E likit yapıyorumssss

MrDaltoN

Üye
Beyler selamlar tabiki tahmin ettiğim üzere sigarayı bırakamadım o yüzden kendimi eve kapatıp mümkün olan en kısa sürede next station Canada diyeceğim neysa konuya geleyim birkaç gündür e likit takılıyorum kafası güzel ama uçup gidiyor ben dün aradım taradım öyle güzel bir sigara buldum ki anlatamam vg pg siparişi verdim sipariş yarın gelir yarın ilk likitimi yapacağım sigarayı eke atıyorum takip etmek isteyen yada aşama aşama görmek isteyen arkadaşlar varsa buraya şey ettirsin yarın beraber yapalım adım adım

YAGA

Kıdemli Üye
Dayı 70/30 tercih ettim kıvam güzel bide çatır çutur çok patlamıyo bokunu çıkarmazsan
Bi ara denemiştim dediğin gibi abartmamak lazım yoksa emzik gibi düşmüyor elden. Kubara tütün misali likitede bişeyler girmeye başladılar bıraktım bende. Takipteyim reis denerim senin yöntemi

K....K

Yeni üye
Dayı 70/30 tercih ettim kıvam güzel bide çatır çutur çok patlamıyo bokunu çıkarmazsan
Dostum bende sigaranın yağını cıkartdım fakat vape kartuşlarda güzel yanmıyor e ejmix de yok sen denedin ben 80/20 kullandım aynı senin dediqin gibi çartır çutur etti.ne yapabilirim ben bı yardimcı ol bana

Avare

Doktor
Dostum bende sigaranın yağını cıkartdım fakat vape kartuşlarda güzel yanmıyor e ejmix de yok sen denedin ben 80/20 kullandım aynı senin dediqin gibi çartır çutur etti.ne yapabilirim ben bı yardimcı ol bana
Kanka orijinal terpen yada ejemix yoksa zor o iş

MrDaltoN

Üye
Kanka ejmix şartmış onu bende zor olsada öğrendim ortalama 50 gr sigaraya patladı

Avare

Doktor
Kankam yurt dışında satışı olan ,bitkinin kendi ürettiği kimyasal yağlar vs. 1 Gr bho ya 0.10 ml döküp küçük bir kavanozda benmari usulü eritiyorsun. Mini minnacık şey çam reçinesi gibi bho nun üzerine damlayınca anında kesiyor onu. Homojen oluncada hop tanka.

En büyük sorun sıvı olduğu için yurt dışından getirtmek nasıl mümkün bilemem.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
  • İstanbul İstanbul:
    *** ***** ** *** **** ** hahahaha*****
  • R raw.w33ds:
    hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • R raw.w33ds:
    ******** ******** hahahaha *** **** ***** ******* *** *** ***** ********* ********* ** *
  • İstanbul İstanbul:
    **** ******* ** **** ********** ******* ** ** ** *** ******* ********** ********* ******* *******
  • bandaleros bandaleros:
  • NewGardener NewGardener:
    ** **** **** ********** **** hahahaha****** *** ***** ********** ***** ****** *********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** **** ******* ****** hahahaha** ***** ******** hahahaha********** ******** hahahaha *** **** ***** ******* *** *** ***** ********* ********* ** *
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** ******** *** *** **** *** ******* ** ******** ***** ******** ***** **** hahahaha *** *** ****** ** **** **** ********** **** hahahaha****** *** ***** ********** *****
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha** *****
    ***** ***** ***** ** **** ******* ********** ** **
    ** ** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******* ********** ** hahahaha ********** *****
    *** ****** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** hahahaha * ****** **** ******* ** **** hahahaha** ****** ******* hahahaha *** hahahaha** ******* hahahaha ****
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha* **** ****** ******* ****** ******
  • G Grkm3000:
    ******** ******* ****** ******** ******* ***** ********* ***** ******* **** *** **
    ********** ** **** ** ***** ******** *** ********* ******** ******* ****** ******** ******* ***** ********* ***** ******* **** *** **
  • G Grkm3000:
    SOBABORUSU SOBABORUSU: **