz diyorsan bildiğin/uyguladığın geçirme taktiklerini buraya yazarsan herkes için faydalı olur diye düşünüyorum. Bende sipariş vereceğim zaman tavsiyelerini göz önünde bulundurmuş olurum.

istr

Ordinaryüs
@istr Kankam sorun olmaz diyorsan bildiğin/uyguladığın geçirme taktiklerini buraya yazarsan herkes için faydalı olur diye düşünüyorum. Bende sipariş vereceğim zaman tavsiyelerini göz önünde bulundurmuş olurum.
Geçirme taktiğim yok kanka, geçirmek satın aldığın kişinin işi, önceden sample gönderen veya geçiremezse en az %20 %50 iade yapacağını belirten satıcılardan alışveriş yapın, drop off yapabiliyorsan en güvenlisi o olur, drop off yapmıyorsan ismini yanlış yaz, binada bulunmayan bir katı yaz, varsa güvenlik tembihle onun adını yaz vs vs, ama bir kere gümrükte tohum yakalattıysan bundan sonrasında senin adına gelen paketler daha dikkatli incelenir bilgin olsun.

istr

Ordinaryüs
Tabii bu hayde diye yapabileceğin bir iş değil, benim bu süreçte çok dolandırıldığım da oldu, kendime güvenilir vendor çevresi oluşturmak adına bir ayım sadece vendorlarla iletişim kurmakla da geçti, yani daha önceden iş yapmadığın bir vendorsa ürünü elde edememe ihtimalin çok yüksek, hem yasak olduğundan hem kendi vendorlarımı da güven altında tutmak istediğimden paylaşmıyorum isimlerini ne yazıkki

istr

Ordinaryüs
Ekstra olarak ekleyebileceğim tek şey likit çok harmanlık gideren bişey değil, tavsiye etmiyorum ben o hevesle alıp buneamk olmuştum. Ayrıca yurt içinde çalışan (isim vermiyorum) güvenilir vendor sayısı bir eldeki 2 parmağı geçmez ama yurt dışını aratmıyorlar, bu isimleri bulmak da senin engin tecrübelerine kalmış

Avare

Doktor
Ekstra olarak ekleyebileceğim tek şey likit çok harmanlık gideren bişey değil, tavsiye etmiyorum ben o hevesle alıp buneamk olmuştum. Ayrıca yurt içinde çalışan (isim vermiyorum) güvenilir vendor sayısı bir eldeki 2 parmağı geçmez ama yurt dışını aratmıyorlar, bu isimleri bulmak da senin engin tecrübelerine kalmış
Kesinlikle katılıyorum sana kankam yurt dışı vendor kovalayıp dolandırılma yahut gümrük tehlikesindense yerli vendorlardan alışveriş yapabilirsin. Azıcık fiyat farkı olur ama siparişin ertesi gün ulaşır eline.

kgan

Yeni üye
bu güvenilir vendorleri bulmak için ne yapmam gerekir?

istr

Ordinaryüs
bu güvenilir vendorleri bulmak için ne yapmam gerekir?
valla arka sokaktan aldım memur bey..
şaka şaka, kanka bu bilgileri burada paylaşmak sıkıntı yaratıyor, tabii ki de önceliğin güvenilir market forumlarına göz atmak olsun, dikkat et bu piyasada pishing çok fazla, güvenilir bir forumdan escrowla alışveriş yapıyorum diye düşünürken bi bakmışsın aslında güvenilir forumun bire bir aynısı bir pishing sitesinde dolandırılmışsın (tecrübeyle sabit ) , bu piyasadaki güvenilir adam sayısı bi parmağı geçmiyoken dolandırıcı sayısı galaksideki yıldızlardan fazla kanka, bugün bizim güvenilir satıcı dediğimiz adam da bi anda exit scam yapıp sektörden paraları toplayıp çekilebiliyor, o yüzden bir yönlendirme yapmak forumda yasak normalde de etik değil, belli ki arayacaksın, burada yazdıklarım dolandırılma diye. Unutma = Gerçek userlardan oluşan bir forum marketi bulmadığın sürece alışveriş yapma. Gel gelelim samimi olmak gerekirse darkwebden aldığım hiç bir üründen şu güne kadar memnun kalmadım, tamam sokak piyasasına göre ucuz (sadece weed hakkında bu yorumum, kimyasal piyasası biraz daha farklı ama kaliteli sanırım. Tüketmediğim için bilmiyorum, ama günün sonunda yine indiğin yer sokak :) (kimyasal içmeyin içirmeyin yahu)

Son düzenleme:

Bigpoppa1311

Yeni üye
valla arka sokaktan aldım memur bey..
şaka şaka, kanka bu bilgileri burada paylaşmak sıkıntı yaratıyor, tabii ki de önceliğin güvenilir market forumlarına göz atmak olsun, dikkat et bu piyasada pishing çok fazla, güvenilir bir forumdan escrowla alışveriş yapıyorum diye düşünürken bi bakmışsın aslında güvenilir forumun bire bir aynısı bir pishing sitesinde dolandırılmışsın (tecrübeyle sabit ) , bu piyasadaki güvenilir adam sayısı bi parmağı geçmiyoken dolandırıcı sayısı galaksideki yıldızlardan fazla kanka, bugün bizim güvenilir satıcı dediğimiz adam da bi anda exit scam yapıp sektörden paraları toplayıp çekilebiliyor, o yüzden bir yönlendirme yapmak forumda yasak normalde de etik değil, belli ki arayacaksın, burada yazdıklarım dolandırılma diye. Unutma = Gerçek userlardan oluşan bir forum marketi bulmadığın sürece alışveriş yapma. Gel gelelim samimi olmak gerekirse darkwebden aldığım hiç bir üründen şu güne kadar memnun kalmadım, tamam sokak piyasasına göre ucuz (sadece weed hakkında bu yorumum, kimyasal piyasası biraz daha farklı ama kaliteli sanırım. Tüketmediğim için bilmiyorum, ama günün sonunda yine indiğin yer sokak :) (kimyasal içmeyin içirmeyin yahu)
özelden forum paylaşma gibi bi imkanın varmı agam?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ***** ** ** ********* ****** ****** ***** ********** ***** ***** *** ******** ***** **** ********
  • D Darkroom420:
  • Emmy Emmy:

***** ***** ** **** hahahaha
    ***** *** ***** ** ** ********* ****** *** **** **** **** ***** ***** **** ********* ** ********* **** ** ****** *********
  • D Darkroom420:
    ***** ***** ** **** ******** ******* ***** ***** ********* **
  • Emmy Emmy:
    **** ***** ***** ** *** ******** ** **** ******* ********* ***** ****** ***** * ***** **** **** ****** ********* ***** ****** *** ******* *******
  • Didrug Didrug:
    *** ***** ***** ** **** ******** ******* ***** ***** ********* **
    **** ***** ***** ** *** ******** ** **** ******* ********* ***** ****** ***** * ***** **** **** ****** ********* ***** ****** *** ******* ******* ***** **** ******* ***** hahahaha ******** ******* *** hahahaha** *****
  • Emmy Emmy:
    ******* ******* ***** ** ********* ** ********* **** ********** ****** ** ***** ******** ***** ******** *** hahahaha ***** ** **** ******** ******* ***** ***** ********* **
  • Emmy Emmy:
    ***** ****** ******* ** ******** ****** **** **** ******* ** ***** ******** ***** ********* ***** ****** ****** ***** **** ******* ***** hahahaha ******** ******* *** hahahaha** *****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******* ** ********** hahahaha*** *** ******** ***** ***** ****** *** *** ******* ***** ****** ***** ********* ******* ***** ** ********* ** ********* **** ********** ****** ** ***** ******** ***** ******** *** ******
  • D Darkroom420:
    ***** ***** ******* ***** ***** ** hahahaha ***** ******* ** **** ******** *** ***** ** ********** ********* ****** ***** **** ******* **
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ******* ***** ***** ** hahahaha ***** ******* ** **** ******** *** ***** ** ********** ********* ****** ***** **** ******* ** *** ***** ** ** **** ***** *****
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • D Darkroom420:
    *** *** hahahaha* ********
  • Emmy Emmy:
    Lemonhazelover Lemonhazelover: ********* **** ******** ** ****** *** ******